Trump oficiálně zahájil boj proti „epidemii obchodování s lidmi.“ Děsivá fakta, která jsou běžnými praktikami i v Evropě

…..určitě si pamatujete na případ KAMPUSCH, který se odehrál před několika lety v Rakousku. Budete se divit, ale byl to úplně stejný případ obchodu s bílým masem a obětního beránka udělali z jejího „úschovce a hlídače,“ jenž raději „spáchal sebevraždu“….

10:54

Všemu bylo samozřejmě opět úplně jinak. Nebudu se divit, když začnou pravdy vyplouvat i v Evropě napovrch, že také Kampusch spáchá sebevraždu aby nemohla mluvit. Pamatujte na moje slova….

Trump oficiálně zahájil boj proti »epidemii obchodování s lidmi«

Zveřejnil: N8Waechter 24. února 2017

Zdroj: http://n8waechter.info/2017/02/trump-nimmt-offiziell-den-kampf-gegen-epidemie-des-menschenhandels-auf/
Vůdčími hromadnými sdělovacími prostředky téměř zcela ignorován nebo zesměšňován, ujímá se nyní prezident USA Donald Trump oficiálně tématu »obchodování s lidmi«. Hromadné sdělovací prostředky USA jsou v důsledku toho přinejmenším nuceny se s tímto tématem nějak vypořádávat, přestože nyní toto téma velkým, koncernovým sdělovacím prostředkům USA většinou nestojí za víc než za okrajovou poznámku, která spíš mluví o »moderním otroctví« – skandál #Pizza/PädoGate se ve vůdčích hromadných sdělovacích prostředcích ani po Trumpově tiskové konferenci oficiálně nekoná.
V návaznosti na setkání s odborníky a aktivisty včera ve čtvrtek prezident USA na stručné tiskové konferenci oznámil, že federální orgány USA se od nynějška s okamžitou platností budou intenzivněji věnovat boji proti »tomuto strašnému problému«.
»Chci dnes dát jasně najevo, že moje úřadování se soustředí na to, aby tato absolutně strašná praxe obchodování s lidmi byla ukončena, a že jsem připraven přenést celou moc a celou váhu naší vlády na federaci a na další nejvyšší úrovně, aby byl tento strašný problém vyřešen«, řekl Trump. Podle jeho názoru je to stále horší a děje se to nejen ve Spojených státech, nýbrž po celém světě.
»Obchodování s lidmi je závažný problém jak v naší zemi, tak v mezinárodním měřítku«, prohlásil prezident USA. Je podle jeho názoru skutečnou výzvou a v nynějším rozsahu je spíš moderním jevem, v němž hraje důležitou roli internet.
»Vyřešit epidemii obchodování s lidmi je přednostní cíl mého úřadování«, říká Trump a dál uvádí, že ministerstvu spravedlnosti, Úřadu pro ochranu vlasti a dalším orgánům federace nařídí, aby prověřily svoje zdroje věnující se tomuto tématu, a doplňuje: »oni se velice snaží, ale my budeme usilovat ještě víc«.
Vláda se v právě uplynulých čtyřech týdnech na toto téma silněji soustředila, »to vám mohu říci«, zdůraznil Trump. Dále poděkoval všem aktivistům za jejich »enormní množství energie, krve, potu a slz«, jež do tohoto tématu investují. Vláda sice může pomoci, »ale bez vás by se nic nestalo«.
Obchodování s lidmi je »velmi, velmi strašný problém«, řekl Trump. »Ne dost se o tom mluví, lidé o tom nevědí dost«. Nyní se o tom s okamžitou platností bude mluvit a toto téma bude předloženo veřejnosti. Dále říká, že doufá, že těmto »strašným, skutečně strašným zločinům« bude možné zabránit.
Závěrem prezident konstatuje:
»Mohu skutečně říci: lidé v této zemi nevědí, jak zlé to ve skutečnosti je – a to nejen v této zemi, nýbrž celosvětově«.
Donald Trump na této tiskové konferenci skandál #Pizza/PädoGate výslovně nezmínil. Kdo umí číst mezi řádky, však rozumí: touto tiskovou konferencí byla prznitelům dětí oficiálně vyhlášena válka a je jasné, že proběhne po celém světě. Politici třeste se…..

Překlad: kocourekmourek
Der Nachtwächter (Ponocný)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RobinsonkajirikZdena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Zdena
Host

Jo, tenhle byznys se tyka hlavne osob s mejmizsim intelektem a pokud budou na prvnim miste penize, tak tito zivocichove budou vzdy ochotni prikynout na lukrativni podminky pro jejich nenazranost. Nikdo je nikdy v tomto systemu nedokaze zneskodnit, jejich motivace je jedina „vydelat co nejvic“ a to bych postavila na stejnou uroven jako je dnesni system zdravotnictvi, socialnich sluzeb a treba dnesni agentury pro vyhledavani zamestnani, tak to je dokonala ukazka co system dovoluje. Myslim, ze ke zmene muze dojit rozkladem uvnitr vudcich elementu a my,na okraji systemu pod kterym trpime neustalym ozebracovanim, vysmivanim, nevolnictvim a neustalym snizovanim prav, my… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Stovky klimatických vědců naléhají na Trumpa, ať se stáhne s klimatické agentury OSN
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9943-trump-klimaticky-vedec-osn

Robinsonka
Host
Robinsonka

Ďakujem za článok. Rada som si ho prečítala. A to aj napriek tomu, že mi pripomenul jednu skutočnú udalosť, ktorá sa mi stala asi pred 7 rokmi, keď sa ma jedna moja známa pokúsila predať ako prostitútku do Viedne. Medzi iným mi oznámila, že som „na jej zozname ako číslo 1“ (jasné, že na „obchodnom zozname“). Všetko bolo vopred dohodnuté. Aj dátum a miesto, na ktorom mal byť obchod uzatvorený. Nebudem zbytočne zachádzať do detailov. Samozrejme, že som na jej rozprávky na dobrú noc nenaletela. Elegantne a so stoickým pokojom som ju spacifikovala. Obchod sa neuskutočnil a ona zúrila. Neskôr… Číst vice »