Trump nařídil Pentagonu: Vytvoříme vesmírné síly jako další sektor americké armády

Trump si je vědom nebezpečí, které nám hrozí ze strany mimozemské rasy Animus – Androidů. Veřejné prohlášení Donalda Trumpa o nutnosti založit vesmírné síly (Space Force) je podle mého slušný krok k tomu, aby bylo světu konečně odhaleno vše, co mu doposud zůstávalo skryto. A to je fakt, že mimozemšťané žijí mezi námi, nad námi i kolem nás. Nám jsou nejvíce známé rasy jako jsou reptiliáni, šediváci, androidi. Ve skutečnosti jsou jich stovky, možná tisíce. Nemluvě o lidech „odjinud“, kteří se nás před těmito zlými bytostmi, usilujícími o naše zdroje a naše duše, snaží chránit. Naštěstí úspěšně. Na naší planetě probíhá bitva, kterou sleduje celý vesmír, jen lidé, co na ní žijí, o ní nemají ani tušení.

raja

 

 

Americký prezident Donald Trump nařídil, aby Pentagon začal zakládat vesmírné síly coby šestý sektor americké armády. Tvůrci memů z Hvězdných válek, Star Treku a Hvězdné pěchoty se zaradovali.

„Není místa jako je vesmír,“ řekl Trump v pondělí, obracejíc se na Národní vesmírnou radu ve Washingtonu. Trump oznámil řadu iniciativ, včetně snahy o zavedení „trvalé přítomnosti“ na Měsíci a prvního letu na Mars s posádkou na palubě. Největší novinkou však bylo vytvoření nového vojenského sektoru, který by operoval v místech, které prezident nazval „zakázanými nebi“.

Trump prohlásil, že „Amerika byla první v letu do vesmíru, první na Měsíci a ve vesmíru bude vždy číslo jedna.“

Nebylo zcela jasné, co tím prvním letem myslel, zda odkazoval na první umělou družici (Sputnik), první zvíře na oběžné dráze Země (Lajka), prvního muže na oběžné dráze (Jurij Gagarin), prvního muže, který chodil ve vesmíru (Alexej Leonov) nebo první ženu na oběžné dráze (Valentina Tereškova).

„Nestačí americká přítomnost ve vesmíru. Američané musí ve vesmíru dominovat,“ dodal Trump s tím, že je to otázka národní bezpečnosti. Za tímto účelem pověřil generála Josepha Dunforda, předsedu náčelníků štábu, aby se připravil na to, že se vesmírné síly stanou „odděleným, ale rovnocenným“ sektorem vedle stávajících složek americké armády – armády, námořnictva, námořní pěchoty, letectva a pobřežní stráže

Někteří kritici nemohli odolat, aby se této fráze, která má v USA nešťastnou konotaci, chytli a spojili ji s dekádami ospravedlňování rasové segregace.

„Donald Trump říká, že vesmírné síly budou ‚oddělené, ale rovnocenné‘. Ale budou segregované?“

Většině lidí však nápad na vybudování vesmírných sil posloužil jako perfektní příležitost ke sdílení memů spojených se sci-fi filmy a televizními pořady, od Hvězdných válek a Star Treku až po Avatara a Hvězdnou pěchotu.

„Prezident Trump oznámil, že bude vytvořeny americké vesmírné síly, nový sektor americké armády. Za impérium!“

„Veliteli Millere. Připravte vesmírné síly.“

„Miles Quaritch povede nové vesmírné síly.“

„Připoj se ke Space Force ještě dnes!“

I kdyby byl Pentagon schopen postupovat v implementaci pokynů Trumpa super rychlostí, jsou tu dvě malé překážky, které nebude tak snadné překonat.

Jednou z nich je legalita. Smlouva o kosmickém prostoru, jíž byly Spojené státy součástí od roku 1967, zakazuje státům ve vesmíru testovat jakékoli zbraně a zakládat vojenské základny na Měsíci nebo jiných vesmírných tělesech. Zakazuje také rozmístění zbraní hromadného ničení na oběžné dráze Země. Spojené státy se již dříve z této dohody jednostranně stáhly.

