USA směřují k občanské válce a armáda mobilizuje, aby sesadila kabalu. CIA se pokusila o převrat a Wall Street je pod tlakem

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 07.10.2019

Spojené státy směřují k plnohodnotné občanské válce nebo revoluci, protože americká armáda nyní mobilizovala vojáky a jednotky v záloze, „aby sesadila Deep State,“ tvrdí zdroje Pentagonu. „125 tisíc žalob, z nichž bude mnoho rozpečetěných, způsobí tento měsíc pravděpodobně krvavou říjnovou revoluci nebo říjnové překvapení před satanským svátkem Halloween.“ Poznamenávají, že „Melania Trumpová se 1. října ukázala v červené, aby tak předznamenala Rudý říjen pro nový fiskální rok, a armáda mobilizuje jednotky na obranu Trumpa.“

Mobilizační příkaz lze potvrdit na domovské stránce americké námořní pěchoty ODKAZ.

Příkaz zmocňuje mariňáky, další jednotky a složky americké armády k přijetí opatření uvnitř USA, pokud „guvernér požádá federální pomoc při reakci na závažnou katastrofu nebo mimořádnou událost“ nebo „na pokyn prezidenta“ nebo „žádosti o síly od příslušného velitele bojové jednotky.“ Rozkaz dále zní: „Mariňáci s předmětnými příkazy budou vykonávat příkazy…, aby reagovali na hrozby ve vlasti, na území USA.

Více zdrojů, včetně Dr. Steve Pieczenka (který působil jako náměstek ministra zahraničí za Henryho Kissingera, Cyruse Vance a Jamese Bakera) potvrzuje, že mobilizace je reakcí na pokus o převrat CIA vedený ředitelkou CIA Ginou Haspelovou proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Mimochodem, Dr. Pieczenik je synem těch, kteří přežili holocaust, a poznamenává, že nacistič Židé se zúčastnili hromadných vražd svých vlastních lidí!

Zdroje CIA potvrzují, že Haspelová je „pokrevní příbuznou klanu Rockefellerů (sem patří i Clinton, Zuckerberg atd.).“ Zdroje dále uvádějí, že Haspelová „měla na starosti„ Cat’s Eye (kočičí oko), první tajné nelegální místo pro výslech údajných teroristů, zřízené v Thajsku. Po 11. září na žádost GW Bushe a Dicka Cheneyho také provozovala tajné nelegální-černé místo ve vězení v zálivu Guantánamo. (To bylo úplně mimo oficiální záznamy). Cestovala mezi Thajskem a Kubou. Po své misi v Thajsku byla jmenována vedoucí kanceláře londýnské pobočky CIA. Dohlíží na spiknutí, aby odstranila Trumpa, ale jedná dle rozkazů svých psovodů. Navíc, Gina Haspelová není její skutečné jméno.“

Haspelová spustila akci a pohotovost poté, co Trump vyhodil poradce a šéfa pro národní bezpečnost Johna Boltona a zahájil tak čistky od páté kolony, co je kolem něj, tvrdí zdroje Pentagonu.

Dalším velkým spouštěčem nouzového stavu je, že „Wall Street je pod útokem,“ říkají zdroje Pentagonu. Zejména zdůrazňují: „Banka JP Morgan je stíhána jako zločinecká organizace v režimu zákona RICO za obchodování s drogami, podvody, financování terorismu, porušování sankcí, vydírání a další.“ Útok na JP Morgan je samozřejmě útok na nacistycký Bushův klan. Zdroje dále doplňují: Rockefellerovakrvavá upíří chobotnice“ Goldman Sachs je také pod palbou kvůli zapojení do skandálu v Malajsii s firmou 1MDB (1Malaysia Development Berhad je strategická vládní společnost, pozn.př.). Tento skandál samozřejmě spojen s incidentem hromadné vraždy malajského letu 370/17.

Také mnoho dalších mega bank nyní čelí vyšetřování jako pachatelé organizovaného zločinu v Evropě a USA, potvrzuje více zdrojů. Nejdůležitější z těchto vyšetřování se týká razie vatikánské policie na „získání dokumentů a elektronických zařízení z určitých úřadů první sekce Sekretariátu státu a Státního úřadu pro finanční informace“ v souvislosti se stížnostmi na „Institut pro otázky náboženské (IOR / v podstatě vatikánská banka) a Úřad generálního auditora, pokud jde o finanční transakce,“ uvádí tisková zpráva Vatikánu.

