USA provedly jaderný útok na Severní Koreu a Japonsko se rozhodlo vykopnout premiéra Abeho

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

02/10/2017

Minulý týden letectvo Spojených států shodilo v Severní Korei jadernou bombu na vrchol hory v blízkosti testovacího jaderného areálu, jako varování této zemi s cílem zastavit její nedávné provokace s vypuštěnými raketami, uvádějí zdroje NSA. Světová média uváděly pouze to, že americké bombardéry nikdy ve 21. století neletěly tak blízko demilitarizované zóně mezi Jižní a Severní Koreou.

Po tomto průletu následovaly zprávy o zemětřesení o síle 3,5 stupně v blízkosti místa, kde Severní Korea nedávno testovala vodíkovou bombu. Protikladné zprávy v médiích popsaly toto zemětřesení buď jako přirozené, nebo jako výsledek jaderného výbuchu. Severní Korea se ovšem po této události novým jaderným testem nepochválila.

 

Americký prezident Donald Trump onaznačil tento útok následující zprávou na sociální síti: „Řekl jsem Rex Tillersonovi, našemu úžasnému státnímu tajemníkovi, že ztrácí čas snahami o jednání s raketovým mužíčkem. Šetři si energii, Rexi. Uděláme to, co je třeba udělat! Být milý k raketovému mužíčkovi nefunguje již 25 let; proč by to teď fungovalo? Clinton selhal, Bush selhal a Obama selhal. Já neselžu.“

Po jaderném útoku na Severní Koreu následovalo rozhodnutí asijských tajných společností, v koordinaci s Chazarským mafiánem Henry Kissingerem, zbavit se japonského premiéra Šinzó Abeho, uvedly zdroje asijských tajných společností. To je důvod, proč Abe oznámil, že 22. října se budou konat všeobecné volby, říkají zdroje. Příští japonský premiér, guvernérka Tokia, Yuriko Koike, bude první ženskou premiérkou v Japonsku, dodávají.

Japonská korporátní propagandistická média nyní připravují cestu pro „znepokojující vítězství“ nové strany guvernérky Koike, se zaměřením na skandály Abeho a s glorifikaci Koike. V souladu s tím, co jim bylo nařízeno, se všechny opoziční strany, náhle a jednohlasně rozhodly podporovat Koike.

Koike je také podporována japonským politickým veteránem Ichiro Ozawou, který je široce vnímán jako severokorejský agent (jeho matka je Severokorejčanka) a Rockefellerova loutka (Jay Rockefeller mu napsal předmluva k jeho anglické autobiografii). Rockefellerův podržtažka, Henry Kissinger, aktivuje všechny své vazaly v Japonsku, včetně Ozawy, aby zajistil, že Koike skutečně nahradí nepopulárního Abeho, shoduje se více zdrojů.

Do této kampaně je zapojena též Saúdská Arábie a Korea, v podobě etnického korejského podnikatele Masayoshi Sona. Son nyní vlastní investiční skupinu Fortress Investment Group, která zase vlastní společnost Musashi Engineering, která vyrábí stroje, jež ukradly japonské volby. Nezapomeňte, že to byl Son, kterému nedávno dala Saúdská Arábie 100 miliard dolarů a který později 50 miliard z nich nabídl Donaldu Trumpovi.

Koike mluví plynule arabsky a je v Japonsku všeobecně známá jako přátelská vůči Blízkému východu, zejména zemím produkujícím ropu. Pravděpodobně není žádná náhoda, že Koike říká, že je proti jaderné energii, protože odstavení japonských reaktorů by znamenalo, že Japonsko bude muset nakoupit více ropy ze Saúdské Arábie, na udržení své elektrické rozvodné sítě.

Koike se také zavázala posílit japonskou vojenskou alianci s USA. Dělá to proto, poněvadž celý japonský otrocký establišment má obavy z toho, kdo nahradí admirála Harry Harrise jako vrchního amerického vojenského velitele v Tichomoří. Měl to být admirál Scott Swift, ten však minulý týden, když se dozvěděl, že nebude Harrisův nástupcem, oznámil svůj odchod do důchodu.