Druhý a poněkud zásadnější problém je, že vesmírné síly nemají žádné lodě. Činnost amerického vesmírného programu Space Shuttle byla ukončena v roce 2011. Od té doby se američtí astronauti mají možnost dostat do vesmíru pouze jediným způsobem a to na palubě ruské kosmické lodi Sojuz-MS. Dokonce i kdyby se stal zázrak a Rusko by americké armádě nabídlo své dopravní služby, americké zákony zakazují jakoukoli spolupráci s Moskvou.

Trumpovi tedy zbývá jen jediné řešení, a to vybavit Space Force pouze droidy a drony. Jak americký prezident rád říkává: „Uvidíme, co se stane.“

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
SoniceditaMartinVítězslav CrhaJaroslav Malinký Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Jak to chce udělat? Chce přepadnout a vytunelovat Rotschildy?

Jaroslav Malinký
Host
Jaroslav Malinký

Armáda by je mohla postřílet a jejich majetek by přešel na stát jako pozůstalost bez dědiců.
Bylo by to levné a dokonalé řešení,nejbohatší grázlové typu Soros by třeba nasadili tlumič.

Sonic
Host
Sonic

Ale vôbec nie. Načo by D.Trump a Amerika budovali niečo čo už dávno majú, takáto vec sa nedá postaviť z lega za jeden deň. A oni to chcú veľmi rýchlo…

Martin
Host
Martin

Míra přesvědčení nemůže být nikdy postavena na tzv. „důkazech“. Neboť ve chvíli kdy uvidíte jak Corey předává kus kamene Davidovi s tím, že je z Měsíce, budete se ihned pídit po důkazu zda je skutečně z Měsíce a ne odněkud zpoza rohu. Dychtivost po důkazech plodí další dychtivost po dalších důkazech. Takže nakonec zjistíte, že by vás možná přesvědčilo to, kdybyste na tom Měsíci stál sám. Ale ani to by nestačilo, neboť byste chtěl důkaz o tom, zda nejste náhodou hypnotizován apod.

https://www.matrix-2001.cz/gaia-video/zprava-pro-lidstvo-192#

Sonic
Host
Sonic

Ono to vlastne záleží len na tom či to presvedčenie pochádza z vedomostí,alebo poznania. O nič iné nejde,len si to uvedomiť a každý pozná ako na tom je.

Martin
Host
Martin

Vtipná hláška: „Druhý a poněkud zásadnější problém je, že vesmírné síly nemají žádné lodě.“

Kdy přestanou z lidí dělat ovce?

A co kdyby… co kdyby přece jen nějaké lodě měli? 😉

https://www.matrix-2001.cz/clanek/skryte-zakulisi-tajnych-kosmickych-programu-4-10544

Martin
Host
Martin

Corey popisuje Měsíc jako neutrální území, které je využíváno různými tajnými kosmickými programy a mimozemskými civilizacemi, které zde zřídily „velvyslanecká území“. Popisuje, že Měsíc se velmi podobá Antarktidě, kde je mezinárodními smlouvami zaručeno mírové využívání, přestože některé národy mohou být vzájemně znepřátelené. Co je důležité, Coreyho popis, že je Měsíc diplomatickou zónou, využívanou mnoha kosmickými programy a mimozemskými rasami, je v souladu s tvrzením dalšího informátora z jiného kosmického programu, Randy Cramera (alias kapitána Kaye). … Coreyho odpovědi přinášejí další podrobnosti o tom, jak jsou různé větve americké armády zapojeny do méně utajovaných kosmických programů za použití tradičních technologií pohonu… Číst vice »

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Tak by mě zajímalo, kde na to ta zadlužená Amerika chce vzít prachy? Nebo hodlá Trump vytunelovat Rotschildy???

Martin
Host
Martin

A ano, samozřejmě to někteří označí za hoax… 🙂

Přeji všem otevřenou mysl…

https://www.youtube.com/watch?v=HGcsfa-GyZk

edita
Host
edita

Ked si kliknem na tie linky matrix2001 vyhodi ma z internetu komplet, to je ale nahoda…..