To je obrovská událost, protože Vatikánská banka je místem, kde se podplácí stovky takzvaných světových vůdců (těm je dáno na výběr, buď dostanou peníze / zlato nebo olovo, asi víte, co je tím myšleno, pozn.př.). Razie byly částečně spojeny s požadavky Trumpa na zjištění, kdo financuje různé „hony na čarodějnice“ a proti němu.

Zdroje z vatikánské lóže P2 však tvrdí, že jsou proti „Trumpovu náboženství“ a budou bojovat proti „Kushnerově skupině – zetě Trumpa, a jejich cílům světové moci.“ Lóže P2 říká, že oni chtějí „federalizovaný svět“ a ne svět, ve kterém je u moci náboženský fundamentalismus.“

S těmito raziemi úzce souvisí i boj probíhající ve Švýcarsku o kontrolu nad světovými zlatými rezervami, a tedy o kontrolu nad novým finančním systémem podloženém zlatem, a tedy i nad světem.

„Když byla Megawati Sukarnoputriová v letech 2001-2004 indonéskou prezidentkou, osobně zašla do UBS Bank v Curychu se svými bodyguardy a měla sebou příslušné dokumenty, které prokazují její nástupnické vlastnictví desítek tisíc tun zlata. „Zvláštní bezpečnostní a právní tým banky“ jí řekl, že od UBS nic nedostane, a pokud by se pokusila legálně získat zlato prostřednictvím Mezinárodního soudu v Haagu, bude odstraněna. Toto ukazuje sílu UBS a kdo skutečně za bankou stojí – sionistický kabal.

Na základě těchto a dalších informací, pokud chce americká armáda vyhrát občanskou válku, musí se zaměřit na hlavu chobotnice, která je ve Švýcarsku. Pohrozte švýcarským městům Basilej, Curych a Zug jadernou zbraní, pokud nevrátí zlato jeho právoplatným majitelům, a vítězství bude vaše.

Další věcí, kterou si musí americká armáda uvědomit, je to, jak moc Rockefellerové a jejich chazarští spolubojovníci lezli Číně do zadku. Zdroje tajné čínské společnosti říkají, že jim byly slíbeny „Spojené státy čínské (United States of China)“, které by zahrnovaly Japonsko a jihovýchodní Asii, kdyby byla zvolena „Hillary Rockefeller.“ To je skutečný důvod, proč (jak nedávno Trump tweetoval), „ospalý“ Joe Biden „získal z Číny 1,5 miliardy dolarů navzdory žádným zkušenostem a bez zjevného důvodu. Neexistují ŽÁDNÉ důvody domnívat se, že by to mohla být legitimní transakce.“

Asijské zdroje tajné společnosti také vysvětlily, že náhlé předání ve výši 100 miliard dolarů do rukou Masayoshi Sona a jeho Softbank, bylo také krokem „petrodolarových“ lidí jak lézt Číně do zadku. Říká se, že Son () je příbuzný Suna Yat-sena, široce uctívaného otce moderní Číny. Zdroje říkají, že k němu přivedli miliardy petrodolarů jako laskavost Asijcům. Podle japonských vojenských zpravodajských zdrojů zatím stoíj společnost Musashi Engineering – japonský stroj na krádeže voleb, a byl to tah Rockefellerů, jak přemluvit čínu.

Americká armáda by podle asijských zdrojů mohla zvážit výhodné spojenectví s francouzskou větví Rothschildů proti jejich společnému nepříteli, Rockefellerům. Říká se, že generální ředitel společnosti Nissan Carlos Ghosn byl zatčen za obvinění nařízené Rockefellery, a že Rothschildové se nedávno pomstili zabitím Jaye Rockefellera. To se nám však nepodařilo potvrdit a nedošlo k žádnému veřejnému oznámení smrti Jay Rockefellera.

V Saúdské Arábii, páteři petrodolaru, zdroje Pentagonu poznamenají, že: „S vyčerpanými rezervami v nepřátelské východní šítské provincii a bez obrany proti raketám a bezpilotním dronům, se nemusí hodnota saúdské společnosti Aramco vůbec blížit jednomu bilionu dolarů.“ Navíc, nadcházející „Davos v poušti“ může být znovu bojkotován, protože loutkový vládce, dvojník Mohammed bin Salman nemůže zaručit bezpečnost pro tuto investiční konferenci.“ Překlad: „Přestaňte podporovat kabalistický petrodolar a jeho fanatické mesiášské kontrolory, nebo vás vybombardujeme zpět do doby kamenné.“

Také Izrael se konečně začíná probouzet a zjišťovat, že byli podvedeni fanatiky. Minulý týden se bývalý šéf izraelské armády Yair Golan připojil k řadám Židů, kteří se probudili a zjistili, že mají mezi sebou nebezpečné fanatiky, a varovali, že „musíme být opatrní, velmi opatrní, protože mezi námi jsou radikálové s mesiášským komplexem. “Varovali, že Izrael může čelit stejnému osudu jako nacistické Německo.

