Do ulic Chicaga vjeli vojáci. Zavedeno stanné právo. A média? Mlčí

Vojáci a vojenská vozidla, o nichž se domnívá, že jsou mírovými jednotkami OSN, vstoupili do ulic Chicaga, neboť ve městě je zavedeno stanné právo.

Navzdory pohotovosti těžce ozbrojených sil ve třetím největším městě ve Spojených státech, mainstreamová média o těchto událostech totálně mlčí.

Podle provozovatele rádia WCKG 1530 AM Matt Dubiela byla rozhlasová stanice „vypnuta“, když vysílali zprávu Alex Jonesa, která podala svědectví o přítomnosti vojsk v zemi.

Dubiel tvrdí, že jakmile se Jones zmínil o tom, že vozidla OSN už vjela do města, rozhlasové vysílání bylo přerušeno a oni byli „vypnuti.“

Podle Intellihub bylo zjištěno, že více než padesát silně obrněných vozidel OSN a různých zařízení (generátorů atd.), které jsou dostatečné pro podporu malé armády „mírových“ vojsk, je seřazeno za vládním skladištěm a zdá se, že jsou připravené k rychlému nasazení.

Vozidla jsou zaparkována na zadním parkovišti skladové budovy na adrese 11841 New Gate Blvd.

Všechny jsou namalovány bíle a nesou nápis UN (United Nations).

To bylo doprovázeno zprávami, že vládní úředníci požadovali drastická opatření k řešení násilností v ulicích měst ve Spojených státech a řeší s Organizací spojených národů nasazení vojáků mírových jednotek (modré helmy) v Chicagu.

Výzvy pocházejí od okresního komisaře Richarda Boykina v reakci na to, co nazývá „klidnou genocidou.“

Matt Dubiel z rádia WCKG v srpnu oznámil, že zjistil vlakovou přepravu vozidel OSN směr Chicago. On tvrdí, že byl sledován a zatčen poté, co byl svědkem příjezdu vojenského vybavení.

Pokud je to pravda, může to znamenat, že stanné právo bylo naplánováno s předstihem s vozidly již připravenými k mobilizaci.

Překlad tereza. Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

29 komentářů

 1. TauRus napsal:

  Mne ani nepřekvapuje..,už i V.Vladimirovič nahlas říká jak se věci ve skutečnosti mají a obdivuju jeho trpělivost,že to vydržel až do teď 😛 Nadcházející 2018 bude opravdu vysoce pravděpodobně (prvním) zlomovým rokem,mám ten intenzívní intuitivní dojem 😉 ☺ A viděli jste už obálku posledního reflexu(?) https://img.cncenter.cz/img/3/gallery/3847460_rx512017-obalka-v0.jpg?v=0 …to je zase symbolika jako prase ☺

 2. Lubouss napsal:

  Zločinnost typická pro Mexiko, spolu se stovkou barevnych gangů napříč světem od Hispánie po Rusko a k tomu mix fanatických náboženství od katolíků po muslimy. Tuším že někdy zkraje tht roku varoval starostu města trumph, ať na bezpečnost nekašle. Výsledek ? Stanné právo. Pointa ? Ač si to Evropan neuvědomuje, nebo jen nechce, situace v britanii, Německu, Francii nebo okolo je mnohem horší. Proč ? Protože v těchto městech není síly ani odvahy ani ochoty ze strany moci státu válku v ulicích – pro ochranu vlastních občanů řešit. Bravo trumf !