Japonský otrocký establišment má hrůzu z toho, že příští vrchní velitel bude dodržovat doporučení japonské bezpečnostní policie a dá pozatýkat 700 Chazarských otroků, jako jsou bývalí premiéři a bývalí guvernéři Bank of Japan. Zda se zatýkání opravdu uskuteční, bude záviset na tom, co udělá Koike. Za předpokladu, že se chopí moci jak bylo slíbeno. Ona a loutkový politický establišment budou muset přestat se snahou o rozpoutání WW3 pro své Rothschildovské pány. Budou vyzváni, aby dosáhli míru a dohody o znovusjednocení Korejského poloostrova, uvedly zdroje CIA v Asii.

„Se Stevenem Bannonen, jako stínovým prezidentem mimo Bílý dům, a otočením Kissingera tak, aby zkrotil Čínu, jsou nacionalisté připraveni porazit globalisty a posluhovače establišmentu“, takto záhadně se vyjádřily zdroje Pentagonu k této situaci.

 

Dalším služebníkem establišmentu, který tvrdí, že dostává příkazy, je premiérka Spojeného království, Theresa Mayová, podle zdrojů CIA. O Mayů bylo rozhodnuto, že bude nahrazena vůdcem britské labouristické strany (a členem hnutí za pravdu o útocích 11. září) Jeremy Corbynem, říkají zdroje. „Byla udělána dohoda na nejvyšší úrovni, aby bylo umožněno Corbynu pokračovat. V opačném případě jeho lidé zveřejní skutečnosti o Grenfell Tower“ (pozn. př.: jednalo se o požár bytového domu o 24 patrech v západním Londýně dne 14.6.2017), říkají zdroje. Více než 400 lidí zemřelo v tomto úmyslně založeném požáru, který byl zamýšlen jako oběť satanské entitě Molochovi, vysvětlují zdroje.

Izrael jako bašta Chazarské chátry také „utržil facku, protože USA odmítají uznat nezákonné kurdské referendum,“ uvedly zdroje Pentagonu. Kromě toho, „Rusko a Čína přiměly Interpol, aby akceptoval Palestinu, takže izraelští zločinci a teroristé z Mossadu budou moci být zatýkání na celém světě,“ dodávají.

 

Chazaři čelí několika porážkám i ve své bývalé americké baště. V Hollywoodu policie vyšetřuje smrt zakladatele časopisu Playboy, Hugh Hefnera, jako vraždu, protože podle Pentagonu a policie Los Angeles byl připraven odhalit pedofilii, mučení, lidské oběti a jiné hrůzy, kterých se dopustila hollywoodská elita.

Rovněž na jihu USA „pěšec kabaly, senátor Alabamy Luther Strange, podporovaný vůdcem republikánské většiny v Senátu McConnellem, byl poražen křesťanským konzervativním soudcem Roy Moorem, jehož podporuje Bannon a Trumpová základna“, uvedly zdroje Pentagonu.

„Trumpa Luther nezajímal a neměl by jinou možnost, jak vykopnout svého zetě Jared Kushnera za to, že ho dotlačil k podpoře nesprávného člověka, stejně tak za používání soukromých e-mailů, za registraci k volbám jako žena a lež o své bezpečnostní prověrce a finanční odhalení, nemluvě o tom, že jedná jako agent Izraele“, dodávají. Kushnerův přístup k Trumpovi již omezuje velitel štábu Bílého domu, generál John Kelly.

Kromě toho „s podporou vojenské junty, která řídí provoz Bílého domu, byl nejvyšší generál Spojených států Joseph Dunford jednomyslně schválený Senátem na druhé dvouleté funkční období jako předseda Sboru náčelníků štábů armády USA“, dodává Pentagon.

 

Chazarský pokus využít Národní fotbalovou ligu (NFL) na protiútok proti armádě tím, že nařídili hráčům, aby nestáli, když se hrála národní hymna, také dopadl žalostně.

Takto popsal situaci Pentagon: „NFL, vybičována židovským Hollywoodem, aby vedla válku nejen proti americké vlajce, ale i proti americké armádě, je nyní bojkotováno vlastenci, kteří nyní bojkotují nejen ligu a její týmy, ale i firemní sponzory jako Nike, Ford, Pepsi, Visa, FedEx, Hyundai, Anheuser Busch, Microsoft, Dannon, McDonalds a Procter & Gamble.“

Výsledkem bylo, že „poté, co Trump mobilizoval svou nacionalistickou základnu, která rychle rozprášila protesty v NFL (proti násilí na černoších), řízené židovskou mafií, židy provozována Národní basketbalová asociace (NBA) to pochopila a nařídila svým převážně černošským hráčům, aby během hraní národní hymny stáli,“ dodávají zdroje.

