Uprchlíci v Itálií se vztekají – slíbili jste nám, že se budeme mít jako prasata v žitě a nesplnili to!

Jsme už otrávení žít v tomto hnusném zařízení. Slíbili jste nám spoustu věcí, které až dosud nebyly splněny.“ To a ještě pár připomínek vzkazují uprchlíci na svém transparentu.
„Jsou u jezera Garda, je jich 35 mladých „uprchlíků“, kteří se vztekají, protože hotel, kde se nachází není takový, jaký by si představovali   Žádný problém, pokud se vám v Itálii nelíbí, dveře jsou tamhle. Já s pěti milióny chudých musím nejdříve myslet na ITALY, ne na nějaký hotel…
Méně nákladů a méně vylodění, více vyhoštění a větší bezpečnost.“ Dodává k tomu na svém profilu ministr vnitra Salvini.
Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MilajanderaJardaRetarda Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Aha, takže pomaly , ale iste vychádza pravda najavo. Už nie uprchlíci pred vojnou, ale kriminálnici. Kto nelegálne prekročí hranicu ni kvôli tomu , že je prenasledovaný a tak, sa dopúšťa trestného činu. BTW, na čo nás EU buzerovala, keď sme chceli do toho nešťastného šengenu, aby sme si zabezpečili hranice na východe a oni sami ju nechránia!

jandera
Host
jandera

Před časem jsem sem dával odkaz na poster, který slibuje imigrantům do dvou let získat vilu, ferrari a a nespočet kunkubín z východní evropy. Oni budou asi opravdu naštvaní, bylo by dobré donutit neziskovky, aby sliby také plnili, nebo je předhodit migrantům pro vyrovnání účtů.

Mila
Host
Mila

Ahoj. Chtel bych vedet,kolik ma posadka lodi kterou zaplati nesizkovka penez a kolik ma kapitan lodi. Asi se jim vyplati riskovat vlastni zivoty. To musi bejt raketa! Preji jim at je v budoucnu nervozni muslimaci nepodriznou jako ovecky….