Úspěch zdravého rozumu: Francouzský soud zamítl registraci třetího pohlaví

…..no konečně se zrůdným globalistům přestává dařit a staví se jim neustále rostoucí řada ještě myslících lidí. Pevně věřím, že tomu bude i v dalších směrech. Poslední dobou si myslím že žiji ve světě šílenců a psychopatů, bláznů a primitivů….

14:54

Úspech zdravého rozumu: Francúzky súd zamietol registráciu tretieho pohlavia

Paríž 5. mája 2017

Vo Francúzsku padlo konečné súdne rozhodnutie, ktorým Kasačný súd zamietol uznať a registrovať tretie pohlavie

Ilustračné foto

Na súd sa obrátila osoba, ktorá sa narodila ako hermafrodit t.j.  s pohlavnými znakmi ako ženskými tak aj mužskými. Táto osoba, ktorá si neželala zverejniť svoju identitu, sa narodila so základmi vagíny, mikropenisom avšak bez semenníkov.

Už v roku 2016 zamietol Odvolací súd v Orléans žiadosť tohoto človeka o uznanie tretej kategórie, tzv. neutrálneho pohlavia.

Kasačný súd svoje zamietavé stanovisko odôvodnil nasledovne: “V civilnom práve existujú iba dva odkazy na pohlavie (muž/žena). Táto binarita má svoj legitímny účel, pretože je nevyhnutná k sociálnej a právnej organizácii, ktorej je zakladajúcim prvkom.“

Osoba, ktorá žiadala o uznanie svojho neutrálneho pohlavia sa vyjadrila, že v prípade neúspechu u Kasačného súdu sa obráti na Európsky súd pre ľudské práva.

Týždenník Valeures actuelles cituje jeho vyjadrenie: “Mám 65 rokov. Svoj život mám usporiadaný, ale cítim, že nebudem mať pokoj bez uznania toho kým som.“

Katarína Hanzlíková

Zdroj (1)

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Úspěch zdravého rozumu: Francouzský soud zamítl registraci třetího pohlaví"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Liberáli propagujú lož, že “genderová identita” je nezvratná, aby racionalizovali a normalizovali inkoherentnú ideológiu a deštrukčnú zdravotnú “liečbu”. V novom videu na YouTube, mladá liberálka opisuje jej „opätovnú premenu“ z „trans-muža“ na ženu a odhaľuje nepohodlnú pravdu o „trans“ komunite, o ktorej mainstream mlčí.
http://www.hlavnespravy.sk/myslela-som-si-ze-som-trans-uz-si-nemyslim-hovori-zena-oslobodena-z-transgenderizmu/996236

jirik
Host
jirik

Katolický kněz šokoval církev, přiznal se veřejně, že je gay

Ani ne dva roky uplynuly od chvíle, kdy polská katolická církev suspendovala kněze a významného vatikánského teologa Krzystofa Charamsu (44). Ten ji totiž šokoval. V den zahájení biskupského sněmu o manželství a rodině se veřejně přihlásil ke své homosexualitě. Zároveň „ďábelský krok“ v očích církve dokonal neslýchaným činem – představil totiž svého dlouholetého partnera.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/437330-katolicky-knez-sokoval-cirkev-priznal-se-verejne-ze-je-gay.html

jirik
Host
jirik

Školy po celé Austrálii rozbíhají nový kontroverzní systém, který učitelům umožní, aby dětem pomáhaly změnit si pohlaví i bez povolení jejich rodičů.

Kolem 300 škol podepsalo politiku „Bezpečnějších škol“, která dětem od věku šesti let umožní změnit si pohlaví, i kdyby s tím jejich rodiče nesouhlasili.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10346-australske-skoly-zaci-zmena-pohlavi

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!