USA a Rusko se chystá vyvíjet tlak na Rotschildem kontrolovanou Francii a Německo

Trhlina ve východní mocenské struktuře mezi meritokratickými ilumináty a rodinami chazarské pokrevní linie byla všem předvedena minulý týden během meetingu G7. Pro ty, kteří následují běžný diplomatický protokol, byla válka slov mezi Němci a Francouzi na jedné straně a Brity s Američany na straně druhé v poválečné éře naprosto bezprecedentní. Například americký prezident Donald Trump nazval Němce „velmi, velmi špatnými“ a hrozil, že zastaví import německých aut do USA.

http://www.rawstory.com/2017/05/the-germans-are-bad-very-bad-trump-pledges-to-stop-german-car-sales-to-us/

Také ve své řeči k NATO nezmínil článek 5, doložku o kolektivní obraně, což v podstatě znamená to, že Rusko by mohlo prostě nakráčet do Francie a Německa bez obav ze Spojených států. Bez pomoci USA by Německo i Francie padly Rusku během pár týdnů.

Německá kancléřka Angela Merkelová prohlásila, že po summitu“Evropa musí vzít svůj osud do vlastních rukou,“ a dodala, že Británie spolu se svým brexitem a Amerika v čele s Trumpem již nejsou spolehlivými partnery. Německý otrok, francouzský prezident Emmanuel Macron, následoval příklad svých učitelů úmyslným odbýváním Trumpa a snahou poranit ho při podávání rukou.

https://www.bloomberg.com/politics/articles/2017-05-27/macron-erupts-onto-world-stage-with-trump-snub-and-a-bromance

Takovéto druhy zlomyslností, stejně tak, jako začínající občanská válka ve Washingtonu DC, vedly čínská oficiální média k vyjádření, že západní demokracie „se rozpadá“.

http://www.globaltimes.cn/content/1047737.shtml

Celkové vyznění článku také nahrává podpoře obvinění NSA, že čínský prezident Xi Jinping pracuje pro Rothschildy, jelikož se velmi těsně drží lží amerických korporátních médií o Trumpovi a zdá se, že předpovídá obvinění Trumpa z „proruských tendencí“. Čínskému lidu ovšem Trump leží v žaludku, protože těžce investoval do Hillary Clintonové a byl přislíben jako odměna Japonsku, pokud by vyhrála.

To, o co se tu ve skutečnosti jedná, je rozkol mezi zeměmi, které jsou stále  pod vlivem chazarské mafie a zeměmi, které se pohybují vstříc meritokracii. Jinými slovy Merkelová, která je jako Hitlerova dcera členem rodiny Saxe-Gotha-Rothschild, podporuje vládu chazarské pokrevní linie v Evropě, dokonce ikdyž ji Spojené státy setřásají. Británie a Kanada si zamozřejmě uchovávají symbolickou vládu pokrevní linie, ale zde má veřejnou podporu a navíc je všem otevřeně na očích, není skrytá za lží a vraždami, jako je tomu v případě Německa, Francie, Itálie a kdekoliv jinde.

Mezitím se boj uvnitř USA proti chazarské gardě, která se pořád drží ve Washingtonu DC, blíží ke své závěrečné etapě, na čemž se Pentagon i zpravodajské zdroje shodují. Zbigniew „je jednodušší zabít milion, než přesvědčit milion“ Brzezinski „byl poslán, aby se setkal se svým učitelem Rockym (David Rockefeller)“, dodávají zdroje. Smrt Brzezinskeho znamená, že hlavní architekt hysterické proti-ruské kampaně v DC je pryč a že tato kampaň začne chřadnout. Ve skutečnosti se nyní elita Washingtonu DC nachází ve stavu naprosté paniky, jelikož vyšlo najevo, že takzvaný Rus, který odtajnil emaily Hillary Clintonové, nebyl nikdo jiný, než člen strany Demokratů Seth Rich, který byl v návaznosti na to zavražděn.

http://www.zerohedge.com/news/2017-05-22/seth-rich-plot-thickens-dc-insider-confirms-complete-panic-highest-levels-dnc

Smrt Davida Rockefellera znamená, že jeho celá síť kontroly, od vražedných brigád po jeho Radu pro mezinárodní vztahy, Bilderberg a Trilaterální komisy, se hroutí. To je skutečný důvod k panice.

