S Trumpem není něco v pořádku, jak se rozpadá chazarský systém v OSN

Týdenní komentář Banjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

25/09/2017

Něco je s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v nepořádku, jak bylo zřejmé každému člověku, který minulý týden naslouchal jeho projevu v OSN. Tím, že hrozí, že „zcela zničí Severní Koreu“, byl jediným světovým vůdcem, který vyhrožoval válkou na místě určeném k podpoře a prosazování míru. Trump tak učinil, protože je vydírán Chazary s videem o tom, že měl sex s nezletilou dívkou, říkají zdroje CIA a potvrzují to, co předtím říkaly zdroje Pentagonu. Zdroje CIA dodávají, že je také pořízeno video o tom, že zabil dívku, která byla ovšem falešně vytvořena pomocí počítačové grafiky. Navíc „Trump se snaží zůstat naživu a ochránit svoji rodinu před nebezpečím,“ říkají zdroje CIA.

 

Pokud se podíváte na obrázek šéfa generálního štábu Bílého domu, generála John Kellyho, uvidíte, jak si skrývá hlavu do jeho rukou, protože Trump se odklonil od dohodnutého textu jeho projevu, a dá se říci, že americká armáda neměla žádnou účast na této frašce.

Výhrůžky severokorejského diktátora Kim Jong Una, jako reakce na výhrůžky USA jsou jen přidáním se k chazarským divadelním trikům, které jsou navrženy tak, aby v lidech vyvolaly strach.

Nemusíme kopat příliš hluboko, abychom zjistili, že Severní Korea i Donald Trump přijmou příkazy od stejných chazarských mafiánů. Stezka, jak se ukáže, vede do komplexu Rothschildů v Zug ve Švýcarsku.

V případu Trumpa je možné nalézt spojení s chazarskou mafií tak, že se podíváme na to, kdo přišel s penězi, aby ho zachránil, když krachoval. Byli to Rothschildové!

Samozřejmě, že Trump, stejně jako jeho předchůdce Barack Obama, je rozpolcen mezi dvěma protichůdnými silami – americkými vojenskými vlastenci a Chazarskou mafií, takže musí na veřejnosti „přeskakovat“ sem-tam, aby dělal oběma pánům radost.

Ohledně Severní Koree připojme pár z mnoha veřejně dostupných poznámek, abychom viděli tu jejich chazarskou hru. Začněme s jadernou technologií Severní Koree. Bývalý americký ministr obrany Donald Rumsfeld například seděl ve vedení švýcarské společnosti ABB, která poskytla Severní Koreii jadernou technologii. Ta umožnila vyrábět plutonium, základní složku jaderných zbraní.

Společnost ABB společně se skupinou Edmond de Rothschild je součástí globální sítě společností, která je propojena s OSN.

Pak zjistíme, že to byl chazarský nebezpečný stát Ukrajina, která poskytla Severní Koreii raketové motory potřebné pro jaderné zbraně.

Existuje mnohem více veřejně dostupných informací tohoto druhu. Ale teď se přeorientujte na to, co sdělily zdroje tomuto pisateli.

 

Nejprve byl severokorejský diktátor Kim Jong Un pečlivě zdoben krásnými ženami, ozdobnými automobily, jemnými likéry aapod. rodinou Rothschildů, zatímco studoval ve Švýcarsku se souhlasem člena rodiny Rothschildů.

Také společnost British American Tobacco spojená s Rothschildem již dávno předávala a prodávala severokorejský tabák po celém světě, tvrdí Mitsuhiro Suganuma z japonské civilní rozvědky.

Tabák není jediná severokorejská droga, která se prodává po celém světě. Více zdrojů, včetně vyšších členů Yakuza a agentů MI6 v Macau v Číně, potvrzuje, že Severní Korea dodává amfetaminy po celém světě prostřednictvím distribuční sítě Chazarů.

Pak samozřejmě máme japonského otrokářského premiéra Shinzo Abeho, který minulý týden věnoval většinu svého projevu OSN k vyvolání strachu v lidech o Severní Koreii. Abe byl propojen s korejskou Církví sjednocení (Korean Unification Church).

Tato církev má ranč vedle ranče Bushe v Paraguay, v Jižní Americe a je veřejně spojena s pašováním drog a zbraní.

Někdo také poslal falešnou zprávu rodinám amerických vojáků v Jižní Koreii, aby se evakuovali a přiměl tím americkou vojenskou kontrarozvědku, aby to prošetřila, kdo je za tímto podvodným vzkazem. Možná by se měli zeptat japonského premiéra Abeho.

 

Japonští důstojníci zpravodajské služby popisují probíhající severokorejské drama jako opičí divadýlko, které provádějí stejní lidé, kteří předstírají, že jsou součástí dvou protichůdných týmů.

Severokorejci dlouho slibovali Chazarům, že jim bude umožněno vytvoření větší Manchurie, zahrnující Japonsko, Korejský poloostrov a severní Čínu, říkají japonské zpravodajské zdroje.

