V genderově šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně

Rodičům se už vaří krev v žilách. Genderová hysterie oblékne od září v nejméně čtyřiceti britských školách studentky do kalhot. Osmileté holky smějí sukně ještě rok a feministická profesorka z Cambridge přišla na univerzitu nahá!

Genderovým šílenství napadená Velká Británie je asi na hlavu postavená, ale určitě musí být s rozumem v koncích jako ta Bridget Jones. Co je správného na tom nutit dívkám pouze kalhoty?

 

 

Už nevím, ale přijde mi, že téměř vše co čtu z Británie ohledně “genderové neutrality” je nenormální, zvrácené, nesmyslné až směšné. Jsou kalhoty pro holky skutečně neutrální? Jsou skutečně neutrální sukně pro chlapce? Tak jsem z toho trochu zpátečnický jelen.

Nejméně čtyřicet škol v Británii mění od září přístup k oblékání studentů a další školy o tom jednají. Dívenkám na školách nově zakázali nosit sukně, jinde pro změnu klukům zakazují kraťasy a krom kalhot mohou mít pouze sukně a feministická profesorka ekonomie z Cambridgské univerzity přišla na slavností večeři v prostorách slavné univerzity pro jistotu nahá, aby prý upozornila společnost, že se ženy nahé neostýchají. Paní profesorka se určitě neostýchá.

Na škole v Lewesu ve východním Sussexu dívkám sukně zakázali údajně pouze proto, protože se žáci ptali, proč mají holky a kluci něco jiného. Než jim tedy asi “hrůzně a staromódně” vysvětlovat, že kluci jsou kluci a holky jsou holky, tak budou mít kalhoty raději všichni. Tečka.

Na střední škole Woodhey pro změnu uznali sukně jako nedůstojné, trapné a ponižující, protože prý dívky někdy sedí na schodech školy.

V Bradfordu několik škol s vysokým počtem muslimských studentů zakázalo nosit holkám sukně, protože jsou prostě příliš necudné. Pouze v kalhotách budou studentky chodit ještě na většině škol v Ipswich, Leedsu a v Grimsby. Na Whitefieldské škole začne platit zákaz sukní pro dívky od září s tím, že ty ve věku osm až jedenáct let je mohou nosit ještě jeden rok a ty sedmileté se to v září dozvědí, kolik holčičího času v sukních jim ještě zbývá.

Na Rawlett School ve Staffordshire pro změnu zakázali dívkám v rámci“nehtové legislativy” nehty delší než 1,5 cm a nalakované je smějí mít maximálně bezbarvým lakem. Vzrušující to barevná Británie.

Reakce čtenářů a rodičů byly opět bouřlivé…

“LGBT konečně ovládli naše školy.” “Matou děti a vyplachují jim mozek.” “Vaří se mi krev.” “Mě také.” “Totálně smutné a žalostné.” “Vymýváním mozků je nutíte popírat své pohlaví.” “Rodiče, pošlete je do …….” “Jakou hromadu odpadu to zase schválili?” “Stáváme se podivnou zemí.” “Absurdní.” “Je to diktatura a diskriminace.” “Je to celé bizarní.”

Z Británie čtu pro mě velmi nepochopitelné věci, ať se již jedná o svobodu slova, která však platí pouze pro někoho, nebo o tom, že Londýn zasažený nebývalou kriminalitou je tím nejbezpečnějším městem světa, ale asi nejhorší mi přijde ten útok na školy a děti těmi novými hodnotami a falešným bojem proti diskriminaci. Diskriminované jsou právě ty dívky, které nemohou jít v sukni. Diskriminovaní jsou právě ti chlapci, kteří nemohou mít šortky, ale mají nosit sukně.

 

 

Namísto těhotných žen už mají v Británii těhotné lidi, aby se snad necítili transsexuálové poškozeni. V metru už neuslyšíte dobré ráno dámy a pánové, ale bezbarvé dobré ráno všichni. Slova a výrazy se nahrazují politicky korektními nesmysli, hlavně aby se snad někdo neurazil. V některých městech ubývá i původního obyvatelstva.Diskriminace přirozenosti dostala v Británii obludný rozměr a i naprosto nevinný obrázek ženy s dítětem na nákupním vozíku v Tescu je sexistický skandál a genderový předsudek, protože nenakupují přeci pouze ženy a tento genderový apartheid prý musí Tesco zastavit. Tesco již obrázky vyměnilo za nový, genderově neutrální design.

Z videí, kde například v Británii odvedou policisté muže, protože čte na ulici z Bible, nebo si naopak dojdou pro starší dámu až domů jenom proto, že si dovolila policistům postěžovat na k Aláhu se modlící spoluobčany v londýnském Hyde Parku, kde se ale “nikdo” modlit nesmí je mi smutno, ale najdou se i veselé historky z Británie. Minimálně mě ta následující pobavila, ač pointa mi unikla.

Známá profesorka a feministická bojovnice z Cambridgské univerzity Dr. Victoria Bateman přišla na slavnostní večeři na univerzitní půdě nahá a ač tvrdí, že byla oblečena v poslední módě feministek (FeministFashion), tak tam přišla prostě nahá. Ty britské dívky v tom ale musí mít pořádný maglajz, když ony nesmí mít ani tu sukni, ale význačná profesorka ze slavné univerzity jde na slavnostní večeři nahá. A ještě se podivovala nad kritikou, které se jí dostalo od ostatních žen?

Jak tím podpořila feministky v boji za jejich práva jsem sice nepochopil, ale chápat Velkou Británii současnosti se už ani nechci snažit.

Maminky a tatínkové, nenechte ze svých dětí vyrůst liberální šílence.

Je to celé bizarní.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
irile.lakDebora Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Debora
Host
Debora

Ti, co navrhují podobné zákony jsou zvrácení šílenci. Nepomůže nic jiného, než tyto lidi zavřít do blázince a zvolit si nové normální zástupce.

.lak
Host
.lak

Kdyby to bylo v české zemi sociopatů tak by to nestálo za zmínku.

irile
Host
irile

Až začnou ženy z Britanie emigrovat , pak si uvědomí , že mají problém😁
A budou si moci chlapci sami sobě vypomahat👍
Sukně je z hlediska duchovniho , prijem energie pro ženu.Tak jako dlouhé vlasy ….
O tom se zde už psalo.
Osobně mě ta země prestala lákat už dávno.