• Nezařazené
  • 2

Úvahy Kocoura Mourka z 19. listopadu 2015

Nejvypjatější otázkou těchto dnů se stal masový teror a úplné a věčné zotročení původních obyvatel Evropy, které hrozí ze strany nejrůznějších, hlavně muslimských přišelců. Ti do Evropy přišli a přicházejí v obrovských počtech, zvlášť nyní, další jsou už na cestě a mnohem víc se jich k nám chystá.

10:54

Pokud se rychle nepodaří je zastavit a vrátit tam, kam patří, hrozí to, co už naznačily atentáty: výbuch masového násilí a masové krveprolití na v podstatě bezbranném a nic netušícím obyvatelstvu Evropy a následně jeho zotročení islámem. Tito běženci se pobytem na území Evropy mění v přišelce (imigranty), respektive v osadníky, kteří přišli Evropu zabrat a zavést zde svůj vlastní šílený „pořádek“. Obyvatelé Evropy jsou ale pomýlení a tyto své vrahy a zotročitele, kteří přicházejí převlečeni za „uprchlíky“, často dokonce vítají a poklonkují jim. Netuší a nejsou schopni připustit, že jsou ze strany těch přišelců smrtelně ohroženi.

Na svobodném šíření informací o přišelcích spočívá informační uzávěra trestající ty, kteří se snaží o nich ty spící lidské ovce pravdivě informovat. Navzdory tomu cestou šeptandy houstnou zprávy očitých svědků, z nichž se doslechem dozvídáme otřesné skutečnosti nemající ani obdobu, ani řešení. Jednotlivě o nich téměř nestačím informovat, přicházejí stále další, které překonávají ty právě minulé.

Obecně je především zřejmé, že peklo, v němž se Evropané náhle ocitli, není náhodné, je naopak už dlouho připraveno a uskutečňováno. K jakému smyslu a účelu, nechme stranou. Akutnější je pro nás, na co se asi máme připravit, respektive, jak tomu vzdorovat.

Naše situace je bohužel v dějinách téměř zcela nová, má dějinnou obdobu jen v tzv. Trojském koni, kterého si nic netušící obyvatelé města Trója jako podivný dárek svých obléhatelů sami s jásotem vtáhli do svého města a s ním i svého úhlavního nepřítele. Naše situace je stejná: nepřítel už je nezpozorován mezi námi, dokonce jsme ho mnozí v jeho převleku omylem s jásotem uvítali.

Nyní náš zavilý nepřítel čeká a hledá pro něj nejvhodnější chvíli, v níž nás uprostřed naší každodenní skutečnosti náhle záludně přepadne. Čeká a hledá pro něj nejvhodnější chvíli proto, že je početně přece jen relativně slabý a také zbabělý a nechce se mu riskovat nebo dokonce utrpět nějaké ztráty. Z jeho pohledu by tou vhodnou chvílí mohlo být nejpozději období Adventu a Vánoc, nejen proto, že on tyto nejkrásnější svátky křesťanů z duše nenávidí, ale také proto, že zjihlí Adventem a Vánocemi jsme z jeho pohledu právě tou nejsnadnější kořistí. Ty hloupé evropské lidské ovce si totiž ze všeho nejméně dokážou představit, že by je snad chtěl někdo přepadnout právě o Vánocích. Ale jeho masivní teror může začít už v nejbližších dnech, respektive už jednotlivě

začal, protože mu nevyhovuje bojovat v podmínkách evropské zimy, na kterou není zvyklý. Proto už ti „arabští hřebci“ hrabou kopyty a už dost netrpělivě čekají na pokyny svých velitelů.

Nynější příchod evropské zimy navíc zatím nenaznačuje, že by snad proudy přicházejících běženců kvůli němu slábly, jak jsme někteří snad bláhově doufali. I kdyby snad zeslábly, tak jen dočasně. Pokud by nedošlo k nějakému zásadnímu obratu, nejpozději koncem naší zimy by běženci znovu začali přicházet v tomto obrovském, ba v ještě větším počtu. A v dalších letech stále dál a dál…

Přitom jsou ale jejich cílové země jimi už nyní přeplněny a pod jejich náporem kolabují. Běženci jsou nejen nezvládnutelným náporem na systémy jejich sociálního zabezpečení, na něž ostatně nemají žádný nárok. Přinášejí kromě zločinnosti a násilí s sebou také krajně nebezpečné, masově se šířící choroby, které se v Evropě běžně nevyskytovaly, resp. námi zde byly vymýceny.

My máme sami o sobě obrovské, téměř nezvládnutelné vlastní problémy sociální (nezaměstnanost, tzv. nepřizpůsobivé osoby, hloupnutí obyvatelstva, rakovina, obrovské výdaje ve zdravotnictví, stárnutí obyvatelstva, ničení životního prostředí a mnoho dalších). Je naprosto úděsné si představit, že bychom si k těmto našim neřešitelným potížím měli přibrat ještě další, stejně naprosto neřešitelné. Z toho bychom nenašli žádné východisko, to by byl náš konec.

Dnes se v oficiálních vyjádřeních představitelů některých zemí západní Evropy poprvé zřetelně objevila možnost vyhlásit výjimečný stav, což kromě jiného a v první řadě znamená tak či onak uspořádaný zákaz vycházení obyvatelstva z jeho bytů. Pokud by souběžně s tím nebyly přerušeny dodávky tepla, pitné vody, elektřiny…, znamená to hlavně nemožnost obstarávat si potraviny a předměty denní potřeby, palivo na topení a palivo pro vozidla a zbavovat se odpadků.

Už jen tohle jedno byrokratické nařízení, respektive reálná nemožnost vycházet ze strachu před vraždícími vetřelci, znamená velmi vážné ohrožení obyvatelstva. Ve svém dopadu je to vlastně teror vůči obyvatelstvu ze strany státu a souběžně případně i ze strany teroristů. Podle své úvahy se na takové okolnosti připravte.

Situace na německy mluvícím území je v jeho uzlových bodech patrně velmi ožehavá, přičemž jásající obyvatelstvo to netuší a s rozzářenýma očima hledí vstříc svým vytouženým vánočním svátkům. Právě do těchto jeho uzlových bodů se ale také – s naivní pomocí domácího obyvatelstva – rozmístili i ti noví slimáčtí nadlidé (Übermensch) a mají zbraně, střelivo a výbušniny, resp. mají přinejmenším ten nejsnadnější přístup k nim.

Zatím to nevypadá na to, že by se tato katastrofální situace na německy mluvícím území mohla jakkoli změnit, protože tamní politika si to prostě nepřeje, přeje si naopak tuto katastrofu. Vzepřít by se musel snad jedině nějaký puč tamní armády, ten ale nepovažuji za uskutečnitelný.

Sesadit tamní mocipány (Werner Faymann, Angela Merkel) by tedy – jako první možný krok k nějaké nápravě – musela nějaká síla zvenku, která by zároveň zneškodnila a z tohoto území odstranila všechny, co se tam vetřeli, a zabránila by příchodu dalších vetřelců.

Jsou to naši bezprostřední sousedé, s nimiž máme kromě jiného nejdelší společnou státní hranici a čilý vzájemný hospodářský ruch, nelze si marně myslet, že jejich obrovské potíže se nás netýkají a nebudou týkat. Opět to vypadá tak, že se přinejmenším zčásti naplní proroctví Aloise Irlmaiera.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.