Navíc snahy Chazarů masově vyvražďovat neokonzervativní frakci, aby znovu získala kontrolu nad FBI, a tedy nad činností policie uvnitř USA, byly poraženy v momentě, kdy byl „Mossadův izraelský dvojitý agent Joe Lieberman“ zablokován vykonávat své pověření.

Aby toho nebylo málo, Jared Kushner, přední chazarský agent v režimu Trump, má velké potíže. „Kuschner nebyl možná jenom vyhozen, ale rovněž stíhán“, uvádí zdroje z Pentagonu. Vojenská policie a Kongres Kuschnera vyšetřují, stejně jako Trumpa, Lockheeda Martina, Goldmana Sache a bývalého generála Davida Petraeuse z přijímání či poskytování úplatků za obchod se zbraněmi v hodnotě 400 miliard dolarů, ohlásila Saudská Arábie.

Hovoříc o Saudské Arábii, možná, že nyní je vhodný čas podívat se na celkový výsledek Trumpovi návštěvy hlavních monoteistických mocenských center Arábi, Izraele a Vatikánu, abychom mohli spatřit, co se děje, v širším obrazu.

Související známky změny? 2017: Katolíci a Protestanti si připomínají výročí reformace – smíření rozdělené církve a co by to mohlo znamenat

První věcí, kterou je nutno poznamenat, je, že Trumpův telefonát arabskému NATU potvrzuje, že USA a Rusko dosáhli dohody ohledně rozdělení kontroly nad Středním východem a jeho ropnými zdroji. V tomto rozdělení Rusko získá vliv na Turecko a obnovenou Perskou říši, která zahrnuje Írán a část Iráku, Sýrie a Libanonu. Spojené státy získají Izrael, arabské státy Rady pro spolupráci v Perském zálivu, Jordánska a Egyptu. Pro Pentagon to znamená, že jejich soukromá zásobárna plynu jim zůstane k dispozici, aby mohli plnit své válečné stroje a jejich pokladny.

Fakt, že Trump se setkal s papežem a že jejich konverzace probíhala lépe, než se předpokládalo, také zdůrazňuje existenci křesťanské aliance Ruska, Vatikánu a amerických patriotů proti Satana uctívajícím Chazarům. Ukázalo se, že papež František nazval Boha Luciferem proto, že podle katolické doktríny Satan po své rebélii ztratil titul Lucifer.

překlad: raja

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
tripologicjirikarijecpovedz_to_mamepépé Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Lidé budou moci žádat o vydání občanského průkazu a cestovního pasu ve zkrácené lhůtě. Doklad za vyšší poplatek získají do jednoho pracovního dne, nebo do pěti dnů od podání žádosti. Předpokládá to novela o plošném zavedení občanských průkazů s elektronickým kontaktním čipem, kterou dnes schválil Senát v souladu se stanovisky svých výborů. Průkazy s čipem se budou vydávat zdarma, ne za 500 korun jako nyní. Předlohu nyní dostane k podpisu prezident.
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/lide-budou-moci-zadat-o-vydani-osobnich-dokladu-v-kratsi-lhute/1491899

pépé
Host
pépé

Alois Irlmaier se asi nemýlil!

povedz_to_mame
Host
povedz_to_mame

Myslíte tým aj 3. sv. vojnu medzi (13. májom 2017 – 13. októbrom 2017) ?

Len Boh vie, ako to bolo.. či sú tie proroctvá/ vízie/ sny skutočne od Boha alebo sú zámerne vyprodukované a ľuďom v PODVEDOMÍ vštiepené – veď strach je najúčinnejší prostriedok k ovládaniu ľudí – ruka v ruke s PENIZMI.

Je jednoducho pritakávať, keď SCENÁRE už boli napísané a ten, kto žije v dnešnom materialistickom MATRIXE, tak ten aj skutočne okúsI tie predpovede – proste, ak tomu niekto verí, tak sa to aj naplní…

jirik
Host
jirik

Americký prezident Donald Trump rozhodol, že Spojené štáty odstúpia od klimatickej dohody, ktorú v roku 2015 uzavrelo v Paríži takmer 200 štátov sveta. Informovala o tom dnes spravodajská stránka axios.com s odvolaním sa na dva nemenované zdroje priamo oboznámené s Trumpovým rozhodnutím. http://www.hlavnespravy.sk/axios-trump-sa-rozhodol-ze-usa-odstupia-od-parizskej-klimatickej-dohody/1022118 Trump, ktorý v minulosti nazval globálne otepľovanie podvodom, odmietol významnú dohodu o zmene klímy podporiť aj na minulotýždňovom summite štátov G7 v sicílskej Taormine. Svoju neochotu dohodu podporiť zdôvodnil šéf Bieleho tým, že na rozhodovanie potrebuje viac času. Následne na Twitteri uviedol, že svoje rozhodnutie oznámi tento týždeň. O Trumpovom rozhodnutí odstúpiť od klimatickej dohody informovala citujúc… Číst vice »

