Uznávaný kanadský deník vydal zprávu: NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály

…..postupně to z nich leze jako z chlupaté deky. Nyní tedy přiznali, že naše země je dutá. Budou museti postupně přiznat že člověk má oči, které vidí naopak velké vzdálenosti, a to konkávní a konvexní. Pak jasně odhalí, že my žijeme uvnitř koule, jako ve vězení, a ti na povrchu jsou svobodní.

17:54

Celé roky o tom vykládám na přednáškách a opakuji to stejné, i když se mně mnoho lidí snažilo dávno zviklat. Já stojím neustále za pravdou, která se nedá zadupat ani zničit. Jednou vyleze napovrch. Konečně lezou s provdou ven. Dovoluji si článek trochu komentovat …..

Jak neustále tvrdím, KE KONCI ČASŮ…..

A nyní k článku:

Velmi uznávané kanadské noviny Weekly World News publikovaly zprávu 14 února, 1995, která mohla prokazovat teorii o duté zemi. Názor si na tuto bizarní teorii udělejte sami.

CAPE CANAVERAL, Florida – NASA přijímá rádiové přenosy z místa, které se nachází stovky mil pod povrchem Země. Experti tvrdí, že tyto signály vysílá inteligentní, vysoce vyvinutá forma života!

„Je jasné, že cosi tam dole se s námi pokouší komunikovat,“ řekl vysoko postavený zdroj z NASA, který si vyžádal anonymitu. „A ať je to kdokoli, tak má k dispozici techniku, která dokáže vysílat signály k povrchu Země skrz stovky mil hornin a půdy.“

tm komentuje: ale najednou tvrdí, že vlny umějí procházet i stovky mil horninou, to je ale novinka…..Vědí samozřejmě o nich od WWII a já mnohokrát o tom psal. Takže zpráva, že se o tom dozvěděli až nyní je dobrý HOAX….

Vědci signály zachytili poprvé 30. října a to za pomoci sofistikovaných satelitů. Od té doby vysílání v přerušovaných intervalech stále pokračuje, jak tvrdí náš zdroj. Říká, že přenosy mají formu komplexního matematického kódu, což ještě víc přesvědčuje vědce o tom, že jsou ve spojení s kolonií bytostí, jejichž inteligence převyšuje tu naši. Náš zdroj z NASA uvedl, že dekódování pro vědce nepředstavovalo velký problém, ale zatvrzele odmítal odhalit obsah těchto zpráv.

tm komentuje: sdělují vládám, že přichází jejich konec, a proto dělají že nerozumějí. Větší blbce z lidí snad nemohou už dělat…..

 „Neřekl bych, že je obsah vysílání nepřátelské povahy, ale mohl by se stát zdrojem znepokojení a sporů,“ řekl. „Protože velmi záleží na interpretaci, poskytněme odborníkům nějakou dobu, ať se s tím poperou – dříve než uvolníme jakékoli informace, které by mohly znepokojit veřejnost.“

tm komentuje: ano jak Vám neustále tvrdím a píši, nacházejí se na povrchu původní obyvatelé planety země a jak bylo řečeno kdysi, poslední zachránce planety. O tom jsem v nedávné minulosti psal

Náš zdroj uvedl, že vědce frustruje skutečnost, že nedokážou přesně určit místo, kde by se podzemní civilizace měla nacházet, a že postrádají technologii, která by jim umožnila těmto bytostem odpovídat.

„Nevíme, co je to za bytosti, ale očividně o nás vědí víc, než my o nich. Zaprvé našli způsob, jak s námi pravidelně komunikovat, ale my naprosto netušíme, jak jim odpovědět. A za další, z jejich vysílání je zřejmé dokonalé porozumění životu na Zemi, zatímco my nemáme představu, jak je možné, že bez slunečního světla a kyslíku může vzniknout a přežívat inteligentní forma života.“

tm komentuje: ano a zapomněli dodat, že se tam nachází Agharta a svobodné bezproblémové lidstvo, které nepotřebuje peníze, neznají nenávist, závist, zlo, brutalitu, černou magii a mnohé jiné nám nyní vlastních destruktivních věcí. Mají veškeré funkce mozku v provozu a mohou tedy materializovat, dematerializovat, teleportovat atd. Stačí se podívat na Davida Coperfielda…..

Náš zdroj z NASA také řekl, že vědci se shodují na tom, že se jedná o nejpřekvapivější a nejdůležitější objev tohoto století.

tm komentuje: No tak to je bomba tvrzení No tak já o tom dělám přednášky od roku 1991 a oni to objevili teprve dnes. Oblbování lidí běží na plné obrátky. Výsměch…..

