UVNITŘ ČEHO JE PETER INSIDER? – OUTSIDER. DÍL 5

…..na tadescu.cz zveřejnila tereza kratičký článek o INSIDEROVI (P.I.). To mělo být všechno a dál nic. Ale najednou začaly chodit do redakce Vaše články a připomínky k tématu P.I.  Je to zajímavé. Vůbec jsem se tím nechtěl zabývat, protože jsou důležitější věci na psaní, ale tohle mě skutečně dostalo. Nebudete věřit následujícím řádkům….

11:54

Zde najdete díl 1: http://tadesco.cz/peter-insider-odhalen-video/

Zde najdete díl 2: http://tadesco.cz/uvnitr-ceho-peter-insider-outsider-dil-2/

Zde najdete díl 3: http://tadesco.cz/uvnitr-ceho-peter-insider-outsider-dil-3/

Zde najdete díl 4: http://tadesco.cz/uvnitr-ceho-peter-insider-outsider-dil-4/

Vážení čtenáři tadesca.cz, nevěděl jsem, že byl o alušce a o tm údajně odvysílaný nějaký pořad nebo jenom část pořadu. Mělo to být v době, kdy jsem odešel z prvopodstaty právě kvůli PETEROVI INSIDEROVI. V minulosti jsem vysvětloval, že nemohu být na webu, kde někdo tvrdí že ubrus je bílý a druhý, že ubrus je černý. Odešel jsem dobrovolně z mého vnitřního rozhodnutí a nebyl jsem nikým vyhozen jak bylo na některých „svobodných vysílačích“ odvysíláno. O tom existují mejlíky jako důkaz, článek na stránce aluska.org, nepotřebuji se nikde obhajovat. Ale nyní k věci.

Ani nevíte, že Česko má královnu. Kde se hrabe anglická královna oproti královně české. Dobře seďte, abyste nyní neslítli ze židle. Zmíněnou královnou má být pro Slovensko a Česko aluška.

No to mě tedy podržte. A nemá to být jen tak obyčejná královna. Je to královna supervojáků. A nyní přijde další rána. Pozor jsem taky supervoják, jak jsem z textu pochopil a ona ovládá dokonce údajně i mne. Na tomto místě bych rád uvedl, že nikoho neřídím, nikoho neovládám a to ani ve snu, i když také astrálně cestuji s vědomím… a nikdo neovládá mne! Prosazuji, že každý má svobodnou vůli rozhodnutí a na tom neustále trvám…..

Zde je uvedené echo od čtenářky, které mi bylo napsáno:

,,Tomáš, nezlaknite sa a nesmejte sa teraz. Tá královná superovjakov – „Na území Česka a Slovenska sa podarilo konfliktu zamedziť formou zneškodnenia a deaktivácie všetkých supervojakov odstavením kráľovny, ktorá riadi všetkých vojakov. Ak by sa ona aktivovala, tak supervojaci by plnili úlohy, ktoré by im zadala.“ – by mala byť, podľa PI, práve vaša kamarátka Alue. P.I. to tvrdil vtedy keď sa rozpadala prvopodstata, že Alue je tá kráľovná matka, ale o tom sama nevie. Že koná v snoch v inej dimenzii. A acio sa to nepáči. Vtedy som tomu nevenovala pozornosť, ale spätne som si na to spomenula, keď som toto čítala. Je to už vyše roka čo toho blba nepočúvam, tak si nepamätám presne kedy to bolo, ale zapadá to do obdobia keď o ňom Alue niečo napísala a insidera to vtedy fakt nasralo. Vtedy hovoril, že sa na Alue v acio pozreli a zistili, čo je napísané vyššie. Dokonca aj vás vraj Alue riadi, nie naopak. Medzi vami dvoma ona má byť šéfka, čo dáva príkazy, ktoré vy plníte. Možno mu niečo nakecal woodman. Nechcela som to písať verejne do komentára. Ale ak vám to dáva zmysel, tak viete do koho ste sa pustil. Insider je zlomyselný a pomstychtivý. A stále má výhodu anonymity. Len kvoli nemu sa rozpadla prvopodstata a obávam sa, že to nie je ešte koniec. Držte sa.“

Co bych ještě k červenému textu od čtenářky uvedl: Znám lidi na Slovensku, kteří znají Petera Insidera, ale v podstatě mě jeho osoba nezajímá a nehodláme se k tomuto tématu dále rozepisovat. Nežije v Austrálii. Dokonce i Norbert Lichtner moc dobře ví o koho se jedná a co je to zač. Také se ale nechce vyjadřovat.

