Umí šungit odstínit radioaktivní záření?

Šungit je jedinečný minerál, jehož největší naleziště se nachází u Oněžského jezera v Karélii v severozápadním Rusku. Je dobře znám svou schopností odstínit elektromagnetické záření.

Proto se v současné době, kdy je naše životní prostředí doslova zamořeno elektromagnetickým smogem, objevila doporučení obsahující šití šungitu do čepic a umisťování většího množství šungitového štěrku pod postele – to druhé pro dobrý spánek. Návody v Česku poprvé sepsal tomáš marný a najdete je zde: ,,OBRANA proti psycho eletronickému ovládání lidí . Šungit má i značné regenerační a očistné účinky.
Zdá se však, že šungit má moc nejen nad elektromagnetickým zářením, ale i nad radioaktivitou. Francouzský léčitel Jean-Jacques Fouchet se rozhodl Geigerovým počítačem změřit případnou radioaktivitu kamene, protože v jeho klientele vzbuzoval šungit určitou nedůvěru. Prý co je z Ruska, může být radioaktivní. Fouchet tedy zapnul počítač, který ukazoval normální hodnotu prostředí: 0,112 mikrosievertů. Pak se zvolna blížil k patnácticentimetrové leštěné šungitové kouli, kterou měl na psacím stole. Hodnota klesla na 0,052 a těsně u koule se zastavila na 0,043 mikrosievertů.
„Tím je zdokumentováno, že šungit není radioaktivní a že eventuálně dokonce dokáže odstínit záření ve svém okolí.“

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG – Umí šungit odstínit radioaktivní záření?

.

.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Bogena napsal:

    ako poznám, že sa jedná o kvalitný šungit ? Ako si overím, čo tu píšete, ja nie som fyzik 🙂 – Po druhé : ak mám vysoké vibrácie, znášam prívaly el.magn.energíí, znášam xrays, cítim sa skvele, ohrozí ma nejaká „malinká“ našimi vetcami meraná a často ako bububu používaná „rádioaktivita“.?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.