Tunelování Škody Plzeň za podpory „Hurvínka“ Špidly. Kde jsou Zemanovi čínští investoři?

Infiltrace čínské továrny se zdařila. Škoda TS Plzeň podvodem zprivatizovaná bandou socanského mafiána hurvínka Špidly likviduje protizákonně části účetnictví a vozí je do spalovny. Dělníky vydírají, aby odešli sami, dokud je kam a vzdali se tak odchodného. Stroje se rozprodávají. Čínské investice nikdo neviděl. Přímé kamerové záznamy a účetnictví dokazují, že továrna byla socanskou bandou vyždímána a předána čínským kumpánům k likvidaci. Odboráři a všichni socani vyhnali dělníky, když si ztěžovali. Je to banda. Jediná otázka zní, je Zeman ještě při smyslech nebo ho obklopila banda čínských přisluhovačů a zatajuje před ním realitu?

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Skúste to začať vnímať v realite – Číňania ako Židia východu!

  „I am a Jew!“ – Zeman!

 2. tuk napsal:

  Nikdo, natož číňané nebudou zde do ničeho investovat do té doby, pokud takové investice budou znamenat záchranu zdechajícího liberálně kapitalistického režimu.

 3. Vladislava napsal:

  Do Číny se přesouvá globální řízení z Ameriky, proto jsou postavena nová města, zející doposud prázdnotou. Evropskou část bude řídit Írán, jenže tomu to jde ztuha, takže si myslet, že Čína bude u nás investovat je zcestné. A Zemana bych do toho netahala, má moc to změnit asi tak velkou, jako my všichni.

  • Tauri napsal:

   Zeman už ani neví, jak se kloudně jmenuje, tak natož aby řídil tuhle zemi. Nebýt Ovčáčka, tak by nevěděl, že je vlastně president…šlo to s ním razantně z kopce, bohužel. Kdo ví, co to s těma číňanama podepsal.

 4. max napsal:

  Za 1. republiky se říkalo :
  Kudy chodil, tudy škodil.Ve dne škodil, v noci krad,
  sociální demokrat.

  Vůbec nic nového se nenaučili a nic starého nezapomněli.
  Tedy nic nového …

 5. Oli napsal:

  V TS Plzeň pracuji, vše co se tu děje je jeden velký chaos, vydírání a zloba. Lidi se boji cokoliv udělat, říct, napsat. Tahle firma fungovala 150 let, není to smutne?

  • tereza napsal:

   Je to více než smutné. Další důkaz, že vrcholní politici jsou hajzlové, kterým o obyčejné lidi nejde, jen o vlastní koryta.

 6. Koudy napsal:

  Jsem bývalý zaměstnanec Škody TS. Dokud nás neprodali Číně, tak všechno běželo celkem slušně. Až pak se začli dít věci. Největší díl na tom všem má „krizový manager“ Pavel Cesnek, kterej se se svým velkým egem rozhodl, že bude dělat generálního ředitele jak ŽĎASU, tak TS dohromady. Poté co už byli obě firmy na dně (ŽDAS je taky úplně v …), tak vyslal do TS nejspíš svého kamaráda, a to totálně neschopného Ing. Pavla Joba, který už jen naceňoval nabídky o 100% dráž aby vše bylo dokonáno. Jejich pravý záměr proč potopili fungující fabriku nikdo nezná. Uvidíme komu se to třeba prodá…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..