 3. Maroš napsal:

  V súvislosti s témou článku odporúčam 2 filmy na http://www.ulozto.net
  1/ Den dobití Bastily
  2/ Pád Londýna
  Oba filmy treba brať s rezervou – sú americkej proveniencie a tí dobrí sú v nich TENTOKRÁT agenti CIA. Lenže…
  Námet a zápletka o spiknutí národných tajných služieb – VB a Francúzka, a ich účasť na vytváraní organizovaného zločinu = veľmi sofistikovaného organizovaného zločinu vytváraného a chráneného práve tajnou službou /špina policajti – nič nového pod slnkom ani u nás/ a ich podiel na vytváraní chaosu smerujúceho k občianskej vojne – s cieľom zaviesť práve ten „poriadok“ ÚRADUJÚCICH GANGSTROV smerujúci k totalitnému fašizmu – spoločnosti kontrolovanej práve silovými zložkami V REŽIME VÝNIMOČNÉHO STAVU – počas ktorého záhadne miznú všetci odporcovia. Teda ten námet a zápletka oboch filmov je v podstate – ako model – analogický pre akýkoľvek štát, v ktorom existuje cielene vytvárané sociálne a hodnotové napätie – klasické divide et impera – ľavicových užitočných idiotov vs. pravicovým užitočným idiotom, prípadne zneužitie národnostného cítenia, rasového či náboženského napätia.
  Oba filmy sú nakrútené, čo sa týka scenára – spádu deja, napätia a kaskadérskych kúskov -geniálne – bondovky sa môžu schovať!
  Skvelé thrilery na pochopenie práve toho manipulatívneho pozadia – v zložkách nami očakávaných „defenders“ – „ochrancov z povolania“.
  Keď je špinavý štát – padlí „anjeli“ sú všade! V polícii, v armáde, medzi colníkmi, v justícii, v zdravotníctve, medzi hasičmi – VŠADE tam, kde títo – „hodnotovým“ systémom cielene demoralizovaní uniformovaní „ľudia“, očakávajú svoj podiel na moci a neprimeraný osobný prospech – za „poslušnosť“ špinavému systému! Existuje jedno dobré video práve o Národnej garde v USA – vylízané mozgy, ktorých to jednoducho baví vykopávať druhým ľuďom dvere pod zámienkou boja „proti“… – stačí podozrenie „z“…
  Ten mechanizmus ovládania silových ochranných zložiek je jednoduchý – stačí výber tých mentálne, fyzicky, duchovne a povahovo nekompetentných, a psychopat – aj fyzicky neschopný – hneď strieľa po ľuďoch alebo používa neprimerané násilie – lebo sa v prvom rade cíti ohrozený on! A o tom je aj cielená feminizácia silových zložiek – pod zámienkou rodovej rovnosti pohlaví. „Ó – v polícii a v armáde slúži veľmi málo žien!“ Hovno! V polícii a armáde „slúži“ hlavne veľmi málo tých správnych chlapov! A tým velia narcistickí „herci“ a „gardoví“ pôzeri.
  https://www.novinky.cz/domaci/360246-nastvany-general-pavel-zvazuje-rezignaci.html

 4. Arya napsal:

  https://www1.meinbezirk.at/land-oesterreich/c-lokales/aussergewoehnliches-phaenomen-am-himmel-ueber-der-steiermark_a2361149

  Nevideli ste aj vy dnes skoro ráno?
  Nad Rakúskom sa dnes medzi 4:30 až 4:45 hod objavil takýto zvláštny jav, ktorý nebol zatiaľ vysvetlený.
  Tento jav bol pozorovaný aj nad Českom, Poľskom a Maďarskom.
  Zdroj: Aktuelle Wetterwarnungen für Österreich

  • TauRus napsal:

   Já to na vl.oči bohužel neviděl,ale přijde mi to krajně „prapodivné“……uvidíme co bude dál následovat..,Bůh nás ochraňuj v roce 2018.

  • pepé napsal:

   Může se jednat o kolektivní vědomí a interakci s Bohem.Slovanské národy a nejen ty jsou pod Boží ochranou!Boj se zlem se neděje jen na bojištích ale i v našich hlavách.Doslova a do písmene vedeme boj o každou živou duši v tom to Ves-míru!Tak to cítím já!Mějte se všichni moc krásně a bud me v duchu a modlitbě s těmi kteří nemají takové štěstí jako mi tu v Ceské republice. Tak a dáme si pěknou písničku,pro všechny lidičky dobré vůle.

  • Maroš napsal:

   Arya – mne sa zase v noci medzi 26. a 27.12 stalo toto:
   1/ Aj keď som nevedel zaspať – pri zavretých očiach sa mi začalo zjavovať podobné hmlovité svetlo kruhového tvaru – sprvu oranžové, potom svetlozelené,
   2/ a neskôr už v ranných hodinách sa mi objavoval list písaný rukou – bol v neznámom jazyku, pripomínalo to stenografické zápisky písané modrozeleným atramentom, s množstvom vzorcov a symbolov – pripomínalo to fyziku s poznámkami – nejaké výpočty, ale nič, čo by som doteraz poznal.
   Trochu špekulujem – či to nebolo telepatické prepojenie – že niekto práve čosi také buď písal alebo čítal, a ja som zachytil jeho vedomie. Chybu to malo v tom, že ten obraz bol len kruhový – ako keď oboma dlaňami vytvoríš „ďalekohľad“, takže som nebol schopný vidieť súvislosti v širšom poli – v širšom zornom uhle. Ale ten obraz v kruhu bol veľmi zreteľný – ako pri dennom svetle.

