Umí šungit odstínit radioaktivní záření?

Šungit je jedinečný minerál, jehož největší naleziště se nachází u Oněžského jezera v Karélii v severozápadním Rusku. Je dobře znám svou schopností odstínit elektromagnetické záření.

Proto se v současné době, kdy je naše životní prostředí doslova zamořeno elektromagnetickým smogem, objevila doporučení obsahující šití šungitu do čepic a umisťování většího množství šungitového štěrku pod postele – to druhé pro dobrý spánek. Návody v Česku poprvé sepsal tomáš marný a najdete je zde: ,,OBRANA proti psycho eletronickému ovládání lidí . Šungit má i značné regenerační a očistné účinky.
Zdá se však, že šungit má moc nejen nad elektromagnetickým zářením, ale i nad radioaktivitou. Francouzský léčitel Jean-Jacques Fouchet se rozhodl Geigerovým počítačem změřit případnou radioaktivitu kamene, protože v jeho klientele vzbuzoval šungit určitou nedůvěru. Prý co je z Ruska, může být radioaktivní. Fouchet tedy zapnul počítač, který ukazoval normální hodnotu prostředí: 0,112 mikrosievertů. Pak se zvolna blížil k patnácticentimetrové leštěné šungitové kouli, kterou měl na psacím stole. Hodnota klesla na 0,052 a těsně u koule se zastavila na 0,043 mikrosievertů.
„Tím je zdokumentováno, že šungit není radioaktivní a že eventuálně dokonce dokáže odstínit záření ve svém okolí.“

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG – Umí šungit odstínit radioaktivní záření?

.

.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bogena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Bogena
Host
Bogena

ako poznám, že sa jedná o kvalitný šungit ? Ako si overím, čo tu píšete, ja nie som fyzik 🙂 – Po druhé : ak mám vysoké vibrácie, znášam prívaly el.magn.energíí, znášam xrays, cítim sa skvele, ohrozí ma nejaká „malinká“ našimi vetcami meraná a často ako bububu používaná „rádioaktivita“.?