Atomovky stranou, teď auta: Trump předvádí severokorejskému vůdci svoji limuzínu Bestii (VIDEO)

Během přestávky na historickém summitu USA a Severní Koreji nabídl Donald Trump svému protějšku Kim Čong-unovi letmý pohled na americkou prezidentskou limuzínu, která je široce známa pod názvem Bestie. Tento moment byl zachycen na kameru.

Americký prezident Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un byli spatřeni v areálu Capella Resort v Singapuru, jak kráčí k černé obrněné limuzíně přezdívané Bestie. Následujíc Trumpovo gesto agent tajné služby pomalu otevřel dveře u spolujezdce.

 

 

Kim se široce usmál a pohlédl dovnitř, poté s Trumpem odešel. Není jasné, zda Bestie, známá svými ochrannými funkcemi, na severokorejského vůdce udělala dojem. Jeho vlastní černá limuzína Mercedes byla rovněž spatřena v ulicích Singapuru.

 

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
.lak
Host
.lak

To je fakt na ten styl kdy jsem četl že někdo přijel do pindostanu a stavil se tam u kmaráda a ten mu ukázal zahadrovanou bednu že má barevnou televizi a tak mu odvětil že pár let tady už nejsou jiné než placaté ledky a když viděl nechápavý pohled rychle přešel na jiné téma. 😀