ÚKOL ZNÍ JASNĚ: ZNIČIT TRUMPA

…..mnoho jedinců ve vládách zatím nechce pochopit, že nastala jiná doba a vše se pomalu otáčí. Jsem zvědav jak začnou naši politici a jiní řitní alpinisti otáčet a co z nich vyleze. Jejich agresivní pomlouvačné kampaně a „odstřelování“ a trefování se do kohokoliv už dlouhou dobu nikdo nebo málokdo bere vážně. No snad jenom lidé s amputovaným mozkem či nějaký PUDR….

06:54

Před krátkou dobou zněl úkol podobně: ZNIČIT PUTINA.

Jednoduše řečeno:  média nejsou nic jiného než sračkomety v rukou politické „smetánky“ či lépe řečeno politického odpadu…..

 

ÚKOL ZNÍ JASNĚ: ZNIČIT TRUMPA

ÚKOL ZNÍ JASNĚ: ZNIČIT TRUMPA

A česká a slovenská média se toho úkolu ujala zodpovědně. Kam se v mediální sféře hnete, narazíte na koncentrované výkaly, mazaně skládané titulky a snahu jakoukoliv „standardní“ zprávu opepřit nějakým sdělením, které Trumpa dehonestuje.

Nic naplat, přes dvacet let vítězného tažení socialistů západním světem už stihlo naklást zhoubná vajíčka a vyvést milióny potomků jejich umělohmotného světa. Světa krásných slov, solidarity, grantů, dotací a bujícího aparátu státních úředníků. Svět kde neochota pracovat se stala tolerovaným handikepem, kde nochota dodržovat zákony se stala semeništěm sociál-inženýringu a kde říct lumpovi, že je lump, je trestné.

Do této doby přišel Donald Trump a začal mluvit tak, jak se mluvilo dříve, když ještě hospodář byl hospodářem, podomek podomkem a darebák dostal poprvé přes držku a podruhé ho vyhodili za hradby města; v době, kdy společnost ještě neřídili prohnaní právníci, tabulkoví manažeři a obchodníci s penězi a příslušníci nejlínějšího zaměstanání na světě novináři ještě zdaleka neměli takovou moc. A on je to populismus? Jak snadné je to o něm říct, že? A pokud možno rychle, aby si masírovaná masa ani nestihla uvědomit, co vlastně Trump říká a na koho tím míří.

Pokud někdo řekne, například, že vyhostí ilegální imigranty, není v tom zhola nic populistického. On jenom říká, že někdo porušil zákon (onen ilegální imigrant) a ten, kdo to má na starosti, ho za to potrestá. Na rozdíl od jiných méně vyspělých společností mu za to neusekne ruku, jen ho pošle zpět. A pochopitelně se pokusí podobné ilegální imigraci zabránit, což jestli se nepletu je povinnost zákonodárců, je-li něco ilegální. Až je s podivem, že se předchozí vládnoucí klika o to nepostarala a že to nikomu nevadilo. Když ale rozdáte ilegálním imigrantům a spoustě dalších lidí zadarmo zdravotní péči na úkor americké pracující střední třídy (Obamacare), nemá to skoro komu vadit.

Trump bez ohledu na to, jaký je, je nový hospodář, který přišel na polorozpadlý statek. Pravděpodobně vyháže ze stodoly hromady povalujících se darmožroutů (minimálně je pošle něco dělat), ukončí válku s ostatními statkáři a přestane po nich házet bomby (doufám), protože dobře ví, že je lépe být s nimi v rozumném vztahu a o lidi, kteří na statku pracují nejlíp, se taky nejlíp postará. Je to jednoduchý vzorec: čím lépe bude statek prosperovat, tím víc zbyde i na ty potřebné. To je správný princip solidarity.

Že je to naivní představa? Uvidíme. V každém případě bych byl rád s takovým statkářem zadobře, protože mi to dává smysl mnohem víc, než bomby Clintnové nebo Obamovo socialistické peklo.

Read more: http://dolezite.sk/UKOL-ZNI-JASNE-ZNICIT-TRUMPA-NyFQiu.html#ixzz4WcyxFuNJ

Loading...

8
Komentujte

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
V.A.M.LiběnaJarajirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Liběna
Host
Liběna

Přední libyjský podnikatel financuje návrat libyjských uprchlíků z Egypta zpět do Libye http://www.zvedavec.org/vezkratce/13967/

jirik
Host
jirik

Několik dní po Trumpově inauguraci se členové Kongresu chopili příležitosti a tlačí Ameriku k opuštění OSN, když představili Senátu zákon, který by zrušil tzv. United Nations Participation Act of 1945 (zajišťuje účast USA v OSN) a chtějí plně znovuobnovit americkou suverenitu.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9691-trump-kongres-zakon-opusteni-osn
Po Trumpovým prezidentským roste přesvědčení, že myšlenka, že USA opustí OSN je nejen možná, ale může zachytit vizi amerického národa, jehož občané se snaží porazit zkorumpovanou globální elitu a chtějí opět získat kontrolu nad svojí zemí.

jirik
Host
jirik

Temné praktiky mimovládok, články písané agentami CIA. Muž z vnútra systému, podpredseda Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek varuje: Príde zmena, ľuďom to už lezie krkom
http://vool.cz/yjhx8

Jara
Host
Jara

U nás nejlepší hospodáři bývali i starostové a vůdci lidu.Uměli zasít pole a sklidit ůrodu,kterou uměli chránit před vetřelci . A ostatní lidé je za to ctili a milovali.A nejlepší pak byli vybíráni na porady vůdců,kterých se mohl ůčastnit každý a slovo každého z nich bylo ceněno a váženo. Tak to bylo vždy u Slovanů,Védů, dokud vše vždy nezačali podrývat a rozvracet vtíraví,mnohomluvní cizinci v roli obchodníků.Pokolikáté se už toto zopakovalo? a nyní znovu.Neudělejme zase a znovu tutéž chybu. Každý ať hospodaří na svém,ve své zahradě a ukáže co umí. Pak je možné spolupracovat,tvořit a vyvíjet se. Kdo má oči… Číst vice »

V.A.M.
Host
V.A.M.

Mate pravdu.

V.A.M.
Host
V.A.M.

Trump bez ohledu na to, jaký je, je nový hospodář, který přišel na polorozpadlý statek. Velice dobre vysvetlena situace v tomto odstavci.
Kdyby vsechny vlady premyslely jako pan Trump tak mozna i te dlouho ocekavane zmeny se i do konce nasich zivotu dockame. Je to naivní představa? Uvidíme.

Pin It on Pinterest