V USA poprvé instalovali do lidského mozku implantát, který řídí chování člověka

Dvě skupiny neurobiologů z Kalifornské univerzity v San-Diegu a Massachusettské nemocnice pod jednotným vedením Správy perspektivních výzkumných projektů Ministerstva obrany USA (DARPA) poprvé implantovali do lidského mozku implantát generující elektromagnetické vlny a řídící tak chování a pocity. Výsledky výzkumu jsou uveřejněny v časopisu Nature.

 

 

Je to první neuroimplantát se zpětnou vazbou, který se podařilo instalovat do mozku živého člověka, píše časopis.

Zařízení čte elektromagnetické pole mozku, vytváří vzory charakteristické pro různé fyzické stavy a vytváří tak vlastní elektromagnetické oscilace takovým způsobem, aby výsledná vnitřní elektromagnetická aktivita mozku a implantát vytvářely oscilace se specifikovanými charakteristikami.

Předpokládá se, že zařízení je možné využít k terapii nervových poruch, jako je deprese a posttraumatické poruchy. Zařízení už bylo vyzkoušeno na šesti dobrovolnících.

anna: Takže už oficiálne začínajú priznávať, že majú v rukách podobné technológie, ktoré sa veľmi jednoducho dajú používať na manipuláciu alebo ako zbrane. Najprv nás manipulujú tajne, no vedia, že časom nám musia povedať pravdu. A ako prvé „priznanie“ je najlepšie formou – veď zachráni to chorých a pomôže mnoho iným ľuďom. Ďalšia úroveň – veď prečo si nezjednodušiť otváranie dverí alebo podobný super život uľahčujúci technický pokrok.

 

 

Takže hor sa na implantáciu elektromagnetického čipu rovno do mozgu, ktorý dokáže riadiť človeka a aj jeho pocity – úplne zotročenie (ešte aj na druhú) človeka, no krása. To všetko dobrovoľne.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
SysiLiběnajirikmg Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mg
Host
mg

Transhumanizmus v priamom prenose.
Dr.Neruda mal pravdu.

jirik
Host
jirik

Řízené protiletadlové střely budou americká letadla ničit palubním laserem. Ostré testování tohoto systému by mělo být zahájeno již za necelé čtyři roky.

Zdroj: https://technet.idnes.cz/laserove-delo-program-shield-di3-/vojenstvi.aspx?c=A171124_134520_vojenstvi_erp

Liběna
Host
Liběna

to mi pripomina tento film…: ) Dokonce se tam objevuje i robopejsek, ktereho nedavno prestavovali ve zpravach na Seznamu…https://www.youtube.com/watch?v=WK88UzRRl4o
no a jináč se podvadi o 106 vsude kam se podivas : )
https://www.novinky.cz/kultura/455972-ortelu-zapocetli-tolik-hlasu-jako-loni-kvuli-poruseni-pravidel.html
fanousci porusili pravidla souteze tim, ze pro ne hlasovali 😀

Sysi
Host
Sysi

Absurdistán hadr 🙂

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!