 

V další prohrané bitvě Chazarů a jejich drogového šéfa, Chuck Rosenberga, šéf americké agentury pro boj proti drogám (DEA), chráněnec bývalého šéfa FBI James Comey, byl vykopnut poté, co americká armáda pohřbila jeho plány sloučit DEA s FBI.

Žalostně dopadl i Chazarský útok na Portoriko vedený uměle vyvolanou bouří, který měl skandalizovat Trumpův režim. Chazaři spustili masivní kampaň pomocí falešných účtů na Twitteru a v propagandistických médiích, která staví Portoriko do role oběti katastrofy a Trumpa do role rasisty, který nepomohl. Přitom americká armáda ve skutečnosti poskytla veškerou potřebnou logistiku, aby velmi rychle dostala Portoriko na nohy. Jediným zbývajícím problémem je, že Chazaři využili svou moc nad finančním systémem a vypnuli bankomaty na ostrově. Pokud se podíváte na fotografie poměrně malých škod v Portoriku v médiích ve španělském jazyce, uvidíte, že zpravodajství v médiích v anglickém jazyce je většinou falešné.

Ve skutečnosti jde samozřejmě o to, že Portoriko nesplácí své dluhopisy, takže bylo odříznuto od Chazarského bankovního systému. Americká armáda zasáhla logistikou a peněžními prostředky na nápravu situace.

Avšak americká vojenská junta, která využívá Trumpa jako svou loutku, stále nemá úplnou kontrolu nad tímto prezidentem, zejména pokud jde o hospodářskou politiku. To je důvod, proč Trump dokázal minulý týden představit daňový plán, který velmi upřednostňuje nejbohatší 1 % americké společnosti.

Navíc je tu něco divného s Trumpovými vztahy s Kanadou a Velkou Británií. Minulý týden britský princ Harry během pózování s Melania Trumpovou v Kanadě pro média až příliš dlouho ukazoval nezaměnitelné satanské znamení.

 

Zdroje CIA říkají, že to bylo znamení prince Harryho, že Melania Trumpová, se kterou se setkal, nebyla skutečná Melania, ale její dvojnice. Zdroje MI5 zase říkají, že poukazuje na Melanii jako na satanistku. Ať je to jakkoliv, Trump po návštěvě Melanie reagoval tím, že na dovoz kanadských osobních letadel uvalil clo ve výší 220 %.

Shození jaderné bomby na Severní Koreu, problémy v Portoriku a faktické vyhlášení obchodní války Kanadě jako obchodnímu partnerovi Spojených států amerických číslo jedna, to vše je pravděpodobně bojem. Souvisí to s tím, že korporátní vláda, kterou zastupuje Trump, fakticky 30. září zbankrotovala a nyní žije z vypůjčeného času.

Překlad: tereza. Zdroj: 1

 

 

Loading...

12
Komentujte

avatar
7 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jirikirileMelichartomáš marnýPavel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Hurikán Nate míří na Mexiko a USA
Tropická bouře Nate při postupu k jihovýchodu Mexika a státům na jižním pobřeží USA zesílila na úroveň hurikánu. Provází jej vítr o rychlosti 130 kilometrů za hodinu, uvedla v sobotu agentura AP s odvoláním na meteorology. V Louisianě již začala evakuace.
https://www.novinky.cz/zahranicni/451219-hurikan-nate-miri-na-mexiko-a-usa.html

