USA odhlasovaly zákon pro vyhlášení obchodní války do posledního Rusa.

Konec nadějí i pro všechny lokaje, kteří doufali, že budou alespoň sbírat drobky nasazením vysvětlovat nutnost připojení se k ekonomické válce s Ruskou federací. Pokud máte správné nástroje propagandy, dokážete lidi snadno semknout pro cokoli. Semknuti proti ruským hrozbám – nakoupíme zbraně amerických koncernů, a to převážně ty útočné. Poskoci, pro které slunce vychází na Západě, mají první pochybnosti a velmi, velmi opatrně, ale stále z ohnutého hřbetu, mírně protestují. Dlouholeté špehování a odposlouchávání spojenců ze strany USA splnilo účel.

Přes silácké výkřiky politických špiček se nic nestane a nakonec s radostí uvalí sankce spolu s USA. Hlavní média čekají na instrukce, jak informovat, a tak se brzy vymyslí, co se masám podhodí. Je tu Týden oslav barevných radostí a opojení z různosti. Málokdo tuší, jaké hysterii propadají korporátní magnáti při počítání ztrát. Je možné, že jistou částku kompenzací dostanou od daňových poplatníků, ovšem sanovat stovky miliard, na to už musí být odvaha i drzost.
Paul C. Roberts, poradce prezidenta Reagana, podává vysvětlení a poukazuje na enormní nebezpečí kroků současného Deep State a neschopnost prezidenta Trumpa: Patrně zešíleli a opravdu tu válku s Ruskem chtějí stůj co stůj. Vzdejte se, vydejte ropná pole Sibiře a odevzdejte své jaderné zbraně pod naši kontrolu! Odevzdejte terminály plynovodů a poklekněte před USA. Zavažte se do konce časů být věčnými vazaly. Dosadíme do správy ruských zdrojů takovou vládu, která bude pracovat ve prospěch USA a na úkor Ruska. Ze všech stran jsme vás vojensky obklíčili, poštvali jsme proti vám i Slovany. Nemáte žádné spojence krom totalitní Číny a Kima. Vyhráváme v informační válce a jsme s neomezeným kapitálem schopni zaplatit ve vaší Moskvě státní převrat. Koupíme si vaše poslance a jejich manželky i děti, úspěšně jsme vytvořili z mladé generace ne muže a ne ženy, a tak budete postupně vymírat. Každý stát se již podvolil vůli USA, nač ten vzdor?
Bude kapitulovat Ruská federace před USA a paktem NATO? Vyhladoví USA s EU ruské miliardáře, kteří sami provedou převrat? Plán je to odvážný a v historii válčení o území a zdroje efektivní. Dnes je ovšem i početní přesila tupou masou bez srdce. Rusové mají velké území, zbraně a – velké srdce. Schválení sankcí ze strany USA je pravděpodobně koncem mírové dohody jaderných velmocí. Proč se z USA stalo monstrum toužící po válce s Ruskem a proč již odhodily masky? Nikdy o rovné podmínky nešlo, ekonomika zadlužených USA je již v trilionech dolarů. Vyhnout se scénáři ekonomického kolapsu a oddálení pádu, který postihl bývalý SSSR, se dá na čas odložit – díky permanentnímu válčení v nekonečných válkách a zbrojní výrobě. Zachrání USA jen velká válka, nebo jsou to konspirace?
Jak se bránit a jak se dá jednat s banditou, který na mne uvalil sankce a poštval mé spojence? O čem a s kým má smysl jednat, když jste v nerovném postavení a v ekonomicky oslabení? Má vůbec smysl jednat u jednoho stolu s masovým vrahem a nechat se poučovat o morálce? Možná by postačily odvaha a vzor Izraele. Se zločinci se prostě nejedná a neustupuje, ale bojuje!
Ve dnech připomínky největší masové popravy civilistů v Hirošimě a Nagasaki, USA zákonem vyhlásily ekonomickou válku Ruské federaci. Vyznavači nukleárního boha tento čin masové vraždy obhajují a počítají údajné ušetřené ztráty mrtvých vojáků USA. Je to ta nejodpornější obhajoba masové vraždy na civilním obyvatelstvu. Ne vojáky či vojenské objekty, ale spící ženy a děti zahubily dvě atomové bomby. Tento ohavný čin je válečný zločin a ten si USA ponesou do konce časů. Šestého srpna 1945 dopadla na Hirošimu atomová puma. 66 000 lidí zahynulo okamžitě, dalších 150 000 na následky ozáření. Nagasaki: 60 000 zavražděných civilistů. Tak obrovská čísla počtu zavražděných civilistů vezmou zdravě uvažujícímu jedinci slova a zanechají dlouhé ticho na přemýšlení.
Jaká bude politická reakce na novou ekonomickou situaci a migraci v celé EU? Vše, co bude důležité, se politici odváží sdělit až po volbách. Až budou opět zvoleni, až se opět usadí a začnou vládnout. Poté se s klidem prosadí, co bude nadiktováno. Slibem nezarmoutíš – bude společné volební heslo. Je to pro politiky velmi těžké a vyčerpávající, musí vlastním lidem slibovat nebe na zemi a přitom vědět, že se tak nikdy nestane. Naděje, že jim dojde, že opět začínají překážet a jsou omezující brzdou lidské svobody a kreativity svobodného uvažování, pohasíná.
zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Pavelkosmické tajemstvLubomírjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Američtí mariňáci absolvovali cvičení podle scénáře, kdy se USA účastní 3. světové války s Ruskem. Podrobnosti uvádí The Daily Beast. VIDEO UVNITŘ
https://cz.sputniknews.com/videoklub/201708165805999-americti-marinaci-svetova-valka-rusko/

