TV MAGAZÍN 12.12.2016

Tisíce migrantů žalovalo Německo a takhle nečekaně to dopadlo.. – Německá policie bude moct vstupovat do domů. Aby zjistila, zda se hodí k ubytování uprchlíků – Uprchlíci. Bude se kvůli nim vyvlastňovat i u nás tak, jak v Německu? – Pokud do konce tohoto roku u Katastrálního úřadu neuplatníte svoje práva vůči domům a pozemkům, přijdete o svoje domy a pozemky 1.1.2017 ve prospěch Evropské unie cestou zvykového práva – Teď taky víte, proč si i někteří „přicestovavší odborníci“ vyfotografovali domy a drze prohlásili: za pár měsíců bude tvůj dům patřit mně! – To jsou právě ty domy a auta, které slibovala MADAMME MERKELOVÁ všem „PŘIVANDROVALCŮM“ a odborníkům, než přišli do potápějící se EVROPY. V podstatě tedy nelhala!!!!!Což je smutné a kruté zároveň.

https://youtu.be/oWpmikwxLiQ

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

23 Komentáře zapnuto "TV MAGAZÍN 12.12.2016"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan Žižka
Host
Jan Žižka

Děkujeme Tomáši.
Vypadá to,že ČECHŮM JE JEDNO,ŽE JE CHCE GESTAPO VYHODIT NA ULICI.

jirik
Host
jirik

Nepřátelský islám? Ale houby, čtěte korán. Otevřeme náruč, jinak se tu sežereme, říká Erazim Kohák http://vool.cz/UnGDl

jirik
Host
jirik

Fotografie divoké přírody http://sptnkne.ws/cWWq

jirik
Host
jirik

Nejvyšší státní zastupitelství mělo koncem minulého týdne obdržet, nebo brzo obdrží, trestní oznámení na předsedu vlády a ministra kultury pro podezření ze spáchání několika trestných činů. http://vool.cz/YQnVU
zdroj – http://tydenikobcanskepravo.parlamentnilisty.cz/2016/12/na-sobotku-hermana-podano-trestni.html

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Tak na KÚ se nějaký ověřování pravosti nebo sešívání nedělá.

jirik
Host
jirik

ROZHOVOR Armáda potřebuje jasnou vizi své existence, co udělat hned a co až někdy, aby konečně přestaly zásahy různých „vojevůdců“ s modrými a namodralými knížkami do systému velení a řízení. To prohlašuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz generálmajor v záloze Hynek Blaško. http://vool.cz/jPenR

jirik
Host
jirik

Tak jsem si vzpomněl na úryvek z pohádky –
Princezna se zlatou hvězdou na čele –
https://www.youtube.com/watch?v=RCGfCVLofkY

DanaSme
Host

Kde najdu ten článek, na který video odkazuje? Díky…

jirik
Host
jirik

Projektantovi ruského operačního systému Asra Linux se nepodařilo získat právo na používání populárních druhů písma, mimo jiné na písmo Times New Roman, základní písmo pro dokumenty, kvůli sankcím.

Informuje o tom list Kommersant s odvoláním na ředitele vědeckého a výrobního centra RusBITech a vedoucího kolektivu projektantů Astra Linux Jurije Sosnina. Americká společnost Monotype Imaging, která je držitelem práv na písma Arial, Verdana, Tahoma, Times New Roman a další, odmítla uzavřít smlouvu kvůli tomu, že společnost RusBITech spolupracuje s ministerstvem obrany, píše Kommersant.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/byznys/201612134306008-Rusky-OS-pismo-Times-New-Roman-sankce/

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

ty si fakt myslíš, že třeba tohle musí každýho zajímat? Začínáš spamovat. A nejen tohle.

jirik
Host
jirik

a/ zajímat to bude toho, kdo používá OS Linux
b/ komentáře procházejí schvalováním, takže může administrátor rozhodnout neschválit komentář /jakýkoliv nejen můj/. Pokud dojde admin nebo tm, k názoru, že na webu spamuju nebo dávám nevhodné příspěvky, určitě mě budou informovat.
c/ a co dalšího ti vadí???

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Kolik desetin procenta všech uživatelů OS to teda bude zajímat? …

A lidi často nečtou komenty, protože nemají náladu se probírat podobným nevýznamným šrotem jako výše.