Rothschildové slíbili přesunout 40 milionů Japonců do Severní Koreje a založit tam jejich asijské ředitelství po Fukušimě, prohlásil člen rodiny Rothschildů. Tehdejší japonský premiér Naoto Kan to částečně potvrdil v Klubu zahraničních dopisovatelů v Japonsku, když řekl, že byl požádán o evakuaci 40 milionů lidí z Tokia po Fukušimě.

Korejci v Japonsku přijímají příkazy od muže zvaného Kazuyoshi Kokubo, syna císaře Hirohita, kterého měl s korejskou princeznou. Je to on, a ne falešný císař, kdo řídí Bank of Japan pro Chazary, říkají zdroje.

A nyní Severokorejci dostávají stále více smrtících zbraní, zatímco jejich kumpáni v Japonsku produkují neúprosnou propagandu „bojíme se Severní Koree.“

Co se vlastně děje? Odpověď může být nalezena pomocí starého rčení „Sledujte peníze.“

Faktem zůstává bankrot americké korporátní vlády a chazarských mafiánů, kteří ji vlastní. Ta nemá nic společného s Republikou Spojených států amerických, kterou uzurpovali. Je třeba také zdůraznit, že pokud jde o americký lid, zbankrotování satanistické entity ve Washingtonu DC jej osvobodí.

Chazaři používají svoji starou taktiku – hrozbu zahájení 3. svět. války – tentokrát pomocí svého severokorejského zástupce, ve snaze vydělat co nejvíce peněz.

Snaží se také použít zveličené zprávy o škodách na Puerto Rico způsobené hurikánem Maria a prohlásit hurikán za projev „vyšší moci“, a myslí si, že proto nemusí platit 123 miliard dolarů, které dluží tento ostrov ve vlastnictví Washingtonu DC. Probíhá také podvodná kampaň na zvýšení prostředků na pomoc při katastrofách v Portoriku. Stačí se zeptat Haiťanů nebo jiných obětí vytvořených katastrof na to, kolik peněz na pomoc jim skutečně přišlo.

Ministerstvo vnitřní bezpečnosti také platí policii, aby se pokusila vydělat více peněz na motoristech. Situace se stala tak špatnou, že kanadská vláda varuje Kanaďany, aby si nebrali příliš velkou hotovost do USA, protože ta může být odcizena policií.

 

Jejich úsilí o podporu svého podvodného finančního systému mezitím přeměňuje finanční trhy na masivní přelud.

Mohli bychom pokračovat celým seznamem důkazů, od vyrabovaných penzijních fondů až po děsnou infrastrukturu, ukazující, jak hrozná je finanční situace firem v USA, ale někdo, kdo pátrá po skutečných zprávách, to již ví.

Druhá věc, která se děje, je to, že Chazarská mafie ztrácí kontrolu nad ropou. Venezuela se připojila k Íránu, Rusku a dalším, odmítnutím amer. dolarů za ropu. Nyní Rusové přebírají kontrolu nad ropnými poli, která dosud kontrolovala chazarská armáda IS na Blízkém východě, a odstříhávají je ještě více od příjmů z ropy. Chazarský otrocký stát Izrael a jeho zástupná armáda se nyní pokoušejí získat ropu z Kurdistánu.

Chazarský režim ve Washingtonu DC dostal dostatek peněz od svých věřitelů, aby pokračoval až do 15. prosince, a co se stane pak, je předmětem intenzivních jednání v zákulisí. V tomto kontextu je všechen tento severokorejský řev jen bušení do stolu, když se vyjednává jejich banktor.

Takže, co se pravděpodobně stane po 15. prosinci? „Bývalý námořník [Steven] Bannon se setkal s osobou č. 2 v Číně, Wang Qishanem, aby vytvořil zadní vrátka pro Trumpa a možná zmařil finální detaily pro globální reset a dolar podložený zlatem,“ říkají zdroje Pentagonu. „Wang je sice proti korupci, ale stále je fakticky finančním carem a může to trvat další 5 let,“ poznamenávají zdroje. Mezitím jsme informováni špionem v ředitelství Rothschildů ve Švýcarsku, spolu se zdroji CIA, že zástupce Rothschildů byl „nedávno na Kanárských ostrovech, kde se pokoušel koupit nějaké zlato mimo účetní knihy.“ „Když mluví o koupi `nějakého` zlata, znamená to 100 až 500 tun. Je to jejich kód,“ pokračuje zdroj.

Zdroj v rodině asijského Draka také říká, že „starší z rodiny se konečně uráčil a uvolnil nějaké prostředky.“ První část peněz půjde ruským, čínským a americkým vojákům, aby byly použity k uklidnění situace v Koreii, Japonsku a jinde, říká tento zdroj.

Dřívější zkušenosti nás učí, abychom se zdráhali předpovídat, že se věci budou konat v konkrétních termínech. Přesto 15. prosince budeme sledovat.

Přeložila tereza. Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jirikLenMarošNula.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Zajímavé. Co nutí v trhu elity oscilovat, kmitat v pásmu debilit. Nebude tam splynutí s davy řekněme podměrečných standartů člověka i lidství obecně a ušetří co?