 5. CZK napsal:

  Něco mi tady nehraje. Jsou i jiné zdroje, které s předstihem upozorňovaly na možnost, že armáda bude muset převzít kontrolu při zatýkání chazarské mafie. Takže připouštím i možnost, že skutečný důvod opatření může být jiný, než avizovaný boj proti pouličnímu násilí.

  • ijn napsal:

   Dokonce B.Fullford to již předvídal, jinak se máme nač těšit, Ukrúm dochází nové zbraně a jsou tam přesunováni utíkající bojovníci ISIL, Brusel se podřizuje státní elitě USA a …………V Chicagu je centrum spekulantů (potravinová burza) a dokonce i velký úpadek okolí, někde zbavování se ch. spekulantů musí být zahájeno, i UN modré helmy se k dosažení cíle využijí,………… ……..čeští politici nechápou, možná Zeman snad, avšak v jeho okolí jsou tragické loutky….!!!

 6. TauRus napsal:

  „…a budou znamení na Nebi i na Zemi a pak přijde konec…“ toho co jste znali 😉

  • mar2me napsal:

   Aj vojny budu aj katastrofy.. no koniec ešte nepríde.. nestrašte, ešte mnoho musí byť, aby sa naplnilo, čo je naplánované – a nejaká ľudská vôľa to nezmení, lebo je zbytočná – pretože musíme proti nej bojovať/ proti sebe, proti egu.

   • Igor Zemánek napsal:

    Mar2me -Já, ač nevím přesně kdy ten konec přijde, tak jsem přesvědčen, že přijde brzy. Chápu, že je vaše zbožné přání vzít spravedlnost do svých rukou a bojovat a bojovat. Ale proti komu? Vždyť je to válka duchovních sil. Pane co se má dle vás ještě stát, co je naplánováno? Vy jste si asi nevšiml, že čas je zkrácen, že vše plyne takovou rychlostí, že i atheisté si toho začínají všímat. Vy tvrdíte, nestrašte a já vám říkám, že vy naplňujete Izajášova slova: “ Uvidí a přesto nebudou vidět, uslyší a přesto nebudou slyšet.“. Jak dlouho má mít Nebeský Otec ještě trpělivost s touto absolutně zkaženou generací? Mají se dle vás začít obětovat děti veřejně, abyste poznal, že už je to příliš?
    Fakt nerozumím tomu, že tady někdo může mluvit o strašení.

   • jandera napsal:

    Lépe to napsat nejde, vše je naplánováno a věřící ovce, které si zkracují život čekáním konce 20x do roka jsou opravdu nesvéprávné, ale alespoň neškodí a jsou k poveselení ostatních. Každý má svůj osud ve svých rukách a když jej chtějí promarnit je to jen jejich volba. Tento svět není ideální a nelze ho vyléčit ani změnit, ale každý ten stav může využít pro vlastní realizaci a změnu svého okolí, jen idiot potřebuje boha, alláha atd. (ti kdo jsou dále mohou být ve spojení s architekty, ale to už je jiná liga, to už není o vířě)

    • Jaroslav napsal:

     Boha potřebuješ ke každému svému nádechu ať už si to myslíš nebo ne. Jsi z toho důvodu proto idiot?

 7. Respirateur napsal:

  Inu, víme jak to s těmi osmičkami v české, potažmo evropské historii je.
  Velmi bych se divil, kdyby letopočet 2018 byl výjimkou.
  https://21stoleti.cz/2008/03/19/ceske-osudove-osmicky-20-stoleti

 8. bbb napsal:

  toto jwe jeden z komentarov pod videom-
  JG Harts
  Pred 6 dňami
  Obama secretly brought the UN soldiers in the the USA and place them in different cluster around the country. This is against our constitution(typical Obama bs, USA laws don’t apply to him, reason why the US President needs to be born in the US) to fight the turmoil he created(blacks against cop

 9. kat napsal:

  Ještě, kdyby tak ten článek byl pravdivý. Co by ale jeden čekal od Alexe Jonese.

 10. Pavel napsal:

  Od 23 prosince je v Chicagu snih.
  Trava je zelena ,takze fotka z Rijna nebo Listopadu.
  V televizi ani radiu zadne zpravy.
  Ten kdo dela kachny zapomel na pocasi.
  Stastny Novy Rok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..