Trump položil základy pro zákaz povinných očkování v USA

Prezident Trump vytvořil nové oddělení v rámci Úřadu pro ochranu občanských práv v oblasti zdraví s cílem výslovně zakázat povinná očkování v celé zemi a zajistit občanům právo volit si vlastní zdravotní péči.

Se zřízením oddělení pro etiku a náboženskou svobodu Trump položil základy pro odstranění povinnosti každého očkovat předepsanou vakcínou v celé zemi. Velký farmaceutický „škrtič“ zdraví národa byl propuštěn.

Oddělení pro etiku a náboženskou svobodu dává mnoha různým skupinám velký prostor pro boj za naše ústavní práva. Křesťané i liberálové, stejně jako volnomyšlenkáři a lidé jiných náboženských vyznání mají společný zájem bojovat proti korupčním zdravotním zařízením velké farmacie.

Korporátní média se zoufale snaží tuto skutečnost umlčet. Nechtějí, abyste věděli, že prezident pracuje na tom, aby američtí občané měli právo zvolit si vlastní zdravotní péči.

Farmaceutické společnosti platí tradičním médiím obrovské částky za reklamu. Velké farmaceutické společnosti utrácí ve skutečnosti mnohem více peněz na reklamu než na výzkum. Mluvíme o stovkách miliard dolarů.

Prezident Trump nám dal nástroj proti tyranii. Je čas pozvednout tuto zbraň a použít ji proti našemu společnému nepříteli.

Zdroj: ynw.com

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "Trump položil základy pro zákaz povinných očkování v USA"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
J.P.
Host

Farmaceutická mafie v ČR je nespokojena s nízkou proočkovaností české populace. http://www.zdravotnickydenik.cz/2018/01/australska-chripka-desi-svet-proc-kdyz-bezna-chripka-zabiji-kazdy-rok/

pepé
Host
pepé

V Anglii začíná občanská válka mezi imigranty a Angličany. Podívejte se na záběry, které vám v České televizi asi neukáží http://www.euportal.cz/Articles/18607-v-anglii-zacina-obcanska-valka-mezi-imigranty-a-anglicany-podivejte-se-na-zabery-ktere-vam-v-ceske-televizi-asi-neukazi.aspx

tomáš marný
Admin

Milý pepé,
je to sice rok a půl staré ale dobrá…..
tm

pepé
Host
pepé

Též jsem si toho všiml,situace se asi za ten rok a půl zlepšila,nevím.Příště si lépe ověřím datum vydání videa! Dobrou noc.

jirik
Host
jirik
Manželku najstaršieho syna amerického prezidenta Donalda Trumpa previezli v pondelok do nemocnice po tom, ako otvorila obálku obsahujúcu biely prášok. Informovala o tom spravodajská stanica BBC. https://www.hlavnespravy.sk/manzelku-trumpovho-syna-hospitalizovali-otvorila-obalku-s-bielym-praskom/1309834 List, ktorý otvorila Vanessa Trumpová bol adresovaný Donaldovi Trumpovi mladšiemu do jeho bytu v newyorskej štvrti Manhattan. Trumpovú a dve ďalšie osoby na mieste dekontaminovali hasiči, následne ich previezli do nemocnice na ďalšie posúdenie. Prípad prešetruje americká tajná služba, pričom podľa zdrojov BBC sa zdá, že Vanessa Trumpová je v dobrom zdravotnom stave. Newyorský hasičský zbor (FDNY) k správe odmietol poskytnúť detaily a média odkazoval na políciu. Potvrdil však, že tri osoby boli… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Příslušníci speciálních jednotek USA hledají v Sýrii hroby amerických rukojmích zavražděných v různých letech teroristy ze skupiny Islámský stát, oznámila televize ABC News s odvoláním na vlastní zdroje.

„Tři úředníci informovali o pozemní operaci, kterou provádějí americké speciální jednotky. Jde o první reálná úsilí pro vyhledání tělesných pozůstatků dvou amerických novinářů a dvou amerických humanitárních pracovníků zavražděných v letech 2014 a 2015″, uvádí se ve zprávě.
https://cz.sputniknews.com/svet/201802136776740-usa-jednotky-syrie-americane-teroriste-is/

jirik
Host
jirik

Tillerson: Trvalú porážku Islamského štátu sme zatiaľ nedosiahli
Ukončenie veľkých bojových operácií proti skupine Islamský štát (IS) neznamená, že Spojené štáty a ich spojenci dosiahli trvalú porážku tejto militantnej organizácie. Uviedol to v utorok americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson.
https://www.hlavnespravy.sk/tillerson-trvalu-porazku-islamskeho-statu-sme-zatial-nedosiahli/1310738

octomaník
Host

Del Bigtree vs. Bill Nye o vývoji a složení vakcín / 3 minuty / 2017 / CZ titulky
https://www.youtube.com/watch?v=wwwa04vwCVY

jirik
Host
jirik
Zemi očekává globální potopa, varovali vědci Američtí klimatologové z Coloradské univerzity zjistili, že ke konci století zvětšení úrovně světové hladiny oceánu o více než na půlmetru bude ohrožovat pobřežní města a ostrovy. Výzkum je zveřejněn v časopise Proceedings of the National Academy of Sciences. Kvůli dynamickým modelům, které byly sestaveny podle pozorování ze vzduchu, se vědcům podařilo zjistit, že úroveň moře každoročně stoupá o 2,9 mm. S ohledem na tyto výsledky specialisté došli k závěru, že k roku 2100 vody světového oceánu stoupnou o 65 cm v porovnání se začátkem 21. století. Během výpočtů klimatologové zmenšili podíl lokálních událostí, například… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Deník Washington Post píše o neshodách mezi americkým prezidentem Trumpame a ministrem obrany Jamesem Mattisem, který bývá považován za šedou eminenci a člověka vojenských tajných služeb. Podle informací listu Trump při různých příležitostech vyjadřoval svoje výhrady vůči přítomnosti amerických sil v některých cizích zemích.
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5986-nemate-na-vyber-pane-prezidente-to-uslysel-trump-od-sede-eminence-budete-valecnym-prezidentem

Liběna
Host
Liběna

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!