USA a Japonsko mají blízko k občanské válce, protože Rockefellerova smrt zanechala mocenské vakuum

Obr.: Japonský korunní princ Naruhito, jeho manželka princezna Masako a dcera, princezna Aiko.
Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

3/4/2017

Mocenské vakuum vzniklé smrtí Davida Rockefellera vytvořilo situaci, která, pokud nebude řešena, povede k občanské válce ve Spojených státech a Japonsku, tvrdí zdroje z CIA, Pentagonu a japonské vojenské rozvědky. Situace je tak kritická, že americká armáda by mohla napochodovat do Washingtonu a začít bojovat proti frakcím CIA obchodujícím s drogami, politiky, kteří jsou na výplatní pásce Společnosti federálních rezerv a zároveń jejich najatých pistolníků, informují zdroje.

Zdroje z japonské vojenské rozvědky říkají, že v Japonsku mezitím pokračuje rozkol mezi silami kontrolovanými ze strany USA kolem loutkové vlády v Tokiu a národními silami, které jsou nejsilnější v regionu Osaka, a které jsou částečně spojeny se Severní Koreou.

Abdikace japonského císaře Akihita v podstatě spustila mocenský boj o japonský trůn, uvádějí zdroje z pravého křídla z blízkosti císařské rodiny. Uvádějí, že po odhalení skutečnosti, že Akihito nebyl skutečný syn císaře Hirohita, ale loutka Davida Rockefellera, se celý blok japonského pravého křídla dostal do chaosu. To je důvodem, proč zuří obrovská bitva mezi skupinou usilující o dosazení korunního prince Naruhita, zatímco jiné frakce chtějí výměnu celé císařské rodiny ovlivňované zahraničím, která vládne už od éry císaře Meidži, tvrdí zdroje. Tajná společnost Třínohého krkavce, založená v Kjótu, spolu s buddhistickou sektou Ničiren, stejně jako Taiwanci a Severokorejci usilují o takovou zásadní změnu, říkají. Jedním z kandidátů, jehož prosazují, je Naos Onodera, rival, který se uchází o trůn, dodávají zdroje.

https://kauilapele.wordpress.com/2012/03/19/benjamin-fulford-3-20-12-rival-emperor-stakes-claim-to-japanese-throne-shows-evidence-he-is-the- real-obchod-on-10-přikázání-were-dána k his-avi-by-nebeské bytosti/

Tokijská administrativa stojící za současnou císařskou rodinou si také dělá starosti z prince Naruhito, říkají zdroje. Jeho manželka, princezna Masako, je členem buddhistické sekty soka Gakkai a proto se odmítá zúčastnit slavnostních obřadů šintoismu, které jsou nedílnou součástí práce císaře v Japonsku, říkají. A dodávají, že Masako je dcerou Hisašiho Owady, Rockefellerova kumpána. Přesto je však současná administrativa ochotna akceptovat Naruhita, pokud slíbí provést různé slavnostní šintoistické obřady i bez přítomnosti Masako. V opačném případě budou hledat nástupce v současné vládnoucí rodině, pravděpodobně prince Fumihita, který má syna a dědice, říkají.

Skupina, která se zasazuje za současnou rodinu u moci, argumentuje, že je to instituce, nikoliv skutečné pokrevní příbuzenství, na čem skutečně záleží.

Japonský politik Ichiro Ozawa cestoval po Asii a všem tvrdil, že ho jmenoval [dosl. pomazal] Henry Kissinger, a že jakmile Naruhito usedne na trůn, sjednotí Malajsii, Severní Koreu, Jižní Koreu a Japonsko do jedné země pod jeho kontrolou, uvádějí zdroje z japonského pravého křídla. Ozawa a zotročení politici starého establišmentu si však neuvědomují, že Kissinger nemá žádnou moc, a že tito všichni už jsou určeni na smetiště dějin.

Lídr Severní Koreje, Kim Čong-un, má mezitím z vývoje situace takový strach, že je ustavičně zdrogován amfetaminy a každou noc spí na jiném místě, protože se obává, že ho zabijí americké bezpilotní letouny, dodávají zdroje z japonské vojenské rozvědky.

