Utvořte si obrázek o člověku který je ve vládě a myslí si o sobě, že něčím je

…..člověk se pozná podle chování a jednání s druhými lidmi. Jestli se někdo takto v minulosti v mé přítomnosti vyjadřoval, viděli jsme se naposledy….

09:54

 

tm komentuje:

Předem se omlouvám za slova, která si zde přečtete. Protože jsem je nikdy v životě neužíval. Ani když jsem byl mladý, i když je občas kamarádi na gymplu používali, stydím se za ně….

Píča zrzavá Slonková. Sobotka je ta největší svině, co jsem poznal. Zaorálek je debil, kráva Marksová chlastá. Andrej Babiš se rozpovídal a někdo si jej nahrál

Jen těžko uvěřitelný slovník má ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, když hovoří o svých kolezích z vlády. Na veřejnost totiž unikla nahrávka povídání o jeho politických rivalech, která působí velmi věrohodným dojmem. Skutečně neuvěřitelná slova jsou tam pronášena hlasem, který velmi pravděpodobně patří ministru financí.

Píča zrzavá Slonková. Sobotka je ta největší svině, co jsem poznal. Zaorálek je debil, kráva Marksová chlastá. Andrej Babiš se rozpovídal a někdo si jej nahrál
Foto: Hans Štembera
Popisek: Přednáška ministra financí Andreje Babiše na Vysoké škole ekonomické na téma Fiskální a daňová politika

 

„Když já potkám Zaorálka, tak ho vždy pošlu do prdele. Že je debil, neschopnej, ale já mu to řeknu i veřejně,“ poznamenal například na sestříhané nahrávce Babiš k ministru zahraničních věcí Lubomíru Zaorálkovi (ČSSD). Mimo jiné jej také nazval kokotem, který dvacet let žvaní. „Zaorálek nic nedělá,“ řekl s tím, že by toho debila, kdyby byl premiérem, odvolal.Sprostého označení se na nahrávce, na kterou upozornil web Forum24.cz, dočkala také ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD). „Příště mi dejte číslo a já tam zavolám a pošlu je do prdele. Marksovou taky, kráva, nic nedělá,“ řekl. A pak ještě doplnil, že kromě žvanění také chlastá.A premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se rovněž pochvaly nedočkal. „To je strašný, premiér Sobotka. To je největší svině, kterou jsem poznal,“ řekl a počastoval jej také výrazem blbeček.

Velmi nehezky pak označil i novinářku Sabinu Slonkovou, která byla dříve šéfredaktorkou jeho MF Dnes. „Píča zhrzená, zrzavá, co jsem ji vyhodil,“ řekl na její adresu. Nelichotivě počastoval i další novináře. Kamberský je kokot. Píča je, co odešla, tam byly dvě – Šafaříková a Eliášová,“ podotkl.

Zkurvený kariérista je pak prý bývalý kandidát na prezidenta republiky Vladimír Dlouhý, státní zástupkyni Máchovou pak pro změnu nazval sviní.

„Moji zaměstnanci jsou debilové,“ řekl také.

tm komentuje:

HOVOŘIL POUZE A JENOM O SOBĚ, JE TO NAPROSTÝ CHUDÁK A UBOŽÁK. LIDSKÁ TROSKA A ZŘÍCENINA…..

 

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

16 Komentáře zapnuto "Utvořte si obrázek o člověku který je ve vládě a myslí si o sobě, že něčím je"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dracul
Host
Dracul

No, já bych to řekla asi tak: lidská troska a škůdce se vyjádřila bez obalu o jiných lidských troskách a škůdcích – ani jeden nemůže druhému nic vyčítat…

Mikessska
Host
Mikessska
Takhle mluví většina politiků – stačí se dívat na záznamy s parlamentu. Jsou to „(J)elita“ národa. A Babiš se takto vyjadřoval již v dokumentu Matrix AB – už jsem to sem snad někde psala. Volby mě nezajímají. Nepůjdu volit, nemám koho. Nepůjdu dávat někomu hlas – protože to je můj hlas – s tím souhlasím s názorem pana Jaroslava Duška. Spíš by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby k volbám nepřišlo méně jak 40% populace – nebo ještě méně. Vláda by musela skončit. Stejně k volbám chodí stále méně a méně lidí. Jsou totiž více a více otevřenější!!! Taktéž… Číst vice »
hromk
Host
hromk

Nejde o jeho slovník,ale o to ,že ho vyšetřuje PČR..!!!myslím,že dluhopisy je jen kapička na kterou se to svádí,zbytek zůstává skrytý…viz.čapí hnízdo,které má úplně jiný význam než si hloupý lidé myslí..viz satanistický rituál při otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku,významní členové vlád Evropy a jejich poskoci s ptačími hnízdy na hlavách(čapí nebo jiné,je to jedno)…asi to bude vyjadřovat něco jiného že??( viz video..50min.)https://www.youtube.com/watch?v=7Vu3HPkR6vc

IP
Host

Ano, je třeba nazývat věci pravými jmény: je to SATANISTICKÝ TEMPL.
Čapí hnízdo: „Place with a great spirit.“ Kdo je oním velkým duchem z hnízda?
[url=http://jpeg.cz/obrazek/gkrF][img]http://jpeg.cz/images/2017/05/04/z6lo.jpg[/img][/url]
Koberec v Čapím hnízdě má zajímavý ornament založený na hexagramu:
[url=http://jpeg.cz/obrazek/gkr0][img]http://jpeg.cz/images/2017/05/04/t7G8O.jpg[/img][/url]

