Ústav nezávislé žurnalistiky a HlídacíPes? Co to je? Kauza Xaver vs. ČT pokračuje

Reportáž související s aktuální kauzou Xaver vs. Česká televize, kde reportérka pořadu Newsroom ČT24 přijela za Lubošem Xaverem Veselým pro vyjádření k rozhovoru s premiérem Andrejem Babišem na ČRo, na základě kritiky serveru HlídacíPes.org, který jak sama tvrdí, je projektem Ústavu nezávislé žurnalistiky. Kde sídlí, kdo za ní stojí a co vlastně je instituce o kterou se opírají pořady ČT24?

Tomio Okamura se už nechal slyšet, že ve sněmovně inciuje návrh zákona, kterým se zruší koncesionářské poplatky a z České televize se udělá příspěvková organizace pod kontrolou NKÚ. Už aby to bylo!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Zlata napsal:

  Myslím si, že zrušení poplatků za televize a rádia se nezdaří prosadit, jelikož jim za to tečou každý rok tak pěkný peníze, který by jim všem MOC chyběly a je to tam jedno s druhým tak provázané, že k tomu nikdy nedojde, aby se to zdařilo ale kéž by….

 2. Vaclav napsal:

  Xavere, jste spicka! Ale zhubnete, nebo se muze stat, ze Vas ztratime! A zustanou nam jenom smejdi Drtinove a Moravcove!

  • Maroš napsal:

   To je obezita zo stresu – to poznám! Je ťažko presvedčiť človeka, ktorý niečo rieši – mentálne, emocionálne – aby si išiel zabehať a od nervov nechlastal a nežral! Také bývajú obdobia u tých citlivých a bez tých citlivých by to nešlo. On sa spamätá. Dúfam nie tak, že sa na to vyserie. Inak – moja krvná skupina – tak trochu vo vypätí sme sebadeštruktívni – asi ako kamikadze. Xavr vyzerá presne ako môj kamarát „eštebák“, ktorý mal na starosti protiteroristickú ochranu aeroliniek Bratislava-Praha – takže životospráva v prdeli a v totálnom strese – ani nie tak kvôli únoscom, ale kvôli hlaváčom. Po roku 1989 ho kopli do gulí. Kedysi pohoďák skončil ako nervák – aj vedomý si novo nastupujúcej mafie. Je to veľmi blbá pozícia – poznať zlo – a musieť sa – vyradený – pozerať, ako to zlo oprášili a uvádzajú opäť do života! Totalita! Totálna lož! Totálni kádrováci! NEO-žido-boľševická fašistická banda! V NOVOM OBALE!

   • Blekii napsal:

    Maroši, máte pravdu. Vypadám stejně a stresuji se jak jste popsal… bojím se, že ani já to nedám…

 3. Dracon napsal:

  Ústav nacistických zmetků?

 4. Dracon napsal:

  Xaver, super!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..