Trump rozhodl: zákaz vstupu německých občanů do Ameriky. Německo je nebezpečná země. Merkelová v šoku.

…..tak už došlo i na Německo a Trup si dovolil říci do telefonu něco, co MADAMME MERKELOVOU šokovalo. Němci asi nesmějí cestovat do USA. Chtěla položit telefon, nakonec to neudělala. AKTUALIZACE 01.02.2017…..

19:54 AKTUALIZACE 01.02.2017…..

Pro tadesco překlad kocourek mourek

30.01.2017

Po telefonickém rozhovoru s Merkelovou: Trump chce rozšířit zákaz vstupu i na Německo

Překvapující zvrat v rozpravě o zákazu vstupu do USA. Trump nyní chce hranice své země zavřít i pro Němce. To je výsledek jeho telefonického rozhovoru se spolkovou kancléřkou Merkelovou. Trump: „Udělenou lekci nepochopila“.
Hromadné sdělovací prostředky se rozhořčují nad zákazem vstupu vyhlášeným ze strany USA pro určité státy. Merkelová v pětačtyřicetiminutovém telefonickém rozhovoru prezidentu USA Donaldu Trumpovi objasnila obsah Ženevské úmluvy o uprchlících. Konvence prý státy mezinárodního společenství vyzývá k tomu, aby osoby prchající před válkou přijímaly z  důvodů lidskosti.
Jak se internetový deník MMnews dnes dozvěděl z důvěryhodných kruhů blízkých spolkové kancléřce, Trump na toto poučení reagoval zcela nevázaně: „Kancléřka nepochopila udělenou lekci“, byl prezident USA citován.
Podle citátu Trump odvětil, že Merkelová přesně ví, že většina uprchlíků jsou ekonomičtí migranti, mnozí mezi nimi jsou dokonce teroristé. To nemá s Ženevskou úmluvou o uprchlících nic společného. Navíc prý Merkelová ví naprosto přesně, jako škodu Německu způsobila. K tomu stačí jen nahlédnout do statistiky zločinnosti.
Prezident USA nyní jako svoji reakci oznámil, že hranice zavře i pro německé občany. „Německo se stalo nebezpečnou zemí“, zní z okolí Donalda Trumpa. „Toto nebezpečí nemůžeme dovážet do USA. Proto je zákaz vstupu i pro Němce správným rozhodnutím.“
Zákaz vstupu pro Německo ale nemusí trvat věčně, říkají úřední kruhy USA. Pokud by se v blížících se volbách do Spolkového sněmu k vládní moci dostala politická strana Alternativa pro Německo, bylo by možné uvažovat o zmírnění tohoto zákazu.
O reakci spolkové kancléřky Merkelové je zatím známo málo. Z doslechu se ví, že prý prostě chtěla telefon zavěsit. Ale nakonec se s prezidentem USA zdvořile rozloučila.
Zákaz vstupu pro Němce má být oznámen zítra prostřednictvím zpravodajské sítě Twitter

Zdroj (1)

Překlad kocourek mourek

AKTUALIZACE

A zde další nové data ze Švýcarska: http://www.tagesanzeiger.ch/ausland/amerika/useinreisestopp-gilt-auch-fuer-greencardbesitzer/story/17296108

AKTUALIZACE 01.02.2017

A zde je další aktualizace pro všechny. Placení trolové nepište zde.

http://www.epochtimes.de/politik/welt/trumps-einreiseverbot-auswaertiges-amt-informiert-ueber-ausnahmeregelungen-keine-us-reisen-fuer-deutsche-doppelstaatler-moeglich-a2037565.html

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
10 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Petr HjirikRolandtomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

To rozhodnutie Trumpa má logiku – navyše – USA ako víťazná mocnosť sú od roku 1945 ešte stále pánom vzdušného priestoru nad Nemeckom /v dôsledkoch chemtrails/, takže ako inak, ako vzdušným mostom by sa imigranti dostali z Nemecka? Aby sa neutopili v Atlantiku aj s výletnou loďou?
Mimo tému
AKO SVINE VYRÁBAJÚ Z ĽUDÍ PRASCE!!!
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9734-vedci-vytvorili-prvniho-hybrida-mezi-prasetem-a-clovekem

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

No ani by nebylo divu. 55% občanů Německa jsou zombifikovaní voliči CDU a Makrely, takže jsou nebezpeční civilizaci. :))

Jarek*
Host
Jarek*

Pokud se rozhovor ubíral v tomto duchu, jen dobře. Paní Merklová – Hitlerová obdržela jen to, co zasela.

Peter Nebehaj
Host
Peter Nebehaj

veľmi zlé prirovnanie si dal,keby bola Merkelová ako ten pán ku ktorému ju prirovnávaš tak toto sa v Nemecku neudeje čo sa deje od 60 rokov minulého storočia a obzvlášť v poslednej dobe pod vládou tej opice…Nemecko si vďaka tomu že Nemci už totálne zleniveli ,hociakej verbeže,aby na nich robili a teraz nevedia čo s nimi.Štvrtina Nemecka je osídlená inými,nie Nemcami.Ako toto dopadne??Odpovedzte si na to sami…no myslím že to nakoniec predsa len skončí nejakou vojnou..vždy sa takto krízy riešili a ani teraz to nebude inak…a boh nás ochraňuj..

Edwardo
Host
Edwardo

Trump rozhodl: zákaz vstupu německých občanů do Ameriky….. 😀 a nemyslíte, že je to fake ??

Radka
Host
Radka

Mámráda humor, ale jsou lidé připraveni rozlišit nsdsázku od skutečnosti? I když je pod informaci podedán Kocourek Mourek tsk dle reakci zo všem nedojde a může to vyvolat neadekvátí reakci ……. Šeptanda a zaručeně nezaručenézprávy mohou vxvolst úsměv, ale zároveň jdou svým způsobem vrlmi nrbrzpčné.

Zuckerzwerg
Host
Zuckerzwerg
Roland
Host
Roland

To bi mal zakázať vstup do USA polovičke Európy,tej západnej,ktorá je zamorená migrantmi a ohrozujú tým nielen USA,ale aj východnú časť Európy

jirik
Host
jirik

NĚMECKO JE OPRAVDU ZVLÁŠTNÍ Vůdce kolínské mládežnické pobočky AFD byl zatčen. Neplatil televizní poplatky – nemá televizi 1.2.17 Německo: Dnes ráno byl zatčen vůdce mládežnické pobočky AFD, Junge Alternative (JA), Henning Dornauf. Trvale odmítal platit poplatky za televizní a rozhlasové vysílání, neboť nemá ani televizi ani rádio. Nyní je ve vazbě a může být odsouzen až k 6 měsícům odnětí svobody. Dornauf odmítl i poslední možnost platby, kterou mu poskytl okresní soud ve Wermelskirchenu. Když za ním přišel úředník vymáhat povinný poplatek 716.47 eur, dal mu v přítomnosti dalších členů vedení prázdný papír s tím, že jsou to jediné údaje… Číst vice »

Petr H
Host
Petr H

Však se neboj na Francii Anglii Švédsko a Norsko dojde taky velice brzy jen se hold muselo někým začít

Anonymní
Host
Anonymní

4.5