Trump a Kim Čong-un po jednáních podepsali závěrečný dokument

Prezident USA Donald Trump a lídr KLDR Kim Čong-un v úterý po ukončení jejich schůzky v Singapuru podepsali závěrečný dokument.

Ceremoniál se konal v hotelu Capella. Pro Trumpa a Kim Čong-una byla připravena pera. Před zahájením ceremoniálu jeden z personálu Kim Čong-una v bílých rukavičkách utřel pero určené severokorejskému vůdci.

 

 

„Podepisujeme velmi závažný a podrobný dokument“, pronesl Trump během ceremoniálu.

První summit v dějinách americko-severokorejských vztahů se konal v hotelu Capella na lázeňském ostrově Sentosa, který je se zbytkem Singapuru spojen mostem. Předáci obou zemí plánovali projednat otázky úplné denuklearizace a záruk míru na Korejském poloostrově a normalizace americko-severokorejských vztahů.

Po jednání mezi čtyřma očima vyšli oba lídři na terasu v prvním poschodí, odkud uvítali představitele médií.„Kima se třikrát zeptali, jestli se zřekne jaderných raket, ten však na tyto otázky nereagoval“, uvedl zpravodaj.

Trump za sebe novinářům řekl, že má s lídrem KLDR „velmi, velmi dobré vztahy“.

Severokorejský předák Kim Čong-un označil summit s prezidentem USA Donaldem Trumpem za „předehru k míru“.

„Překonali jsme všelijaký skepticismus a spekulace ohledně tohoto summitu, a myslím si, že to je pro mír rozhodující. Je to předehra k míru“, řekl Kim Čong-un, jehož slova uvádí agentura Associated Press.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Smluv s USA již bylo podepsáno mnoho a jak dopadly státy a státníci,kdy jejich vztahy s USA se považovaly za velmi dobré viz.Muamar Kadáfí. Prostě kamarádíčkovat se se západem se opravdu nevyplácí. Tento svět je řízen nezřízenými kabalisty, Vatikánem a černou šlechtou, po dobu již několika set let. Je nejvyšší čas toto jejich řádění ukončit a znedůvěrnit peníze jako takové,protože to je ten pravý nástroj oblbování a vražd mnoha milionů lidí a zbytek silně zotročených s vymytými mozky,bez sebereflexe a touhy po poznání. TV zprávy jsou opakem toho,co by lidstvo mělo sledovat.

 2. IIiII napsal:

  Z miru nic nebude. Datum podpisu od otce lzi.(6-12-18)

 3. JardaRetarda napsal:

  USA nedodržujú zmluvy, tak neviem aký tento ceremoniál mal zmysel.

 4. Adam napsal:

  Po dlouhém jednání se členové G7 dohodli na prohlášení. Trump svůj podpis odvolal přes Twitter

  Více na https://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/po-dlouhem-jednani-se-clenove-g7-dohodli-na-prohlaseni-trump-svuj-podpis-odvolal-pres-twitter-1347677

 5. aston napsal:

  Předtím Trumpa pomlouvali, že lidé budou přicházet o práci. A co se stalo? https://www.youtube.com/watch?v=2-ok-Gjqpgs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.