Tvůrci Etherea varují před potencionálním kolapsem kryptoměn, jejichž hodnota spadne téměř na nulu

Tato připomínka přichází uprostřed velké nestability Bitcoinu, který  v roce 2017 vzrostl o 1000%, aby následně, v roce 2018, ztratil polovinu své hodnoty.

Tvůrce Etherea Vitalik Buterin zveřejnil příspěvek, jako připomínku všem, kteří investují do kryptoměn, v němž varuje před vysokou těkavostí těchto nových trendy aktiv a jejich možného pádu na téměř nulovou hodnotu, což je situace, která může nastat kdykoliv. Všem doporučuje, aby investovali vždy jen takové částky, jejichž ztrátu si mohou dovolit, a pokud chtějí ukládat životní úspory, aby volili o něco tradičnější aktiva (jaká, to již neupřesnil).

Blockchain Etherea byl založen v roce 2015 a ačkoli se jeho hlavní token jmenuje ether, mnoho dalších kryptoměn jsou na Ethereu založeny. Stejně jako například fan-made TFBCoin nebo Petro – vládní projekt Venezuely.

Vážné obavy ohledně kryptoměn začaly narůstat poté, co se během roku 2017 prudce zvedla hodnota Bitcoinu a následně na začátku roku 2018 prudce klesla, což byla situace, jakou mnozí experti předpovídali. Později se podařilo jeho hodnotu z části obnovit a prolomit psychologickou bariéru o 10 000 dolarech.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LibaHum Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hum
Host
Hum

Ako moze mat nic, nejaku hodnotu???

Liba
Host
Liba

Jako natištěné papírky, na kterých je papír drahý

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!