V České televizi se otevřeně přiznali k chemtrails!

…..jak neustále tvrdím, ke konci časů lidstva, musejí lidem říci i tu tvrdou pravdu. Kdo ji ale viděl a hlavně, kdo jí chtěl uvěřit?????

10:54

Jsem rád, že i v médiích přiznali, že chemtraily jsou skutečností a není to žádný výmysl nějaké „sekty lidí“ která věří na nějaké „pohádky“. Zde máte dokument, který byl jako originál smazán…..

Je jasné, že zde byly snahy, ještě „spícím ovcím“ otevřít oči. A výsledek? Komentáře jste si mohli přečíst od některých slepců a spících ovcí včera…..

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KareljirikIvan TrefnyCtenar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Ctenar
Host
Ctenar

Tím, že si koupím emisní povolenku zaplatím nevím komu za to, že zachráním planetu nasycením částic ovzduší a tím odrazím sluneční paprsky a zem se nepřehřeje. Dokonce o víkendu mi bude pršet, když bude tedy ve fabrikách volno… Nebo zaplatím (v daních – zřejmě těm samým lidem) možná ještě větší jedy – aerosoly, kterými zahltí ovzduší, pro ten samý účel, z letadel s názvem „International Chemtrails“. I kdyby měl být výsledek znám až za 100let, nemůžu hrát mrtvého brouka-po mne potopa… Co si vybrat? A čemu fandit? Názory? PS: V té první variantě by ty peníze alespoň mohli investovat do… Číst vice »

Ivan Trefny
Host
Ivan Trefny

Dobre to by slo. TAkze porucíme vetru desti jeste jednou, (nejak mi to pripadá uz známé, nevzpomínate si?), i kdybyu jsme se meli brodit v jedech tady na zemi po kotníky a nakonec na ne zajít.

Ivan Trefny
Host
Ivan Trefny

Jo jenze dalsí vec, není to jen psychopatický geoigeneering s pocasím. Brutální chemtrail za úcelem údajného „ochranného stítu ovzdusí“ provádelo (provádí stále?) uz od rady let americké letectvo jednak nad vlastním územím USA, jednak se cítili i oprávneni tímto jedovým postrikem kovy, radioaktivním materiálem a plasty zamoroivat dokonce i území „svých spojencu“, kterým asi povinne nezbylo (stále nezbývá?) nic jeného nez nastavit hlavu a odevzdane prujmout i tuto poslední ránu z milosti. Údajne, tvrdí americké letectvo, se podobným „ochranným“ zamorením atmosféry opatrují i „neprátelské“ státy, tím míneni asi Rusové nebo snad Cínani. Jojo, takze radeji svou zemi hromadne otrávíme a… Číst vice »

jirik
Host
jirik

to síce áno ale dva týždne pekne sypali a z ničoho nič celé moje okolie chorlavé, unavené a soplavé … asi alergia:))
https://vk.com/socha?w=wall325721098_20056%2Fall

Karel
Host
Karel

Titulek mi prijde dost zavadejici, celou reportaz jsem shlednul, a nemam pocit, ze by se tam nekdo priznavak k chemtrails. v 10:31 mluvi o kondenzacnich jadrech a ze efektivni jsou napr. castice soli, ale pochopte, ze to mluvi o tom, ze to jde, nikoli, ze se to dela jen tak pro informaci + o toxickych solich barya tam neni zadna rec.