Ukrajinský poslanec s kefírovým mlékem na hlavě střílel na radikály (VIDEO)

…..Jak kuriózní….

V ukrajinském městě Nikopole (Dnepropetrovská oblast) na mimořádné schůzi městské rady jeden z poslanců začal střílet. Oznámily to v pátek 4. května NikopolNews.

Na jednání poslanci plánovali projednat otázky, které nebyly vyřešeny během schůze 27. dubna. Ovšem už na začátku se v jednací hale objevili představitelé nacionalistické organizace Pravý sektor (která je zakázaná v Rusku), kteří nedovolili poslancům projednat otázky, které byly na programu.

Aktivisté vylezli na tribunu a polili starostu města Andreje Fikasa brilantovou zelení. Rvačky probíhaly také v hale, během kterých radikálové nasadili poslanci Alexandrovi Rybnikovi na hlavu kelímek s kefírovým mlékem. Ten reagoval tak, že vytáhl traumatickou pistoli a udělal dva výstřely, do stropu a směrem k radikálům.

Nikdo nebyl zraněn. Policie města zahájila trestní řízení. Svědectví o případu byly vneseny do Ústředního rejstříku před soudním vyšetřováním, s předběžným označením podle článku 293. trestního zákoníku Ukrajiny „Skupinové porušení společenského pořádku“ a odstavci 4. článku 296. „výtržnictví“, sdělila tisková služba policie Dnepropetrovské oblasti.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!