V České televizi se otevřeně přiznali k chemtrails!

…..jak neustále tvrdím, ke konci časů lidstva, musejí lidem říci i tu tvrdou pravdu. Kdo ji ale viděl a hlavně, kdo jí chtěl uvěřit?????

10:54

Jsem rád, že i v médiích přiznali, že chemtraily jsou skutečností a není to žádný výmysl nějaké „sekty lidí“ která věří na nějaké „pohádky“. Zde máte dokument, který byl jako originál smazán…..

Je jasné, že zde byly snahy, ještě „spícím ovcím“ otevřít oči. A výsledek? Komentáře jste si mohli přečíst od některých slepců a spících ovcí včera…..

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Ctenar napsal:

  Tím, že si koupím emisní povolenku zaplatím nevím komu za to, že zachráním planetu nasycením částic ovzduší a tím odrazím sluneční paprsky a zem se nepřehřeje. Dokonce o víkendu mi bude pršet, když bude tedy ve fabrikách volno…
  Nebo zaplatím (v daních – zřejmě těm samým lidem) možná ještě větší jedy – aerosoly, kterými zahltí ovzduší, pro ten samý účel, z letadel s názvem „International Chemtrails“.
  I kdyby měl být výsledek znám až za 100let, nemůžu hrát mrtvého brouka-po mne potopa…
  Co si vybrat? A čemu fandit?
  Názory?
  PS: V té první variantě by ty peníze alespoň mohli investovat do „megapohlcovačů CO2 a spol. …
  V té druhé …hmm…asi do superprodukce octa….a šungitu a pyramídek…

  Pokud je pravda, že se zem otepluje…co tedy s tím? ….doba kamenná, apokalyptická zřejmě oteplení nezastaví…

 2. Ivan Trefny napsal:

  Dobre to by slo. TAkze porucíme vetru desti jeste jednou, (nejak mi to pripadá uz známé, nevzpomínate si?), i kdybyu jsme se meli brodit v jedech tady na zemi po kotníky a nakonec na ne zajít.

 3. Ivan Trefny napsal:

  Jo jenze dalsí vec, není to jen psychopatický geoigeneering s pocasím. Brutální chemtrail za úcelem údajného „ochranného stítu ovzdusí“ provádelo (provádí stále?) uz od rady let americké letectvo jednak nad vlastním územím USA, jednak se cítili i oprávneni tímto jedovým postrikem kovy, radioaktivním materiálem a plasty zamoroivat dokonce i území „svých spojencu“, kterým asi povinne nezbylo (stále nezbývá?) nic jeného nez nastavit hlavu a odevzdane prujmout i tuto poslední ránu z milosti. Údajne, tvrdí americké letectvo, se podobným „ochranným“ zamorením atmosféry opatrují i „neprátelské“ státy, tím míneni asi Rusové nebo snad Cínani. Jojo, takze radeji svou zemi hromadne otrávíme a vyhubíme do nemluvnete, jen kdyz úspesne odrazíme nepatelský útok za kazdou cenu. Takze jed nebo dýka – a my vám vsem sami vybereme jed. Mluvte mi potom o psychopatech.

 4. jirik napsal:

  to síce áno ale dva týždne pekne sypali a z ničoho nič celé moje okolie chorlavé, unavené a soplavé … asi alergia:))
  https://vk.com/socha?w=wall325721098_20056%2Fall

 5. Karel napsal:

  Titulek mi prijde dost zavadejici, celou reportaz jsem shlednul, a nemam pocit, ze by se tam nekdo priznavak k chemtrails. v 10:31 mluvi o kondenzacnich jadrech a ze efektivni jsou napr. castice soli, ale pochopte, ze to mluvi o tom, ze to jde, nikoli, ze se to dela jen tak pro informaci + o toxickych solich barya tam neni zadna rec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.