Tradicionalisté mezitím říkají, že je třeba obnovit poměry, které vládly předtím, než západní imperialisté změnili Japonsko v průběhu 19. století na tajnou kolonii. Chtějí, jak uvádějí zdroje z asijských tajných služeb, úplnou nezávislost tohoto regionu od západních vlivů. To je něco, co CIA a americká armáda určitě nebudou chtít přijmout.

Ať už je to jakkoli, tento nepřehledný boj o japonskou císařskou rodinu má celosvětové důsledky. Jak to tak vypadá, stojí na samém vrcholu současného finančního systému člen nejstarší císařské linie, a to japonské, který má kontrolu nad nejvyšší pečetí, která umožňuje vytváření nových peněz, říkají zdroje z císařské rodiny.

Nyní, když David Rockefeller a jeho císařští zástupci zmizeli ze scény, chaos způsobený zhroucením poválečného pořádku, na kte dohlíželi, dosáhl bodu, ve kterém byl bývalý americký prezident Barack Obama zatčen US vojenskou policií, tvrdí zdroje z Pentagonu i japonského vojenského zpravodajství. Obamův takzvaný Černý dům neboli sídlo jeho aktivit proti Trumpovi, byl podpálen, uvádějí zdroje. Zatčený Obama začal již uvádět jména svých bossů z frakcí CIA obchodujících s drogami, říkají zdroje. Výsledkem je, že letadlo naložené heroinem z Afghánistánu a severokorejskými amfetaminy bylo zabaveno na mezinárodním letišti Argyle ve státě Svatý Vincent a Grenadiny v Karibiku, říkají zdroje. Peníze získané z tohoto leteckého transportu drog měly být použity na financování operací DAESH(dříve pod názvem ISIL), říkají zdroje. Tomuto zabavení předcházelo zmocnění se lodě, opět na základě informací Obamy, která měla na palubě 4,2 tuny kokainu, informují zdroje.

http://www.whatdoesitmean.com/index2262.htm

Od zadržení Obamy, úřady systematicky odchytávaly zásilky drog do USA. Minulý týden zadržely 16 tun kokainu a rozbily větší gang pašeráků heroinu.

http://www.foxnews.com/us/2017/03/31/drug-seizure-bonanza-newest-coast-guard-cutter-has-banner-week-busts.html

http://abc7ny.com/news / Mugshots-NYPD-busty-masivní-drogy-ring-Zapojení novým-fentanyl / 1824452 /

Informace Obamy o žoldnéřích DAESH financovaných penězi z drog vedly k vojenským akcím USA proti těmto v Jemenu, Somálsku, Nigérii a Libyi, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Donald Trump zřejmě ukázal i to, že je připraven postupovat i proti farmaceutickým společnostem, když ve svém příspěvku na sociální síti vyzvedl světový den autismu. Kolují neověřené zprávy, že jeho syn Barron se stal autistou poté, co dostal toxickou vakcínu.

Americká vláda signalizuje také zlom ve vztazích s Chazary tím, že Trump bojkotoval výroční březnové zasedání lobbistů z AIPAC (Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti), uvádějí zdroje z Pentagonu.

Chazarská odnož soustředěná kolem Rothschildů také utrpěla velkou porážku, když EU odmítla její plán sloučit londýnskou burzu s německou, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Ztráta moci Rothschildů, stejně jako klanu Rockefellerů a Bushů / Clintonů znamená, že srdce současného západního finančního systému sestávající z amerického dolaru / eura / jenu je v sázce. Teoreticky se shoduje povícero zdrojů, že pokud by se dostaly na tah ty adekvátní zodpovědné osoby, nový evropský císař západního finančního systému by mohl povolit vydání bilionů nebo kvadrilionů dolarů na financování nové éry.

Zdroje z japonské císařské rodiny uvádějí, že Svobodní zednáři, jejichž celosvětová síť tvoří oporu tohoto starého systému, stejně jako řád Jezuitů a také Vatikán si zvolili 25. března za svého nového velmistra Ralpha Cossa, spojeného s CSIS (Centrum pro mezinárodní a strategické studie).

https://www.csis.org/people/ralph-cossa

Není jasné, co tento nový velmistr udělá, budeme se proto snažit s ním spojit, abychom našim čtenářům mohli říci více. Předpokládáme, že podpoří světový mír a začátek zlatého věku.