IP
Host

ANO, je třeba nazývat věci pravými jmény pro ty, co zatím nevidí souvislosti: je to SATANISTICKÝ TEMPL.
Čapí hnízdo: „Place with a great spirit.“ Kdo je oním velkým duchem z hnízda?
http://jpeg.cz/obrazek/gkrF
Koberec v Čapím hnízdě má zajímavý ornament založený na hexagramu:
http://jpeg.cz/obrazek/gkr0

hromk
Host
hromk

Full Bizarre, Demonic Gotthard Tunnel Opening Ceremony, Satanic, New World Order, Illuminati Ritual ………………https://www.youtube.com/watch?v=zW5gklIKcDg

video..od 23.min.

jiří rýpar
Host
jiří rýpar

Proč nepoužít adekvátní výrazy pro adekvátní persony… nehrajte si na to, že ta slova neznáte…..mně nevadí, horší je tvářit se jako lidumil a pak prodat zemi i s národem za 30 stříbrných……v tom je babiš nečitelnej,komu patří…….. to mně trápí víc, než to že řekne pravdu…… kdo byl Havel víme… mluvil hezky a filozofický….humanitárně, korektně…..a byl to píppíppíp……

Maroš
Host
Maroš
Ďalšia ukážka genocídu a migráciu obhajujúcej demagógie – „čím podrobnejšie, tým pravdivejšie“ – nie z pera, ale z počítača presstitútsko-slniečkárskej elévky – Stanislavy Harkotovej – „Je nás priveľa a bla bla“. Áno – JE VÁS UŽ PRIVEĽA! VÁS!!! A nepochybujem, že aj ty – Stanislava, patríš k tým emancipovaným lesbám, ktoré si mienia život len užívať a druhým ho ničiť. Ale našťastie – pre nás, tie svoje degenerátske gény už nebudeš takto ani ty rozširovať po tejto planéte. A že teda – na základe tohoto článku, si už dieťa ani nedovolíš, pretože – tento článok ŤA BUDE PRENASLEDOVAŤ AŽ DO… Číst vice »
Jana B
Host
Jana B

Facebook to už smáznul, takže kdo to chce nahlas, dnes ještě na
https://www.youtube.com/watch?v=uM4cub28yb4

Geo
Host

já si myslím že je to jen divadlo že vše řídí ilumináti-nejvyšší lože…..i tuto frašku

Pavel
Host
Pavel

Naprosto souhlasím,každý má svoji roli a tu hraje,když se opona zavře,tak jsou všichni kamarádí a nesmírně se baví jak nás zase přechcali.

zdeněk540
Host
zdeněk540

Jo, to spolužáci na škole jsou na vulgární slova experti. Nedávno jsem se léčil z depresí, byl jsem 2 měsíce doma. Deprese jsem měl samozřejmě ze školního prostředí (spolužáci). Po příchodu do školy jsem za 10 minut slyšel víc sprostých slov, urážek, nadávek a viděl víc… hnusáren než jsem viděl a slyšel za dva měsíce doma.
Nevznikly náhodou sprostá slova aby držela lidi “ v šachu“ ? Protože já z nich cítím tak neuvěřitelně destruktivní energii a lidi co ty slova používají pravidelně jsou běžně taky velice velice destruktivní.

Geo
Host

Žádná situace ani řečičky ani nadávky a pomluvy nemají takovou sílu aby mě rozhodili a měl jsem z nich deprese, anglicky se tomu říká bullshit, česky-řeč se mluví a voda teče…

Maroš
Host
Maroš
Zdeněk540 – proti väčšine agresívnych manipulácií ako je zastrašovanie, čo aj hrubé vyjadrovanie v podstate je – jeho ritualizovaný spôsob, a celkovo to patrí pod schému – zadefinovanú už neviem kým – v 18. storočí, ako – hororum mirrabeli – hypnóza kurčaťa vyvolaná desom. Niekoho skrátka agresívna póza facsinuje. Takže postup ako proti tomu – platí to všeobecne na mobbing a všetky druhy násilnej šikany. Princíp spočíva v podvedomej empatii s chúlostivou situáciou agresora, pretože je chúlostivá všeobecne. Kritický moment pre všetky zvieratá – aj pre človeka, nastáva počas počas napájania a počas vykonávania veľkej potreby – pretože celá bytosť… Číst vice »
irile
Host
irile

Přesné a trefné !😉

Jana B
Host
Jana B

Kdo si nepamatuje, měl by si zopakovat

Ne všechno, co dává meinstreem, je lež.
Na něco si pamatuji z doby, kdy se to dělo – velmi dobrá, ale nedotažená reportáž.

26.4.2017 vyšlo:
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/tajny-plan-jak-agrofert-ovladne-firmu-promluvil-muz-z-kosteleckych-uzenin-30247?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Jestlipak chce to samé udělat s Českou republikou?
Skoro bych si na to vsadila.

A kdo se chce vrátit na začátek dubna 5.4.2017:
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/smrt-obchodniho-partnera-agrofertu-andrej-babis-zatim-mlci-29643
To je nedávná kauza.

A dneska vyšlo:
https://www.youtube.com/watch?v=rAKJRzac2T0
Andrej Babiš – média neovlivňuju
Publikováno 3. 5. 2017

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!