Atomovky stranou, teď auta: Trump předvádí severokorejskému vůdci svoji limuzínu Bestii (VIDEO)

Během přestávky na historickém summitu USA a Severní Koreji nabídl Donald Trump svému protějšku Kim Čong-unovi letmý pohled na americkou prezidentskou limuzínu, která je široce známa pod názvem Bestie. Tento moment byl zachycen na kameru.

Americký prezident Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un byli spatřeni v areálu Capella Resort v Singapuru, jak kráčí k černé obrněné limuzíně přezdívané Bestie. Následujíc Trumpovo gesto agent tajné služby pomalu otevřel dveře u spolujezdce.

 

 

Kim se široce usmál a pohlédl dovnitř, poté s Trumpem odešel. Není jasné, zda Bestie, známá svými ochrannými funkcemi, na severokorejského vůdce udělala dojem. Jeho vlastní černá limuzína Mercedes byla rovněž spatřena v ulicích Singapuru.

 

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. .lak napsal:

    To je fakt na ten styl kdy jsem četl že někdo přijel do pindostanu a stavil se tam u kmaráda a ten mu ukázal zahadrovanou bednu že má barevnou televizi a tak mu odvětil že pár let tady už nejsou jiné než placaté ledky a když viděl nechápavý pohled rychle přešel na jiné téma. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.