jirik
Host
jirik

Na ukrajinském Očakovu, který se nachází v těsné blízkosti Krymu, začala výstavba americké námořní základny, připomíná švýcarské vydání InfoSperber. Přes důležitost této operace se západní média vyvarují jakékoliv zmínky o něm. To znamená, že Západ opět zamlčuje své provokace, a mluví pouze o „ruských provokacích“, zdůrazňuje vydání.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10904-usa-blizkost-krym-zapadni-media-tema-nevenuji

Lubomír
Host

Lidé neznají jedno velké kosmické tajemství : Pokud máme nějaké přání, musíme je vyslovit ke duchovním bytostem – Andělům, Archandělům, Archeům, Cherubínům, Serafínům a dalším. Platí kosmický zákon, že musí splnit, nebo snažit se splnit lidská přání, pokud jsou vysloveny s prosbou o pomoc. Světlé entity čekají na naše prosby a modlitby, září radostí a štěstím, když se k nim modlíme. Rády by nám pomohly, ale my musíme požádat , poprosit, vyslovit jasně, zřetelně co chceme. Modlitbami vydáváme ze sebe zvukové étery, kterými jsou andělé vyživováni. Když naopak někdo řve bolestí, nebo zlobou, jeho zvuky a utrpením jsou zase vyživovaní… Číst vice »

kosmické tajemstv
Host
kosmické tajemstv

Citat: “ Pokud máme nějaké přání, musím je vyslovit ke duchovním bytostem.“ Světlé entity čekají na naše prosby a modlitby, září radostí a štěstím.“ Tohle ja zase tokovy ne-smysl as to mlati dverma. Za prve je nas vice nez dost, kdo se snazi zmenit tuhle takzvanou svetovou vasen o moc pomoci vrazdeni, korupce a tak dale a tak dale…. Kdyz se nad tim tak zamyslim, tak mi to pripada, ze tihle andele jsou budto na dovolene a nebo ne-existuji. Co se tyka stvoritele vesmiru? Tak se mi zda, ze i on je take pekne zkorumptovany, kdyz tohle vsechno dovoli. Nemyslim… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Řekl bych, že modlitby fungují. Před druhým kolem volby našeho prezidenta jsem se nejen já, ale i mí kamarádi, které jsem oslovil, modlil. Prosil jsem o pomoc našeho patrona „Knížete Václava“, dále panenku Marii – ochranitelku České země, a také všechny svaté kteří drží nad Českou zemí svou ochrannou ruku a pro úplnost ještě také jsem požádal Peruna, Svantovíta a všechny naše slovanské bohy o pomoc. Aby pro nás něco udělali a nedovolili, aby se stal naším prezidentem pan Drahoš. Myslím, že se proti všem mediálním předpovědím udál zázrak, kdy o malinké procento zvítězil pan Zeman. Žádal jsem o pomoc… Číst vice »

Lubomír
Host

Vím určitě, že v nejtěžší své hodině
a třeba na smrtelném loži
bude patřit poslední z mých vzpomínek
přemýšlení o tom, co jsem přežil.
Půlka všeho byly déšť a mráz,
ze třetiny tupý noční spánek.
I mnohá vášeň ubírala čas
a kolik nadějí se v opak zvrtlo zas
když svízel s nebezpečím
mi zbyly místo radovánek.
Však sumou všeho jak ohnivé kvítí
pro nějž jsem nemohl oka zahmouřiti-
-nádherné bylo žití.