Trump plánuje masová zatýkání a vojenské tribunály pro zrádce z Deep State, včetně Baraka Obamy

Jak dokládají zde citované dokumenty, prezident Trump plánuje provádět masová zatýkání zrádců z Deep State (stínová vláda), včetně Andrewa McCabea, Petera Strzoka, Jamese Comeyeho a dokonce Baracka Obamy.

Je to obsaženo spolu s doprovodnou dokumentací ve Federálním registru USA v níže uvedených odkazech a videu. (Tento autor plně podporuje tuto snahu zachránit Ameriku a zatknout zrádce.)

 

Potvrzení Kavanaugha soudcem Nejvyššího soudu Spojených států je klíčem k tomu, aby bylo vše včas zahájeno, což vysvětluje, proč se pomatená a choromyslná levice žene události do takových nehorázných extrémů, aby vykonstruovala falešná obvinění proti Kavanaughovi, a aby koordinovala a dobře financovala protesty.

Zvolení soudce Kavanaugha do Nejvyššího soudu, dodá potřebnou podporu ústavním „nouzovým silám“, které soustřeďují moc v exekutivním oddělení vlády (v současnosti vedené prezidentem Trumpem) v dobách války a národních mimořádných událostí.

Překlad tereza. Zkráceno.

Zdoj: 5, 4

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. JJ49 napsal:

  Neuvěřím, dokud to neuvidím!

 2. Vítězslav Crha napsal:

  Neuvidíš, ale pocítíš na své peněžence. Ještě Vám nedošlo, že padá finanční systém?? Proč zde píšete, když nemáte naprosto ánunk co se ve skutečnosti děje? Tolikrát to bylo nenápadně sdělováno světu, janomže Vy všichni jste spali a nechápali naprosto nic. Teď plácáte nesmysly o tom, že když neuvidím neuvěřím. Jenomže to muselo přijít, protože Stoltenberg byl rozhodnut příští měsíc zahájit sv. válku napadením Ruska. To také nechápete, tak proč se s Váma vybavovat. Šavlí dobrého vína bojovat proti systému, to je krédo mnoha lidí

  • jupijej napsal:

   zit se da i bez penez ci penezenky jen lidi museji chtit 😉

  • JJ49 napsal:

   Až to uvidím tak čestně přiznám, že plácám nesmysly.
   Ale ještě jsem nezažil, že by z Ameriky přišlo nějaké dobro. Takže se crho zamysli co tobě ještě nedošlo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.