arijec
Host
arijec

s tym františkom si dal fulford zasa vlastny gol

jirik
Host
jirik

Nová politická směrnice pro katolické biskupy zveřejněná tento měsíc uvádí, že není „nezbytnou“ povinností biskupů hlásit obvinění ze zneužití dětí duchovními policii.

Tato politická směrnice dávající jasně na srozuměnou, že církev považuje za přijatelné, aby biskupové nad pedofilií ve svých řadách zavírali oči, uvádí, že pouze dětské oběti nebo jejich rodiny by měly činit rozhodnutí ohlašovat zneužití policii.

Ty desítky let nemravností a skandálů, do nichž byly zataženy katolické diecéze kryjící podezření ze sexuálního zneužívání nezletilých duchovenstvem, zjevně na papeže Františka a Vatikán moc dojem neudělaly.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10447-katolicka-cirkev-biskup-pedofilie-policie

jirik
Host
jirik

„Filantrop“ Soros v Bruselovi –
Americký investor a filantrop maďarského pôvodu George Soros dnes v Bruseli kritizoval maďarského premiéra Viktora Orbána, ktorý nevylučuje možnosť zatvoriť ním založenú Stredoeurópsku univerzitu (CEU) v Budapešti.
http://www.hlavnespravy.sk/soros-v-bruseli-obvinil-orbana-z-vytvarenia-mafianskeho-statu-v-madarsku/1023396

jirik
Host
jirik

Trump odstoupí od pařížské klimatické dohody, tvrdí agentury
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/trump-odstoupi-od-parizske-klimaticke-dohody-tvrdi-agentury/1492007
Trump SKUTEČNĚ OHLÁSIL ODSTOUPENÍ OD PAŘŽÍŽSKÉ DOHODY pro USA

jirik
Host
jirik

Trump on Paris: ‚we’re getting out‘ Trump says that “one-by-one” he’s keeping the promises he made in his presidential campaign. “Believe me, we’ve just begun,” he says. “The fruits of our labor will be seen very shortly.” “I don’t want anything to get in our way,” he says. “Therefore, in order to fulfill my solemn duty to protect America… the United States will withdraw from the Paris climate accord.” Trump fans in the crowd clap. “Thank you,” he says. “But begin negotiations to reenter either the Paris accord or an entirely new transaction on terms that are fair to the… Číst vice »

jirik
Host
jirik

2017 Bilderberg Meeting Chantilly VA, USA 1-4 June CHAIRMAN Castries, Henri de (FRA), Former Chairman and CEO, AXA; President of Institut Montaigne PARTICIPANTS Achleitner, Paul M. (DEU), Chairman of the Supervisory Board, Deutsche Bank AG Adonis, Andrew (GBR), Chair, National Infrastructure Commission Agius, Marcus (GBR), Chairman, PA Consulting Group Akyol, Mustafa (TUR), Senior Visiting Fellow, Freedom Project at Wellesley College Alstadheim, Kjetil B. (NOR), Political Editor, Dagens Næringsliv Altman, Roger C. (USA), Founder and Senior Chairman, Evercore Arnaut, José Luis (PRT), Managing Partner, CMS Rui Pena & Arnaut Barroso, José M. Durão (PRT), Chairman, Goldman Sachs International Bäte, Oliver (DEU),… Číst vice »

tripologic
Host
tripologic

Ti “dobraci“ (napr. pan Putin) stale vravia o tom ako chcu dobro na svete ako to oni idu riesit problemy…preco to vsetko tak smrdi? preco sa mi vzda ze vsetci tahaju za jednu stranu? keby naozaj chceli dobro pre ludstvo ako take, prve comu by sa mali venovat nieje riesenie PENAZI, ktore su urcite formou zotrocenia ludstva, ale na prvom mieste by urcite mal byt problem CHEMTRAILS! nasledne problem otravenia prakticky vsetkych potravin a vody! Putin vyhnal Rotschildovcov z ruska uz davno, tak preco teda stale nad ruskom tak ako vsade inde na svete lietaju lietadla a nechavaju Chemtrailove stopy?!… Číst vice »