V dalších dnech prožijeme zvláštní „přírodní jev“ díky vydatné chemtrailové kuchyni nad celou Evropou. Z léta přecházíme skokem do zimy

…..připravte se na zajímavé období a dny plné překvapení. A to ve všech směrech. Uměle vyrobené tři nízkotlaké zóny nad Atlantikem nám přivedou na pevninu velice zvláštní počasí pro následující dny….

00:54

Můžeme poděkovat uměle „vytvořené rodince“  z rukou „METEOINŽENÝRŮ“ za oblasti nízkého tlaku, které dostaly název „Elena“, „Dorcas“ a „Helene“. Všechny tři dorazí na pevninu Evropy zároveň a uddeří s velkou silou. Můžeme se „těšit“ a očekávat pokles teplot až o 20-30°C s nárazy silného větru a lijáky. Zatím lijáky…..

Je to krásný pozdrav od umělců z řad meteoinženýrství. Chtějí se asi pochlubit, co vše se už naučili a jak krásně to umějí. No tak jim přece poblahopřejeme. Jsou to šikovní kluci, že ano.

Do 10 dnů pak můžeme očekávat v Evropě vpád zimy a také na horách sníh až do 50 cm. Teplo jsme už měli a byl to nejteplejší půlrok v dějinách všech dob.

Už teď vidím ten chaos v pneuservisech, kdy stojí velké fronty lidí s přáním přezout letní gumy za zimní. Nechápu, proč ten půlroční CIRKUS s měněním pneumatik si lidé ještě dnes nechávají vnucovat. Aha, zapomněl jsem, REKLAMA. Můj tip: Nejlepší je používat buď jenom zimní pneumatiky nebo pro obě roční období použitelné. Jezdím celoročně na zimních gumách už desetiletí.

Vysvlékněte si tedy plavky, nasaďte lyže a hurá do hor…..

Jaro, léto, podzim, zima, je už přece minulostí a není moderní. Chudáci stromy, které možná ani nebudou mít čas na stažení mízy do kořenů a následně mohou při mrazu popraskat kmeny.

Naši inženýři jsou přece chytřejší než příroda, a bude to chyba stromů, když zavčas během jednoho dne nestáhnou mízu. Že ano…..

No a kdybyste nechtěli tomu věřit, podívejte se, kde jsem data čerpal: https://www.wetter.at/wetter/oesterreich-wetter/Schnee-und-Sturm-Jetzt-wird-es-kalt/349376288

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Pavel napsal:

  Vážený a milý příteli – počasí si vždycky dělalo co chtělo a ani letos to doufám nebude jiné.

 2. jandera napsal:

  Bohužel autor problematice moc nerozumí, chemtrails slouží vyhradně jako lokální vodohospodářství, chemtrail 4000 – 5000 výškově podporuje vznik srážek včetně bouří, ve výškách nad 8000 metrů pak naopak brání vzniku kumulů a dešti, ale více odráží sluneční záření SRM. Ryhlé střídání teplot a front má na svědomí Haarp ozařování, které vytvoří jakésy kanály/koryta, kdy vlivem rozdílů tlaku vzniká tryskové proudění JetStream na jehož rozhraní se opět vyskytuje srážková činnost, silný vítr a teplotní zlom.

 3. iku napsal:

  Myslím, že přírodě a živým organismům může být jedno, zda se jedná o působení chemtrais či HAARPU.
  Každopádně jsou útoky počasí velmi zatěžující. Začalo to v minulém desetiletí a zhoršuje se to. Proč museli odcloňovat sluneční záření?. Zatápěji Matce Zemi co to dá. Zřejmě pod nějakými důležitými vědeckými hypotézami.
  Mám zahradu a vidím . V minulém desetiletí byla jen znečištěná obloha. Dnes už problémy zasahují vegetaci.
  Všechna jablka mají kolem stopky límec , jak by na ně svrchu napadal kovový prach.
  Zrušení jara a podzimu a zároveň trvání letního času do konce října je další zmetkovitý počin ovlivňující život na Matce Zemi.

 4. iku napsal:

  Stále se neobjevil můj komentář. Jsem blokovaná, cenzurovaná či je to ještě nějak jinak?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.