Francouzi se také probouzejí. Přestože tisk ignoruje revoluci, která se zde odehrává, ignorování reality ji nezmění. Minulý týden uspořádala francouzská policie masivní demonstraci, poněvadž jsou nedostatečně placení, přepracovaní a ztrácí schopnost zastavit 11 měsíců trvající hnutí Žluté vesty.

Poslední poznámka je z MI6: královna je pod obrovským tlakem, aby ustoupila kabalistům a zastavila Brexit. Její Veličenstvo však ví, že lidé hlasovali pro Brexit, a konec konců – je služebnicí svého lidu.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

27 komentářů

 1. Mino napsal:

  No uvidíme.

 2. Zdravím napsal:

  Zdravím. Jde o Cabal, nejde o kabalu. Kabala je náboženské učení Židů
  Cabal je deep state, působila nad vojenskoprůmyslovým komplexem, který byl nad Majestic 12, což se dnes vše pomalu mění. Uvádět, že jde o kabalu, mi nepřipadne správné. 😉 Opatrujte se.

 3. Zdravím napsal:

  A jako vždy, Fulford neuvedl ani jeden zdroj na Qanon.pub nebo na Qmap.pub Proč?

 4. korendor napsal:

  Až toto oznámí slovutný Ray Koranteng se rty pevně sevřenými,tak to bude konečně radost v malé chaloupce….

  • tereza napsal:

   Vy si myslíte, že takové zprávy uslyšíte v chazarském médiu? I kdyby ano, tak tomu hodně lidí neuvěří, protože to ovečkám naservírují pod svým úhlem pohledu a ovečky mávnou rukou s poznámkou, že se nic hrozného neděje.

   • korendor napsal:

    Patřím do generace ironiku,čili specifický humor,panující za 1republiky až do podvodu 1989.Např. Z doby socialismu..Já proti tomu komentu souhlasím. Mám se čím dál tím stejně.Atd.

 5. vacek napsal:

  Vecna skoda ze na tadesco svoboda slova jeste nedorazila…

  • tereza napsal:

   Proč myslíte??

   • mariankosnac napsal:

    Pretože by tu na tadescu malo byť viditelné upozornenie že je nutné každú stránku obnoviť dvakrát, teda znovunačísť. Inak da nezobrazujú nove clanky ani komenty a niekto môže mať pocit že mu koment zmazali i keď nie.

    • tereza napsal:

     Ano, jak jsem upozorňovala již dříve, je to chyba webu. Problém bude brzy odstraněn. Čtenáře čeká zanedlouho milé překvapení…..

    • vacek napsal:

     Ano to bylo kvuli tomu. Omlouvam se moje chyba nevedel jsem o tom.

   • Vladimir napsal:

    Vo Fulfordovom komentari z 30.09.19 bola spomenutá lživá info o Stalinovi, … akože Japonci niečo tvrdia. Viacero čitateľov sa ohradilo, napisal som aj ja vecný komentár …. a všetky releventné komentáre aj s mojimi zmizli! je tomu asi preto, že Fulford medzi zaujimavymi a bombastickymi správami podsúva lži. Vyzval som Tadesco zvážiť uverejnovanie takýchto správ … a komentáre tam niesú !!!

    • tereza napsal:

     Nejsem si vědoma smazání Vašich komentářů. A co se týče vaši výzvy, zda publikovat reporty Fulforda, tak to nechte prosím na našem zvážení. Podle našich zdrojů většina zpráv od něj (resp. od jeho zdrojů) sedí.

    • mariankosnac napsal:

     vladimir- to si pamätám že tie komentáre tam boli, takže boli zverejnené minimálne 2 dni, viac som sa k článku nevracal tak neviem či to bolo neskôr premazané.

 6. Roman napsal:

  Čas ukáže či tieto rozprávky nadobudnú na realite. Sledujem Fulforda už nejaký ten rok ale zatiaľ mi to príde ako udržiavanie ľudí , v nejakej optimistickej vízii, ktorá aj tak neskončí podľa pozitívneho scénára. Podľa Fulforda sa všade deje niečo dobré ale stále sa vo svete dejú veci , ktoré nenasvedčujú významnej zmene. Skončíme aj tak v Orwelovskom svete pod totálnou nadvládou globálnej centralizácie. Áno budú zmeny ale asi nie také , ktoré sa tu očakávajú a hlavne nie tak pozitívne, na to bude ešte potrebných pár desiatok rokov ak nie stoviek aby ľudstvo pochopilo aké je vlastne silné na duchovno-myšlienkovej úrovni a ako poraziť kabalu, nie cez matériu ale úplne inak. Finančný systém sa síce snaží zmeniť niekoľko rodín ale k zmene akú každý očakáva neprídu….

