Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 5.6.2017

Něco shnilého je v království britském * Pozadí roztržky arabských monarchií * Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum * Bilderbergský teambuilding * Debaty o zkrácení pracovní doby * Když likvidujeme vesnici, likvidujeme vlastní potravinovou bezpečnost * Propuštění Kathleen Griffinové * Odstoupení Trumpa od Pařížské dohody * Macron tropí hlouposti * Kerry studentům: „Učte se rusky!“ * Počet obětí Clintonů roste

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

7 Komentáře zapnuto "Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 5.6.2017"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
Ve Středomoří zachránili o víkendu více než jeden a půl tisíce uprchlíků okupantů 11.6.17 Evropská unie: Od soboty bylo ve Středozemním moři z vratkých člunů převezeno do bezpečí dalších 1650 migrantů. Informovala o tom v neděli agentura APA s odvoláním na italskou pobřežní stráž. ______ Invaze pokračuje neztenčenou sílou a média už o tom ani neinformují. Například iDěs to nestálo ani za zprávu. http://zvedavec.org/vezkratce/14395/ https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/440445-ve-stredomori-zachranili-o-vikendu-vice-nez-jeden-a-pul-tisice-uprchliku.html —– Vláda nás čím dál více propojuje s Německem – zvláště ve vědě a školství 10.6.17 Česká republika: Z jednání Bělobrádka se Seehoferem loni v březnu v Mnichově vzešla iniciativa k setkávání rektorů českých a… Číst vice »
jirik
Host
jirik
USA pripravujú úder voči Sýrii http://www.hlavnespravy.sk/usa-pripravuju-uder-voci-syrii/1033916 Na portáli k-politika uviedol ruský poslanec a veterán ruzkej rozviedky Igor Morozov zaujímavé informácie Podľa Morozova zaskočení Američania vsadili všetko na jednu kartu a snažia sa získať strategickú iniciatívu v Sýrii. Urýchlene spustili plán “farebnej revolúcie” a snažia sa ziniciovať štátny prevrat v Damasku. Ich cieľom je odstránenie Bašára Asada a zastavenie plnenia mierových dohôd z Astany a Ženevy. Morozov poukázal na to, že Američania strácajú nervy a neželajú si ukončenie vojnového konfliktu v Sýrii. Pripravovaný americký útok podľa Morozova bude rozhodný a silný. Ak sa Američanom nepodarí, môže to znamenať koniec ich plánov… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Respekt: Policie stíhá Čecha, který se účastnil bojů na Ukrajině http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/respekt-policie-stiha-cecha-ktery-se-ucastnil-boju-na-ukrajine/1495794?utm_source=mozilla_cz&utm_medium=rss Praha – Policie obvinila prvního Čecha, který se účastnil bojů na straně proruských separatistů na východní Ukrajině, píše v aktuálním vydání týdeník Respekt. Muž je podle týdeníku podezřelý z teroristického útoku ve fázi přípravy. Co přesně Čech na Ukrajině dělal, není podle Respektu jasné. Muž působil určitou dobu v české armádě, k níž po návratu údajně nastoupil, napsal týdeník. Při přijímá minulost muže nikdo nezjistil, přišlo se na ni až později díky fotografiím zveřejněným na sociální síti, uvedl. Muž byl členem klubu vojenských výsadkových veteránů, píše Respekt. Kolik Čechů… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Do Evropy proudí už i i Bangladešané 12.6.17 Evropská unie: Druhou nejpočetnější národností mezi migranty plavícími se přes Středozemní moře do Evropy jsou Bangladéšané. Za cestu z daleké Asie do Libye dají tisíce dolarů a výsledek je nejistý, přesto jejich počet stále roste. Z vlasti je vyhání vysoká nezaměstnanost, stoupající hladiny moří i rozbujelá korupce. ________ Jak poznamenal někdo v diskuzi za článkem, je zvláštní, že migrují sem, přitom takový Singapur, Jižní Korea, Tajwan nebo Japonsko je podstatně blíže. Tohle už dávno přestala být sranda. Celý Třetí svět hrrr do Evropy. Kalergiho plán na steroidech. Je konec. http://zvedavec.org/vezkratce/14396/ http://zpravy.idnes.cz/banglades-migrace-libye-italie-migracni-krize-faq-/zahranicni.aspx?c=A170611_171040_zahranicni_aha —–… Číst vice »
jirik
Host
jirik
V Londýně hoří výškový dům se 120 byty, lidé v horních patrech uvízli v plamenech Výškový obytný dům s 27 patry v západní části Londýna zachvátil v noci na středu požár. S živlem, který zasáhl celou stavbu, bojují dvě stovky hasičů s 40 požárními vozy. Hrozí její zřícení. Někteří lidé zůstali uvězněni uvnitř a podle svědectví si v zoufalství splétali prostěradla a další textilie ve snaze dostat se oknem pryč. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/440720-v-londyne-hori-vyskovy-dum-se-120-byty-lide-v-hornich-patrech-uvizli-v-plamenech.html —- z diskuze na novinkách – Myslím, že ceny bytů a nájmy ve výškových domech, poletí rychle dolů. ——————— Přesně tohle mě taky napadlo. Hned jsem si řekl, že… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Požární hlásiče nebyly slyšet Velká část svědků, kteří hovoří pro deník Guardian, uvádí, že se v okamžiku rozšíření požáru nespustily požární hlásiče. Jediné, co se spustilo, byly kouřové alarmy v domácnostech. Lidé se o nutnosti evakuace dozvídali tak, že prchající sousedé klepali na jejich dveře. Bezprostředně po vypuknutí požáru propukl zmatek, lidé bydlící v domě dostávali rozporuplné informace, co si mají počít. „Přišel jsem k domu ve tři čtvrtě na dvě v noci, budova byla v plamenech. Volal jsem bratrovi, který v domě bydlí, aby okamžitě utekli ven. Odpověděl mi, že mají přikázáno v budově zůstat,“ popsal Guardianu situaci Siar… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Z diskuze Podle informací TV SKY on line a mluvčí hasičů požár vznikl ve druhém patře 1,06 hod. místního času. První jednotka hasičů byla na místě již za 6 min. Podle jednoho svědka, který se ve 2 hod vracel z mešity viděl hořet svůj dům a viděl i ženu, která vyskočila z 8 patra. Reportér se ho dotazoval, zda viděl jak dopadla na zem a zda byla zraněna!? Další svědek viděl muže, ke kterému se v bytě blížil oheň, tak vyšel na balkon a rovněž skočil. Mluvčí hasičů sdělila, že přesto, že se většina obyvatel zachránila existuje určitý, dosud neupřesněný… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!