Maroš
Host
Maroš
jirik – v pohode, mňa to zaujalo, tiež som na linuxe, a tiež sa mi rúcajú niektoré texty s makrami prevzaté z Windovsu a naopak – niekomu skrátka nedochádza, že to má vplyv na kompatibilitu linuxových záležitostí s inými operačnými systémami – ich produktami, pretože ak si v linuxovom type písma vyhotovíš zalomený text ako novinár, a odošleš ho nie v type NTR – na druhej strane vijde nejaká sračka, ktorú druhá strana nebude prepisovať, a tvoja práca je zbytočná, a zvlášť sa to týka práve Rusov, aby nemohli kompatibilným hotovým textom, povedzme v angličtine priamo, produkovať správy, ktoré niekto… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Sýrska armáda definitívne oslobodila Aleppo, obyvatelia už večer vyšli do ulíc a oslavujú víťazstvo, ktoré ukončilo takmer 4,5 ročné obdobie bojov. Ešte včera poobede Hizballáh uverejnil, že útoku vládnych síl a ich spojencov sa už nedokážu teroristi ubrániť
http://www.hlavnespravy.sk/aleppo-je-po-4-rokoch-definitivne-oslobodene/871940

janča
Host
janča

Fíha, cenzura došla rychle. TV magazín CNTV ze včerejška už nelze spustit.

alue
Admin

Nene, je tam reupload. Z nějakého důvodu vyšla cenzurovaná verze s výstřihem. Že by mu někdo vyhrožoval?

jirik
Host
jirik

Dopis Karla Ungera: Země je dutá! http://www.suenee.cz/dopis-karla-ungera-zeme-je-duta/

Byly nalezeny v bosenských horách pravěké kovové kruhy?
http://www.suenee.cz/byly-nalezeny-v-bosenskych-horach-praveke-kovove-kruhy/
—-
Kto stojí za lživými správami? Mainstreamové médiá falzifikujú videá a fotky
http://vool.cz/rN5MY

Maroš
Host
Maroš
Tá Tomášova výstraha sa momentálne zdá mnohým natoľko absurdná, ako tvrdenie niekoho v roku 1992, že v prvej vlne kupónovej privatizácie bude absolútna väčšina vlastníkov akcií okradnutá. ABSURDNÉ!!! ?????????????? Ako to urobili? Začali masírovať ľudí so všemocnosťou trhu a jeho samoreguláciou. Potom založili RM systém, cez ktorý JEDINE SA MALI AKCIE PREDÁVAŤ! A výveska RM systému mala odzrkadlovať nálady trhu – niečo ako burza na Wall Street. Lenže – absolútna väčšina akcií bola skúpená „agentmi“ načierno, RM výveska reagovala – aha – nikto nejaví záujem, cenu upravíme dole, a tak dokola, takže agenti skupovali padajúce akcie už v panickej psychóze… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Militanti z teroristické skupiny „Džebhat-en-Nusra“ mohli používat zbraně vyrobené v Bulharsku. Bulharští novináři našli ve skladu východního Aleppa obrovské množství munice a raket „Grad“.
http://vool.cz/QrEnp

jirik
Host
jirik

Kříž, který je viditelný z vesmíru. Co pohledává takový obrazec uprostřed americké pouště? Pokud vás napadne nějaká uhozená teorie o tom, že slouží mimozemšťanům k navigaci… tak jste pravdě překvapivě blízko. Skutečný příběh dlouho utajovaných symbolů je ale ještě zajímavější.

Zdroj: http://technet.idnes.cz/corona-kalibracni-znacky-v-pousti-dr2-/tec_technika.aspx?c=A161212_134855_tec_technika_pka

Česká spořitelna stahuje reklamu z dezinformačních webů http://vool.cz/lNU7y

jirik
Host
jirik

Eurozóna pozastavila dohodu o zmírnění dluhové zátěže Řecka. Jde o reakci na návrh řecké vlády vyplatit důchodcům v prosinci jednorázovou částku jako bonus k jejich důchodům. Ve středu o tom informovala agentura Reuters.
http://vool.cz/1UdxZ
—-
Zasedání Rady bezpečnosti OSN skončilo slovní přestřelkou mezi ruským stálým zástupcem Vitalijem Čurkinem a zástupkyní USA Samanthou Powerovou. Diplomat tvrdě zareagoval na slova Američanky, která zkritizovala činnost syrských vojsk v Aleppu.
Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612144327996-matka-tereza-curkin-zastupce-usa-osn/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!