USA se rozhodly vymazat Rusko z povrchu Země: Evropané v šoku, pravda začíná vyplouvat na povrch

…..Jak je vidět, lidé v Evropě, včetně vybraných novinářů, se začínají probouzet. V poslední době na USA vyplouvaly nehezké věci, americké zoufalství již lze cítit i přes oceán a FISA memo pouze přilévá olej do ohně. Spojené státy se nachází již na pokraji svých možností, jejich plány na vyvolání III. světové války jsou naštěstí úspěšně mařeny. Sledujte dění a zůstaňte ve střehu, tohle se již brzy rozhodne….

raja

Evropští novináři čím dál častěji publikují články odkrývající nejednotnou a agresivní politiku USA. Před několika dny redaktor francouzkého internetového deníku Agora VOX, Tom Aldren, zveřejnil sloupek, ve kterém přímo obviňuje americké politiky za provokativní politiku Třetí světové války, kterou se snaží zničit Rusko a Čínu.

1

Autor věří, že válka je pro Amerika absolutně nezbytná, aby si udržela svůj status svrchované velmoci. Aldrenovi již vyjádřili podporu uznávaní evropští politologové jako Henry Pulaski nebo Robert M. Kerš – ten navíc uvedl, že USA pouze hledají způsoby, jak se v očích OSN prezentovat jako oběť agrese.

0342

Tom Aldren se, mimo jiné, domnívá, že Amerika je strůjcem neustávající diskreditace Ruska prostřednictvím velkých evropských médií. Je úsměvné, že stejná obvinění vztahují američtí politici k Rusku.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JanjirikAksinaNula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Nula
Host
Nula

to sa mi nezdá… USA proti Číne ? Takú stratégiu volia zgrupení hlúpi mládenci z de(di/ti)nskej tancovačky, ktorí sa rozhodnú naplieskať chlapcovi z druhej silnejšej dediny za to, že si dal s miestnou dievčinou pohár vína….

Vieme, že dnešný „kapitalizmus“ potrebuje hostiteľa (funguje úplne presne principiálne ako rakovinový nádor)…, prečo by mal všetko na čom sa hostí ničiť ? Sám by sa zničil ….

Jan
Host
Jan

áno aj rakovina zničí sama seba. . .. a kôň čo zdochýna nepozerá okolo seba kam kope … ľudia nad určitou hranicou bohatstva majú pocit že sú bohovia. .. . im s a jednoducho nemôže nič stať !!. . . ujdú zahrabú s a pod zem. . . ved oni majú svoje bunkre. . . a my ??. . .pokapeme. . .

jirik
Host
jirik

Ruské Ministerstvo zahraničných vecí vo svojej správe označilo slovenskú IT firmu ako spolupracujúcu s CIA. Aktivity firmy by tak dávali nový zmysel https://www.hlavnespravy.sk/ruske-ministerstov-zahranicnych-veci-vo-svojej-sprave-oznacilo-slovensku-firmu-ako-spolupracujucu-s-cia-aktivity-firmy-tak-davali-novy-zmysel/1306572 Dnes začali Olympijské Hry v Pjongčangu. Pri tej príležitosti vydalo ruské Ministerstvo zahraničných vecí tlačovú správu, kde varuje pred provokáciou, na základe ktorej má byť Rusko obvinené, a to opäť bez dôkazov, že nabúralo elektronický systém Olympiády. Do tejto provokácie majú byť podľa správy zverejnenej ruským Ministerstvom zahraničia zapojené nielen mediálne domy (Washington Post, Buzfeed), ale aj IT firmy, ktorých úlohou bude asi podať dôkaz o zásahu Ruska. Medzi týmito firmami správa menuje aj slovenskú firmu ESET… Číst vice »

Aksina
Host
Aksina

ESET ponúka svoje produkty aj v Rusku. Videla som veľkoplošné reklamy v Moskve už pred pár rokmi…

jirik
Host
jirik

A Kaspersky zase byl v USA, dokud ho nezakázaly na úřadech používat –
Figuruje zde rovněž jméno zakladatele antivirové společnosti Kaspersky Lab Jevgenije Kasperského, jehož firma v prosinci zažalovala americkou vládu kvůli tomu, že v obavách z možné špionáže zakázala používání jejích produktů v úředních počítačích.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/trumpova-administrativa-neuvali-nove-sankce-na-rusko/r~88016662057d11e8bf5aac1f6b220ee8/

jirik
Host
jirik

Syrská armáda zcela vyčistila od IS provincie Hamá a Aleppo
Syrská armáda zcela vyčistila provincie Hamá a Aleppo od teroristického uskupení Islámský stát, praví se v prohlášení jejího velení.

„Syrská armáda společně se silami spojenců osvobodila velký počet obcí v provinciích Hamá, Aleppo a Idlib…To je strategický úspěch, protože to znamená úplné vyčištění provincií Hamá a Aleppo od uskupení IS a likvidaci většiny bojovníků Džabhat an-Nusrá na jihu provincie Aleppo,“ cituje prohlášení syrská národní agentura SANA.
https://cz.sputniknews.com/svet/201802096757509-syrie-is-armada-hama-aleppo

jirik
Host
jirik

Německo je největší porušovatel pravidel Evropské unie, bylo odhaleno zrovna, když tento blok hrozí sankcemi Británii po Brexitu a Maďarsku za odmítání nucených migračních kvót. Vláda Angely Merkel v současnosti čelí 74 řízením kvůli porušení pravidel opomenutím rychle a přiměřeně realizovat pravidla EU do německého práva, odhalují nová čísla přiznaná německým ministerstvem hospodářství. http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12103-nemecko-porusovatel-pravidel-eu ———– USA s Francií uvažují o nové vojenské akci proti syrské vládě, uvedl diplomatický zdroj Francie je podle diplomatických zdrojů natěšená, že podpoří nové vojenské útoky proti pozicím syrské vlády. Administrativa USA je podle diplomatického zdroje blízkého syrské opozici „natěšená, že v Sýrii proti Rusku zaujme… Číst vice »