V ITÁLII PŘEVZALA ROLI BEZPEČNOSTNÍCH SIL MAFIA

…..tak daleko to dotáhla EU pod taktovkou fašistické vlády dcery A. HITLERA, MADAMME ANGELA HITLER MERKEL, že opět musí nastoupit na pořádek v Itálii stará italská mafie. Ta se s nikým „nepáře“….

13:54

Uvidíte sami…..

 

V ITÁLII PŘEVZALA ROLI BEZPEČNOSTNÍCH SIL MAFIA

V Římě, Neapoli a sicilské Katánii ulicemi táhnou davy Afričanů. Celé ulice jsou pod kontrolou afrických kriminálních gangů. Policie a armáda už nejsou pány situace a o pořádek se stará mafie.  (převzato z časopisu Šifra 28.8.2017)

Neuvěřitelné záběry: Imigranti v Itálii vedou krvavou válku s armádou a policií, ty situaci nezvládají. Africké gangy kontrolují celé ulice. O pořádek se stará mafie. Popravuje Afričany kulkou do hlavy. Italové se cítí „opuštěni a zrazeni“

K poslednímu výbuchu násilí došlo minulý čtvrtek poté, co úřad vykázal 1000 Afričanů z obsazeného domu, kteří se na ulici následně pokusili postavit nelegální tábor. Po krvavém střetu s policií na náměstí v centru Říma několik set migrantů vtrhlo mezi turisty a domácí obyvatele. Když došlo k vystěhování obsazeného domu, migranti reagovali „masivním násilím“, uvedla agentura Ansa (Italská tisková kancelář). Nelegální přistěhovalci z oken na policisty házeli plynové láhve a kameny, následně postavili hořící barikády; na ulici zůstala neskutečná spoušť. Pořádkové síly použily vodní děla a snažily se získat kontrolu nad situací v blízkosti hlavní stanice. Vyklizení domu bylo nutné, protože migranti alternativní ubytování od města neakceptovali, uvedly italské noviny Il Giornale.Také v druhém největším sicilském městě Catania došlo ke krvavému konfliktu mezi domorodým obyvatelstvem a ilegálními imigranty z Afriky. Skupina italských obchodníků se nepohodla s několika Afričany a došlo ke vzájemné bitce židlemi, železnými tyčemi, stoly a dalšími předměty.

Na vrcholu zuřivé bitvy italský obchodník nastartoval svůj nákladní vůz značky Iveco Daily a několikrát s ním přejel zboží, které nabízeli migranti. Jeden místní obyvatel celou scénu natočil s dovětkem, že není jisté, kdo bitku začal.

Když stát nezvládá bezpečnost své země, nastupuje mafie v roli zachránců

V Neapoli nedávno také došlo ke krvavým masovým nepokojům, kdy v ulicích bojují Afričané, policie a armáda. Nelegální migranti z Afriky totiž nechtějí platit poplatky při převodu peněz do zemí svého původu přes poskytovatele platebních služeb MoneyGram. Italský televizní kanál RaiNews24 uvádí, že policie a armáda mají problémy celou situaci udržet pod kontrolou. Africké gangy nyní kontrolují celé ulice. O pořádek se nyní stará mafie. Podle RaiNews24 mafie Camorra, která sídlí v Neapoli, zlikvidovala již 120 Afričanů. Státní orgány každý den na ulici nacházejí popravené africké migranty kulkou do hlavy.

 

 

Videozáznamy pocházejí ze čtvrti Vasto v centru Neapole, nedaleko náměstí Piazza Garibaldi. Vojáci přemohli jednoho migranta a tlačili ho k zemi. Krátce poté se kolem vojáků objevili další Afričané a snažili se ho osvobodit. Místní obyvatelé si ulevují na sociálních sítích a popisují neudržitelné podmínky ve svém městě. Pod názvem „opuštěni a zrazeni“ video na Facebooku sdílel Lello Cretella. „Takové scény se v našem okolí odehrávají každý den. Všichni před tím jen uhýbají. Cítíme se sami a opuštění, bojíme se o své rodiny.“

Zatímco situace v Itálii eskaluje, Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) OSN očekává další až 1 milion Afričanů

Toto video se mezitím dostalo i mezi politiky. Jedním z nich je Matteo Salvini z Ligy Severu, který říká: „Muži z naší armády jsou obklopeni desítkami přistěhovalců, kteří se snaží zabránit zatýkání. Jsme v městské válečné zóně,“ vysvětluje. ,,Situace je každý den napjatá,“ komentuje problémy starosta města Neapol Alessandro Gallo. „Stalo se něco velmi vážného, vojáci jsou obklíčeni. Je nezbytné zasáhnout.“

V Neapoli armáda hlídkuje v rámci operace „bezpečné ulice“ a má podporovat místní bezpečnostní síly proti migrantům-kriminálníkům. Zatímco situace v Římě, Neapoli a dalších městech neustále eskaluje, Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) OSN očekává dalších 700 000 až 1 milion Afričanů, kteří v Libyi čekají na cestu do Itálie.

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Maroš napsal:

    Talianska mafia bojuje s imigrantskými gangami len o svoje zdroje a svoje teritórium – nie za Talianov a Taliansko!!!!

    • .lak napsal:

      V pindostanu potomci prohráli a kult mamona žene jiné než řekněme jednodužší a prvoplánově a agilní, tedy bum, bum kánony do záhuby ale sunou se tam evidentně komplet i přes virál fed $=€ swapovkou přelivy prostředků k nesouměřitelně bohatým defraudace hodnot platidel a tedy závar v evropě s ruskem by byl pro krachující to co znají nejlépe, tedy jak přenést problém na ty co poté nejsou a nemohou jim poté poděkovat za akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..