Pavel
Host
Pavel

T.M. Zacharovová coby mluvčí ruského ministerstva zahraničí 4.10. v televizním pořadu Solovjeva pronesla zcela zásadní projev, který tam z místních tzv. politiků a analytiků nikdo „nepobral“ a nechápal. Toliko Pjakin s odstupem času tento její projev přirovnal k prohlášení myslím Molotova někdy kolem 14. června 1941 v kterém Rusko dalo najevo západním zemím, že pokud začne válka Ruska s Německem, že není namířena proti ostatním zemím Západu. (Trochu jinými slovy — bylo to nějak, že Rusko respektuje pravidla a bla bla bla). Stejnými slovy – o tom, že Rusko se drží pravidel – komentovala současnou situaci Zacharovová. Poslední projev Trumpa… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milý pavle, však znáš KARDINÁLA JUDASE, který všem řekl pravdu a doposud se všechno splnilo. Žel konstruktivní síle vesmíru musím odpovědět, ANO, válka je připravena. Máme ale velkou podporu od těch z povrchu a neměla by se rozjet do nekontrolovatelného a ničivé likvidace nejen nás, ale i planety Země. Buď klidný, nepovede se jim to. Rusové vyzkoušeli nové technologie, kdy v Rusku vystřelí raketu do teleportačního kanálu a za vteřinu nato vypadne nad povrchem (kdekoliv na planetě Zemi). Nikdo by ji neměl možnost sestřelit a ani ohrozit. Psal jsem o těch kanálech před několika dny. Co se týče šílenství ze… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Američané zmařili druhé 11. září. Cílem bylo i Times Square
Američanům se podařilo zmařit teroristický útok Islámského státu, který měl svým rozsahem odpovídat útokům z 11. září 2001. Džihádisté plánovali, podobně jako před šestnácti lety Al-Káida, zaútočit v New Yorku. Cílem se mělo stát mimo jiné náměstí Times Square, které bývá plné lidí. V sobotu o tom informovala BBC.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/451234-americane-zmarili-druhe-11-zari-cilem-bylo-i-times-square.html

jirik
Host
jirik

Policie obrátila a nevylučuje, že incident v Londýně může být terorismus
Nedaleko přírodovědného muzea v Londýně v sobotu odpoledne najelo auto do lidí na chodníku a několik jich zranil. Strážci zákona zadrželi jednoho muže a nevylučují spojitost incidentu s terorismem. Dříve přitom uvedli, že případ s terorismem nespojují.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/451240-policie-obratila-a-nevylucuje-ze-incident-v-londyne-muze-byt-terorismus.html

Melichar
Host
Melichar

Jiriku, běž se někdy taky projít třeba do parku či lesa nebo zajdi do hospůdky, odpočiň si od internetu a vykašli se na ty „Novinky“, to tam každý vidíme, když sedneme k computeru :).

jirik
Host
jirik

Dík za zeptání; v lese jsem dneska byl 1.5 hodiny – krásná vycházka, akorát trochu sprchlo,
jinak se mám dobře

irile
Host
irile

Tome,děkujeme za odpověď. Hodne Duši se nyní potácí v nejistotě,prázdnote. Všem říkám zijte na plno teď a radujte se z toho, co máte. Měla jsem včera zvláštní sen. Napsal jsi článek . O tom, že se zde všichni známe…Před inkarnaci sem, jsme se všichni dohodli o společné práci zde…Ty sis vzal na sebe,že založis tento web …atd…Ostatní budou vše hodnotit a remcat a chválit a informovat i doplňovat informace 😁😉👍 Jsme národ Svějků i za dob temna umíme vidět světlo. Bylo tam jeste více věci. P.s.Ještě mě zajímá technická záležitost při odesílání komentáře.Proč ho vždy musim odesílat 2x?je tam psano… Číst vice »

irile
Host
irile

Jiriku,mrkni na mapu počasí. V celé jižní polokouli a nad všemi oceany je mazec ! Ve zprávách je jen část. Videla jsem na dnesni noc,že se chystá velká akce v podobě protrhnuti nějaké hráze,zdi…Byla jsem v podzemi a utikala jsem s dvěma malými kluky po schodech nahoru,oni mě varovali,ze musíme rychle,už praskala zeď v podzemí a drala se tam voda.Mě poslali se schovat do určitě části v podzemí,že to odolná tlakové vlně vody…Tak budu moc přežít.Potopila jsem se tam pod vodu a pak jsem se ze snu probudila… Všechny svaly v těle mě ještě bolely a brněly. Dnes zprávy o… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Dík za upozornění, za celý život jsem se ve vodě plavat nenaučil a teď s tím nehodlám začínat…budu doufat, že se nám potok nevylije ze břehů……

irile
Host
irile

Neboj,potok se nevylije😉
Zazraky se dějí!Hurikan se povedl zastavit nad Amerikou.Nikdo to tam nechápe!Byl odvolan i zakaz vycházení.Oko hurikanu se rozplynulo, když to tam mělo nejvic řádit.
Děkuji všem!
Přesně v ten čas jsem začala žádat o pomoc…atd…

jirik
Host
jirik

Rozlití potoku se nebojím, ten už jsem viděl rozlitý mnohokrát….a toho čeho se bojím je jen jedna věc a tu rozhodně nebudu roztrubovat po internetu……

Pin It on Pinterest