Uprchlíci v Itálií se vztekají – slíbili jste nám, že se budeme mít jako prasata v žitě a nesplnili to!

Jsme už otrávení žít v tomto hnusném zařízení. Slíbili jste nám spoustu věcí, které až dosud nebyly splněny.“ To a ještě pár připomínek vzkazují uprchlíci na svém transparentu.
„Jsou u jezera Garda, je jich 35 mladých „uprchlíků“, kteří se vztekají, protože hotel, kde se nachází není takový, jaký by si představovali   Žádný problém, pokud se vám v Itálii nelíbí, dveře jsou tamhle. Já s pěti milióny chudých musím nejdříve myslet na ITALY, ne na nějaký hotel…
Méně nákladů a méně vylodění, více vyhoštění a větší bezpečnost.“ Dodává k tomu na svém profilu ministr vnitra Salvini.
Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. JardaRetarda napsal:

    Aha, takže pomaly , ale iste vychádza pravda najavo. Už nie uprchlíci pred vojnou, ale kriminálnici. Kto nelegálne prekročí hranicu ni kvôli tomu , že je prenasledovaný a tak, sa dopúšťa trestného činu. BTW, na čo nás EU buzerovala, keď sme chceli do toho nešťastného šengenu, aby sme si zabezpečili hranice na východe a oni sami ju nechránia!

  2. jandera napsal:

    Před časem jsem sem dával odkaz na poster, který slibuje imigrantům do dvou let získat vilu, ferrari a a nespočet kunkubín z východní evropy. Oni budou asi opravdu naštvaní, bylo by dobré donutit neziskovky, aby sliby také plnili, nebo je předhodit migrantům pro vyrovnání účtů.

  3. Mila napsal:

    Ahoj. Chtel bych vedet,kolik ma posadka lodi kterou zaplati nesizkovka penez a kolik ma kapitan lodi. Asi se jim vyplati riskovat vlastni zivoty. To musi bejt raketa! Preji jim at je v budoucnu nervozni muslimaci nepodriznou jako ovecky….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.