Už i Němci toho mají dost a prodávají zbraně „proti migrantům“ (VIDEO)

Ve středu byl v Budapešti na žádost německé prokuratury zadržen čtyřiatřicetiletý Němec Mario Rönsch, jenž vyjadřuje své extrémně pravicové xenofobní názory a na internetu nabízel zbraně „na obranu proti migrantům“. Na svém webu o tom informovala maďarská policie.

Rodák z Erfurtu údajně provozoval nelegální internetový obchod se zbraněmi pod názvem Migrantenschreck (Úděs migrantů).

„Maďarská policie na žádost německých kolegů prohledala dvě nemovitosti podezřelého muže v Budapešti a ve městě Barcs u hranic s Chorvatskem. Byly zabaveny počítače a datové nosiče,“ bylo uvedeno na stránce Police.hu.

Zadržený Rönsch na internetu nabízel hlavně plynové pistole a pušky na projektily z tvrdé gumy. V roce 2016 si Němec vydělal asi 100 tisíc eur (2,5 miliónu korun) za nezákonný prodej 193 těchto zbraní. Před německými úřady se ukryl právě v Maďarsku, odkud své obchody řídil. Berlínské státní zastupitelství chce maďarské úřady požádat o jeho vydání do Německa.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Domorodé syrské obyvatelstvo toho má také už dost –

Původní arabské obyvatelstvo zahájilo povstání proti útvarům kontrolovanými Američany na předměstí syrské Rakky Al-Mansúru, oznámil novinářům náčelník hlavní operativní správy Generálního štábu Ozbrojených sil RF, generálplukovník Sergej Rudskoj.

„Velení Syrských demokratických sil a místní orgány samosprávy jmenované Američany nemohou vyřešit humanitární problémy. Původní arabské obyvatelstvo je vystaveno represáliím a vydírání, provádí se nedobrovolná mobilizace. Vyvolává to velkou nespokojenost místních obyvatel,“ řekl.

Rudskoj podotkl, že 25. března v okolí osady Al-Mansúr 25 kilometrů jihozápadně od Rakky „začalo povstání původního arabského obyvatelstva proti zvůli útvarů kontrolovaných USA, které se chovají v cizí zemi jako okupanti“.
https://cz.sputniknews.com/svet/201803307060842-syrie-povstavni-rakka/

jirik
Host
jirik

Situace v jihoafrické republice KRUTÁ REALITA JIHOAFRICKÉ REPUBLIKY DNEŠNÍCH DNÍ Zatímco u nás se řeší snaha několika tupců z olympijského výboru vedených bývalou ministryní školství Kateřinou Valachovou (ČSSD), o změnu jednoho ze symbolů naší státnosti, tedy národní hymny či snaha několika protinárodních elementů z TOP 09 a STAN o postavení lidmi zvoleného prezidenta Miloše Zemana před soud, pro údajnou velezradu. Na bílých občanech v Jihoafrické republice je v posledních týdnech páchána státem posvěcená genocida! Na základě schváleného zákona o vyvlastnění bílých farmářů bez náhrady, který navrhla protibělošská marxistická strana EFF, dochází v zemi k lynčování, znásilňování a vraždám páchaným černými… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Radikálové, kteří se vracejí ze Sýrie a Iráku, aktivně využívají trasy do evropských zemí přes Ukrajinu, řekl ředitel úřadu Ministerstva zahraničí RF pro otázky nových výzev a hrozeb Ilja Rogačev. „Ze Sýrie a Iráku se mnozí pokoušejí dostat přes Turecko na Ukrajinu, protože Ukrajina má nyní bezvízový režim s Evropskou unií. Západní partneři si tak uvázali na krk další velký problém. Naši turečtí partneři podnikají určité kroky k tomu, aby zabránili tranzitu teroristů přes své území, nechytají ale zdaleka všechny. Bylo třeba Ukrajinu nějak odměnit za rusofobii, pootevřít pro ni tu „evropskou perspektivu“, a proto zavedli bezvízový režim. Opatřit si… Číst vice »