Maroš
Host
Maroš

Trump má Chazara zaťka, tak bodaj by bol pri zmysloch, keď jeho pokračovanie – v dcére, ide tým „správnym smerom“ – je to až krutý výsmech osudu, keď Trump – zaťažený na slovanské ženy – musí – s ohľadom na dcéru – „rešpektovať“ vo vlastnej rodine ich úhlavného nepriateľa… Prečo asi, sa naopak židovky snažia vydávať za bielych nežidov – aby novou krvou oživili svoje plemeno, tisícročia degenerujúce vďaka kmeňovým a majetkovým a mocenským záujmom a preto prevažne blízko incestným rodinným vzťahom a takýmto manželským zväzkom.

Nula
Host
Nula

..oni sú všade Maroš – aj okolo Putina

Len
Host
Len

Jo nen, že ti kolem Putina jsou potomci těch co ty západní po VŘSR zradili a udělali se pro sebe…

Nula
Host
Nula

…nuž, čítam čoraz častejšie o Chazaroch a tak vnútorným citom a pozorovaním zisťujem, že už pomaličky prichádza čas objasňovať hlavné kúzlo programovania mysle OS – dnes nazývanými operačnými systémami/teológiami a tak isto ich dosah/ovplyvnenie na určité spoločnosti: Začneme citátom vynikajúceho čínskeho generála a filozofa Sun Tsu/pozn.z dôb „mladších“ cca.350 rokov pred n.l/ 🙂 „Použi nepriamu cestu, nepriateľa obíď a medzitým mu polož návnadu!“ …Zároveň však musím spomenúť aj stranu druhú/opačnú, a to jeho ďalším výrokom: „Poznajte svojho nepriateľa, poznajte sami seba a môžete vybojovať sto bitiek bez nebezpečenstva porážky!“ Ak chceme zistiť odkiaľ sa k nám berie prvá „strategická“ múdrosť,… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Nula – je v tom zakomponované pravé a ľavé krídlo = tandem, bieli a červení, úzkohlaví /trojuholníkovohlaví/ a guľatohlaví, bieli a čierni židia, ale existuje delenie aj na tri záujmové skupiny. A samozrejme – Mojžišov až psychopatický gén pomstychtivosti /1 z 15 geneticky podmienených motivácií – pobytom na púšti a kain-ábelovskou selekciou v priebehu pár generácií geneticky upevnený na chromozómoch X – preto matky – prenášajú pomstychtivosť tohto plemena/ v protiklade s pacifickým paralyzátorom – biblický projekt „lásky a odpúšťania svojím nepriateľom“. Autor tam naráža na to, čo už spomínal Pjakin – alebo Židia č. 2 v Arménsku, alebo holokaust… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Mezinárodní koalice při leteckém útoku v oblasti Dajr az-Zauru použila bílý fosfor, tři lidé zemřeli a pět jich je zraněno, uvádí SANA. https://cz.sputniknews.com/svet/201709276043760-letecky-utok-koalice-bily-fosfor/ (Bližší informace zatím chybějí)

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Hurikány by sa nad severným Atlantikom mali spojiť do mohutnej tlakovej níže, ktorá môže prepisovať rekordy. Tlak v jej strede by totiž mohol poklesnúť až na 960 hPa, čo sú mimoriadne nízke hodnoty.

Post-tropická búrka by mala zasiahnuť najmä Britské ostrovy a Island. Posledné prepočty numerických modelov očakávajú skôr južnejšie smerovanie v blízkosti Britských ostrovov. Pri pobreží Britských ostrovov sa tak môžu vyskytnúť aj 10-metrové vlny. Vietor môže dosahovať nárazy až cez 150 km/h a v severozápadnej Európe hrozia aj povodne.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11148-evropa-hurikan-maria-lee

jirik
Host
jirik

Polsko, patřící k deseti zemím s největší těžbou uhlí, začíná dovážet uhlí z USA, uvádějí noviny Rzeczpospolita s odkazem na své zdroje.
„V polovině října dorazí do Polska první loď s uhlím objednaným podnikem Uglekoks. To je pouze začátek. V plánu je dodávka „černého paliva“ z Kazachstánu nebo z Kolumbie,“ uvádí se ve zprávě.

Podle novinových údajů se má směs dovezeného uhlí s polským pouze vyvážet, ale teď Uglekoks jedná o dodávkách takového paliva s polskými elektrárnami.

Uvádí se, že nedostatek uhlí vlastní výroby v Polsku je důsledkem nedostatečných investic do domácí těžby uhlí. https://sptnkne.ws/f74c

jirik
Host
jirik

Vichr, záplavy a sedmimetrové vlny. Do Evropy míří silné bouře
Hurikány Maria a Lee, které pustošily Karibik, nezůstávají u amerického pobřeží, ale přes Atlantik míří do Evropy. Předpovědní modely počítají s tím, že by měly do Irska a Velké Británie dorazit v neděli, nejpozději v pondělí ráno, napsal server týdeníku Focus.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/450545-vichr-zaplavy-a-sedmimetrove-vlny-do-evropy-miri-silne-boure.html