Není třeba zdůraznit, že stále více a více lidí na celém světě je si vědomo skutečné povahy současného finančního systému, a klade si otázku, zda by neměl být zmodernizován, aby vzhledem k demokratické kontrole umožňoval větší transparentnost. Jelikož finanční systém je skutečnou příčinou moci na této planetě, boj o jeho kontrolu je v podstatě bojem o kontrolu nad touto planetou, jakož i nad živými bytostmi a jejich budoucností.

Američané, kteří podporují americkou armádu a Donalda Trumpa, by znárodnili Federální rezervní banku a dali ji pod kontrolu demokraticky volených vládních úředníků.

USA jsou však v bankrotu, a pokud Trumpův režim znárodní banky FEDu, aniž by konzultoval US věřitele (zejména Čínu a Japonsko), byl by tam ten nejhorší možný scénář, který by vedl k obchodní blokádě, výpadku platů všech amerických ozbrojených sil rozmístěných po celém světě. To by zase vedlo k válce a smrti 90% lidstva a ke zničení celé severní hemisféry.

Proč je tolik v sázce na summitu mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a čínským prezidentem Si Ťin-pingem tento týden?

Úředníci z Pentagonu informují, že „Trumpovi před summitem ustřihly křídla“ tím, že jeho zeť Jared Kushner byl donucen zrušit dohodu v hodnotě více než 400 milionů US$ s čínskou skupinou pojišťoven Anbang, a to z důvodu národní bezpečnosti, protože vznikly obavy, že by to mohlo způsobit náskok Číňanů.“

Zdroje čínských tajných společností přiznávají, že Číňané investovali celý majetek do zvolení Hillary Clintonové a byli velmi zklamáni, když prohrála. Zdá se, jakoby se nyní zkoušeli dohodnout s vítězem voleb a získat ve vládě Trumpa stejné postavení. Jak řekl jeden čínský průmyslník, Číňané proto předloží nabídky na výstavbu mnoha výrobních středisek ve Spojených státech, s cílem zlepšit své vztahy s Trumpovým režimem.

V každém případě mají nyní ruský patriarcha Kirill, královna Alžběta, papež František a populista Trump, spolu s asijskými staršími možnost radikálně zlepšit poválečné uspořádání. To by umožnilo jednou provždy skoncovat s terorismem a neustálými genocidními aktivitami Chazarských uctívačů Satana.

Pokud by došlo ke shodě, pak by bylo možné uvolnit nejen biliony, ale triliony dolarů (jüanů, apod.) na financování masivních investičních kampaní na ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a umožnění lidstvu žít v souladu s přírodou a exponenciálně expandovat do vesmíru.

Masivní investice by mohly umožnit nesmrtelnost všem, kdo po ní touží. Můžeme tuto planetu doslova přeměnit na nebe, pokud se dosáhne shody ve prospěch zlaté éry míru.

Zdroj: 1

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikPetrDrak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Drak
Host
Drak

Čím dál větší bláboly. Je dobré si srovnávat, co bylo psáno a co psáno jest.

Petr
Host
Petr

Z počátku jsem byl až okouzlen těmi krásnými slovy p. Fulforda jak zbývá už málo a chazaři sioniste a celá ta verbež budou poražení a lidí čeká ráj na zemi čtu jeho komentáře víc jak 2 roky a i když něco je pravda něco ne změny nějak nepřichází a pokud tak zanedbatelné jednou říká že US armáda spolupracuje s Ruskou jindy jsou krůček od eskalace a pořád ne a ne ty parchanty chazarske odstavit od moci no člověk si už ani nedělá nadeje

jirik
Host
jirik

USA poprvé použily nejsilnější nejadernou bombu v bojových podmínkách, cílem se stali bojovníci skupiny Islámský stát v Afghánistánu, oznámil tiskový úřad Pentagonu RIA Novosti.

„Útok proběhl ve čtvrtek v oblasti Ačin provincie Nangarhár. Cílem byli bojovníci IS, jejich systémy tunelů, které používali pro přemisťování. Byla použita (bomba) GBU-43,“ řekl zástupce tiskového úřadu.

Potvrdil, že bomba se stala nejsilnější nejadernou municí, kterou USA použily.

Podle něj byla shozena z letadla MS-130.

Podle otevřených zdrojů je váha takové bomby 9,5 tuny. https://sptnkne.ws/eee7

ps: mocenské vakuum bylo nahrazeno ušáčkama…..