Útok na TV Prima? Jsme pod cenzurou kvůli Putinovi, oznámila

…..zanedlouho budou všechny weby, které nepáchají řitní a vatikánský alpinismus prostě odstaveny. Už dávno prohráli a drží se zuby nehty u koryta, které jim pomalu odplouvá….

14:54

Útok na TV Prima? Jsme pod cenzurou kvůli Putinovi, oznámila

22. 6. 2017 13:15

Televize Prima se snaží zjistit, proč byla po necelých šesti hodinách na Facebooku zablokována online diskuse odvysílaná na Facebooku zpravodajství televize. Šlo o pořad věnovaný dokumentu Svět podle Putina.

Útok na TV Prima? Jsme pod cenzurou kvůli Putinovi, oznámila
Foto: kremlin.ru
Popisek: Vladimir Putin, prezident Ruské federace

 

„Televize Prima byla nejdříve v reportáži pořadu Newsroom ČT24, odvysílané v neděli 18. června, napadena respondenty za to, že k dokumentu Svět podle Putina vysílaném na stanici Prima ZOOM nepřipojila následně kritickou debatu,“ popsala Mrákotová s tím, že v úterý 20. června byla v rámci pořadu Názory bez cenzury ve 21 hodin odvysílána na Facebooku Zpravodajství FTV Prima online  diskuse, jež však byla po necelých šesti hodinách zablokována.„Televize Prima se již obrátila na administrátory Facebooku s žádostí o vysvětlení, proč a případně na čí popud byla diskuse zablokována,“ uvedla mluvčí televize Jana Mrákotová. Omluvila se pak také divákům.Dle jejích slov televize zablokování diskuse považuje za atak na nezávislou diskusi, po které mimo jiné respondenti a kritici volali. „Budeme požadovat vysvětlení, kdo a proč diskusi blokuje,“ řekla rázně.

„V současné době tedy prověřujeme, zda se nemůže jednat o zatím nespecifikovaný technický problém či zda je to skutečně něčí pokus, jak diskusi cenzurovat či blokovat,“ uzavřela Mrákotová. Poslední díl dokumentu o ruském prezidentu Putinovi odvysílá dnes ve 20 hodin stanice Prima ZOOM.

Celá tisková zpráva televize Prima: 

Televize Prima: Diskuse k dokumentu Svět podle Putina dočasně nedostupná

Televize Prima byla nejdříve v reportáži pořadu Newsroom ČT24, odvysílané v neděli 18. června, napadena respondenty za to, že k dokumentu Svět podle Putina vysílaném na stanici Prima ZOOM nepřipojila následně kritickou debatu, reportáž zde: https://www.facebook.com/newsroomct24/videos/1949334558636856

V úterý 20. června byla v rámci pořadu NÁZORY BEZ CENZURY ve 21 hodin odvysílána na Facebooku Zpravodajství FTV Prima online diskuse, avšak po necelých šesti hodinách byla na Facebooku zablokována.

Televize Prima se již obrátila na administrátory Facebooku s žádostí o vysvětlení, proč, a případně na čí popud byla diskuse zablokována. Omlouváme se tak divákům. Považujeme toto za atak na nezávislou diskusi, po které mimo jiné respondenti a kritici volali, a budeme požadovat vysvětlení, kdo a proč diskusi blokuje. 

V současné době tedy prověřujeme, zda se nemůže jednat o zatím nespecifikovaný technický problém či zda je to skutečně něčí pokus, jak diskusi cenzurovat či blokovat.

Poslední, čtvrtý díl dokumentu odvysílá ve čtvrtek 22. června ve 20 hodin stanice Prima ZOOM.

Za televizi Prima

Jana Mrákotová

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

7 Komentáře zapnuto "Útok na TV Prima? Jsme pod cenzurou kvůli Putinovi, oznámila"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jozo
Host

Pokud nekdo lze ci jinak receno nehovori pravdu. Pak je jasne ze neni potreba cenzura. Tim ze byl cenzurovan bylo potvrzeno ze ma pravdu. Och JACI HLUPACI JSOU U MOCI KDYZ ANI TOTO NEPOZNAJI. 😀 ALE OBCANE VEDI SVE. POTREFENA HUSA SE VZDYCKY OZVE . 😀

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla
martin martin
Host
martin martin

Tak koukam na primu na 4. dil Svet podle Putina a jak na potvoru se privalila bourka a neni signal 😀 nahoda?

Maroš
Host
Maroš

Vzhľadom na to, že niekomu tieto videá o pravde pochopiteľne nesmierne vadia – a štvrtú časť s CZ titulkami zatiaľ na You Tube zadusili – tu sú náhradné videá – tiež čerstvé, ale videlo ich len vyše tisíc ľudí – takže odporúčam – sťahujte, kým sa dá!
Oliver Stone Putin Interview Part #4 English Subs
https://www.youtube.com/watch?v=8vP2tcCP1G4
Интервью с Путиным часть 4
https://www.youtube.com/watch?v=KGhh9mpLg3Y

jirik
Host
jirik

„Oliver Stone Putin Inte…“ Toto video již není k dispozici. Kotai Entertainment LTD si nárokuje autorská práva.
https://www.youtube.com/watch?v=8vP2tcCP1G4

Maroš
Host
Maroš

Videá Putin 4 už zablokovali!
Tu je vec, ktorá prekoná 4-ku!
Putin rozobral Megyn Kellyovú – top novinárku, ktorá nenechala pohromade jedinú osobnosť vrátane prezidentov. Táto baba sa vie pripraviť a je mimoriadne inteligentná – na Putinovi si vylámala zuby. Aktuálne 2 týždne. Spomínal ju aj Pjakin. Tomáši – poprosím – niekde to zašite. Uvítal by som preklad od pani Ireny. Sťahujte! – lebo… Obsah je práve o kauze údajného zasahovania ruska do volieb v USA, plus horúca bezpečnostná téma.
Megyn Kellyová „Smaženie Putina“ – anglické titulky počas ruštiny, nezostrihaná verzia
FULL Unedited Interview of Putin Smashing Megyn Kelly
https://www.youtube.com/watch?v=E_WPk6Rxx00

jirik
Host
jirik
Ruské stíhačky minulý týden 14krát zachycovaly zahraniční letouny průzkumu, vyplývá z informací publikovaných v novinách Krasnaja Zvezda. Zachycování bylo prováděno stíhačkami pohotovostních sil Mig-31 a Su-27. Za týden bylo napočítáno 23 výzvědných letů zahraničních letadel u hranic s Ruskem, včetně deseti letů výzvědných letounů RC-135 a bezpilotního stroje Global Hawk amerického letectva, čtyři lety norského letectva s P-3C Orion a tři lety švédského letectva, dále dva lety britského a francouzského letectva. Dále lety provádělo Portugalsko a Japonsko. Kromě toho ruské strategické bombardéry Tu-160 patrolovaly dvakrát během minulého týdne nad vodami Baltského moře, informují noviny. K provádění hlídkování se v této… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!