A nyní s nadsázkou: Jak vidíte, měli byste si tedy na mě dávat „velký pozor“ (mám velkou moc takže bacha, možná i nad celým světem ha ha ha ha) a hlavně na „ČESKOU KRÁLOVNU“  alušku, která dává rozkazy nejen supervojákům v Česku a na Slovensku ale také mně.  Pozor na nás, jsme armáda. Vůbec bych se nedivil, kdyby se v nějakém rádiu zase objevily nesmysly typu: že za nezvolení JIŘÍHO DRAHOŠE může armáda supervojáků s matkou královnou aluškou, která se krátce aktivovala, dala jim příkaz na ovládnutí voleb a zvolení Zemana, popřípadě jak někdo už v komentářích psal,  že pod blaníkem blaničtí rytíři jsou supervojáci a čekají jenom na příkaz znovu aktivované alušky, která půjde Evropou a bude všechno ničit.

Samozřejmě, že OUTSIDER neřekne, že je královna nějaká nezmámá maruška z kotěhůlek. Samozřejmě, že použije jméno alue, když je to známá osoba a když se o ní ví, že umí astrálně cestovat a vidět do jiných dimenzí. Jednoduše používá známé lidi, aby na sebe přitáhl pozornost a aby si přitáhl nové posluchače, protože vidí, že jeho žvásty a sračkomety už skoro nikoho nezajímají a že mu publikum odchází.

Je zcela evidentní, že je to troll a využije jakékoliv páky, jenom aby měl pozornost. Vždyť na svém webu zveřejňuje channelingy s bytostmi z počítačových her a fiktivních fantasy příběhů. Pokud někdo bere vážně channeling se Sarumanem nebo Gandalfem, tak by měl určitě urychleně navštívit odborníka Chocholouška, protože to nemá v hlavě v pořádku.

No ale teď vážně, Vážení čtenáři tadesca. KDYŽ JSME TAK SILNÍ A MÁME CELOU ARMÁDU SUPERVOJÁKŮ, napište nám, co zítra máme podniknout a kam s nimi máme zajít. Uvědomte si, že aluška je královna a já jsem asi ten supergenerál a máme ohromnou moc. Tak napište kam zítra vyrazit, dnes je neděle, odpočívám a musím se připravit na zítřejší tažení kdoví kam. Tak prosím pište a pište. Jdeme zachránit svět se supervojáky, krosbridy, hybridy, superbridy a spícími vojáky a nevím s kým ještě a pod naším velením to dopadne asi dobře. Jdeme společně na to. Moc se těším až to začne….

Napsal tm a čtenářka tadesca…..

p.s. tak co vážení, jdeme dělat převrat? máme na to přece schopnosti a síly?????

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "UVNITŘ ČEHO JE PETER INSIDER? – OUTSIDER. DÍL 5"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdeněk
Host
zdeněk

Tome, vemte armádu a běžte uzemnit toho Petera. To by asi čuměl. 🙂

Veleslav
Host
Veleslav

Pan Tomaš Marny,prečo venujete tolko času a energie pomatenemu autistovy typu Peter Insider?
mne stačilo par minut a bolo my jasne že je to blazon. Presne taky diletant je aj Jaroslav Chvatal,Mira Zelenka.Joe Doležal ,Martin Koller aj pan V.K. s Aeronetu , stači si prejsť ich relacie a porovnať čo placali pred rokom a čo placaju dnes.Bohužial ked to maju pod patronatom ludia ako Hlavka alebo Kapal tak sme to dopracovali. Mainstream može buchať šampanskym. Tiež nechapem prečo publikujete totalne somariny od Davida Fullforda?

raja
Admin

Pozornost mu věnujeme proto, že se nás tento člověk osobně týkal, začal publikovat na stejném webu, kde jsme publikovali i já a tm, a také proto, že někteří lidé mu bohužel jeho blbosti baští nebo by mohli začít baštit. Proto mu věnujeme pozornost.

Veleslav
Host
Veleslav

Dakujem za zmazany komentar. Pan Marny už my je jasne že ste Fiat alternativa a presne taku reklamu vam aj urobim .

sibolet
Host
sibolet
Sysi
Host

Otřesné. Sto lidí včetně dětí na to zírá. Absolutně bezcitní a hnusní. Video by měli povinně každé ráno shlédnout všichni europoslanci a evropští vládní činitelé a poslanci.

vera
Host

sibolet-díky za váš odkaz,výborné filmy 🙂

Maroš
Host
Maroš

sibolet – som za ten link dostal naložené
“ nula napsal:
25.2.2018 (20.18)
A teď bez tý propagandy, Marošu, ju?
http://www.bestgore.com/murder/young-girl-lynch-burn-alive-sound-cheer-crowd/
Stalo se v Rio Bravo, Guatemala. Údajně ta holka společně ještě s 2 dalšími byla zapletená do vraždy místního taxikáře.
V Guatemale je 51% římských katolíků, 36% protestantů, 3% původních mayských náboženství, 10% bez náboženského vyznání.
Jedná se o klasickej lynč, kterej je obvyklej v jihoamerických a afrických zemích. To, že arabáči jsou taky hovada, nepopírám.“

Poznámka – moja propaganda vs islamistická propaganda. ???

BED
Host

Pán Marný, myslím si, že viete, kto je Peter Insider. Mám pocit, že to tiež viem, len už nechajte tých „domotaných “ out of…

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!