 7. Vít Henok napsal:

  Tahle zpráva jen vypovídá o válce, která se vznáší nad Amerikou. Zdroj potíží je ale pod Ženevským jezerem. Tam je schován CERN. Co to znamená, je jasné všem, kteří mají trochu znalostí z fyziky elektrických smyček. Tam totiž nejsou urychlovače částic, ale je to jeden z pozůstatků zařízení, kterých bylo na světě mnoho. Teslovy vynálezy s tím souvisí. On to vlastně věděl, nevynalezl to. Ta smyčka v podzemí ve skutečnosti způsobuje nestabilitu planety. Brzy to zjistíte v Německu.

  • Ježek napsal:

   Ano,Fulfordovy týdenní zprávy budou a jsou proti tomu co přijde jen čajíčky,ten pravý vichr nás teprve čeká a to úplně z jiné strany, než nás zásobuje pan Fullford.

  • Livia napsal:

   Ja sledujem priebezne vsetko, ale o Cerne by som rada vedela viac. Ake zariadenia boli po svete? Lebo casto ludia naznacuju, tak ako Vy teraz a nedajú šancu ludom dozvediet sa viac. Prosim o viac info. Zaujima ma to.

   • Vít Henok vhenok@gmail.com napsal:

    Podívejte se, co před vstupem do CERNu je za sochu. Je to jedna z předpotopních zrůd, o kterých je jenom krátká zmínka v Bibli. Tehdy bylo porušeno TABU a po Zemi chodilo mnoho zrůd. Aby přežily, získávaly energii ze země množstvím takových smyček, jako je ve Švýcarsku. Prostým otáčením planety se v takových smyčkách indukují el. proudy. I podmořský kabel je kamufláží. Má přesně tento účel. Planetu to však energeticky tak vysálo, že implodovala, to znamená, že její energie poklesla a byla tak ve stavu, jako když se elektron obíhající kolem jádra dostane na nižší energetickou hladinu. To se stalo se všemi atomy planety a nastala potopa světa. Zrůdy si tak připravily svou vlastní zkázu. Zůstal CERN, proto Německo a Švýcarsko klesne o patro níž a nad nimi budou hejna ryb.Tabu, živé Desatero Starého Zákona a Svitky od Marka, Matouše, Lukáše a Jana tvořící dohromady Nový Zákon, se musí dodržovat, pokud Život jako takový ve Vesmíru má přežít. Jsou to ZÁKONY ŽIVOTA. Ti, kteří šli opačnou cestou, jsou nyní vzýváni hlupáky v zednářských lóžích. To znamená jedno. Budou mezi prvními, kteří nepřežijí energetické vyrovnávání na Konci galaktického oběhu naší Sluneční soustavy. Tyto zákonitosti zednáři sami měnili i v Písmu. Nechápou, že ZÁKON JE NA JEJICH PŘÁNÍCH NAPROSTO NEZÁVISLÝ. To, co oni předhazují lidem jako zákony jednotlivých státních systémů, je vizitka jejich chápání fyziky Vesmíru živých energií.

    • renata369 napsal:

     Vitku, v minulosti som zaznamenala, ze uz po 2 x chceli spustit hadronovy urychlovac na plny vykon a vzdy im to „nieco “ pokazilo, aby sa tak nestalo. Tiez som pocula, ze vlastne skutocny vyznam plneho spojazdnenia je, aby nim otvorili branu, cez ktoru nam z astralu preniknu rozne entity. Nevedela som, ze to teraz energeticky oslabuje planetu. Co tie svetelne bytosti, co tu nad nami bdeju, nevedia im to nejak uz nacisto zkratovat?

 8. Igi napsal:

  O Cerne v suvislosti s AI + Quantum computing => Anthony Patch.

 9. Dracon napsal:

  Zkuste knížku od Jasona Masona- Můj otec byl MIB

 10. renata369 napsal:

  Tiez by ma zaujimalo, co si myslite a ci mate nejake informacie od vsadespominanom roku 2022 a velkom zablesku, ktory sa ma udiat a pozdvihnut ludstvo evolucne, teda mimo „komparzistov“, ktori si tento system brania zubami nechtami a vsemozne satanistom pomahaju v skaze. Zeby aj ten Cern chcel tejto udalosti zabranit, aby sa tak nestalo?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..