„Dlouho jsme se domnívali, že vesmír je nejzazší hranice. Teď jsme ale zjistili, že uvnitř naší planety leží neprobádané území, které se může pro naši budoucnost ukázat ještě daleko důležitější.“

tm komentuje: Bingo, konečně VĚ-T-CI něco smysluplného objevili, asi chodili na weby, na které jsem psal a nyní se přesvědčili o pravdivosti. Anebo to dostali přikázáno od Trumpa….

tm komentuje: Prosím, prostudujte pravdu o duté zemi a potom komentujte. Děkuji…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
10 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
kaliaRavablobloZbynekAnan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Léta se na toto téma bavíme a zjišťujeme nemožné a teprve nyní se začíná ukazovat to, v co mnoho čtenářů svobodných a nezávislých webů už ví léta. Jak je ten systém zvrácený a prolhaný, to je neuvěřitelné. Na celé planetě je spousta vstupů a doposud nikdo to nepochopil, tedy myslím tím vjetce. Zpráva z hor Bucegi se jaksi vytratila a Vatikán věřícně a vroucně drží tlamu,aby se náááhodou něco nevyzradilo. Je nad míru jasné, čeho se ti bastardi bojí a tak držhubují společně se svým satanistickým dědou šmejdem. To, že se někdo obává paniky lidu je taktéž směšná výmluva a… Číst vice »

Karel
Host
Karel

Stále ale píší tak, jako bychom my byli na povrchu a oni uvnitř

Ctenar
Host
Ctenar

Asi jsem pro většinu hloupý a ještě mi to nedošlo; ale : to s dutoZemí prostě nedávám…
Už Tesla věděl, že zem lze využít jako vodič, tedy i vlnovodič a poslat vlnu třeba na druhou stranu planety. Co se týče signálů přicházejících z vnitřku Země. Je tu taky možnost, že signály jsou poslané z „opačné“ strany vesmíru, technologií založenou na úplně jiných principech, využívající planetu jako velké sluchátko. A s naší vyspělostí to registrujem a chápem jako signál z nitra země…

pRedox
Host
pRedox

zdravím, i když jsem asi natvrdlý, tak jaksik si nedokážu správně pocopit, spojit informace od Corey Goody a David Wilcock: 1. kde taktéž říkají, že spolupracují s vnitřní civilizace. 2. Potom jak do toho vstupuje aliance Sphere beings (ptačí „lidé“ ze 6 dimenze) -> kteří mají lodě obestavené kolem celé sluneční soustavě v obrovských rozměrech? Když stačí pouze kolem planety 3. Zajimavé, že MIC (military industrial complex), prý nemůže opustit sluneční sestavu, jelikož nemají na to technologií = nahrává této teorii 4. Jak to souvisí s Draco aliancí, která prý volně litá do jiných lokální hvězdných systému (když jsme uvnitř… Číst vice »

Zuzana
Host
Zuzana

Naše planeta není doslova dutá, ale je jako ementál. A Agarťané jsou velmi mírumilovní. Myslím, že se blíží doba, kdy jejich pomoc budeme potřebovat.

zdeněk
Host
zdeněk

Kdybych se vydal na výpravu na povrch, přijali by mne nebo je to místo nám, lidem z tadyma, nepřístupno ?

kalia
Host
kalia

Ve snu se mi zdálo, že jsem vyjela takovým vlakem/výtahem nahoru na povrch planety že tam budu žít s těmi mírumilovnými lidmi. Přijali mě, ale já jsem chtěla být v karanténě do té doby, než u sebe nebudu mít špatné energie z tohoto systému (a oni mě také v té karanténě chtěli asi raději mít). Takže jsem žila sama odděleně a čekala jsem, kdy ode mě ty špatné energie odejdou, jenže jsem takto žila o samotě několik let a ty energie jsem u sebe pořád měla, takže jsem usoudila, že tam žít nemohu a vrátila jsem se zpátky. (ten sen… Číst vice »

Žijeme uvnitř
Host
Žijeme uvnitř

Pamatuji si jejich vzkazy,které byly vtisknuty do obilných polí… jak dole, tak i nahoře. Dokumenty o obrázcích jsem všechny zkouknul. Komunikují s námi tedy ti z povrchu a my jsme uvnitř. Jejich komunikaci pochopit,dobro je na povrchu u nás zatím vládne temno,což je fakt. Prvopodstata a dutá země

Zbynek
Host
Zbynek

Neboť přijde doba, kdy lidé nesnesou zdravé učení,
a podle svých choutek si seženou učitele,
kteří by vyhověli jejich přáním.
Odvrátí sluch od pravdy a přikloní se k BÁJÍM.
(2 Timoteovi 4,3-4)

bloblo
Host
bloblo

„Velmi uznávané kanadské noviny Weekly World News publikovaly zprávu 14 února, 1995“ -kdo si pamatuje týdenník HROM, co tu vycházel v devadesátkách, tak to byl do ČJ přeložený tento „velmi uznávaný WWN“. I na českým překladu byla jasně napsáno Weekly World News. Kdo si to pamatuje? HAHA Takže serioznost zprávy je jaká? Asi podobná jako tvrdit, že standardní rádiový signál projde tisíci kilometry horniny. To je samozřejmě nesmysl, projde tak leda skalární signál, o tom je přísný zákaz psát veřejnosti, je to zakázaná oblast fyziky. Plátek HROM byl koncentrovaná kupa vymyšlených nesmyslů a hoaxů.

Rava
Host
Rava

Dotaz: Víte, co je Weekly world news zač? Chytíte se za nos, až to zjistíte, nebo kolem pravdy upletete další konspirační teorie, abyste ji mohl úplně zadusit?