V italském městě zakázali sexshopy a kebaby

Radnice italského města Pistoia v Toskánsku přijala nová pravidla pro obchody a restaurace v historickém centru. Píše o tom Toscana Media News.

Všechny názvy mají být v italštině a nepříliš barevné. Bylo rovněž zakázáno zřízení nových směnáren, sexshopů a restaurací s fastfoodem, včetně s kebabu, v centru města.

Portál The Local informuje, že městská rada také zakázala otevření nových nočních klubů a sázkových kanceláří, obchodních automatů a také zpřísnil prodej alkoholických nápojů. Byl zakázán prodej nápojů ve skleněných lahvích v nočních hodinách. Všechny restaurace a kavárny mají mít toalety bez ohledu na jejich plochu.Portál upřesnil, že majitelé obchodů a restaurací mohou mít reklamní nápisy v cizích jazycích jako překlad z italského textu. Před otevřením nového podniku bude třeba podat přihlášku, v níž má být uvedena absence negativního estetického vlivu na historické centrum města.

„Snažíme se zachovat historické centrum města, protože jsme přesvědčeni, že jeho autentičnost má být uhájena,“ prohlásil starosta Pistoie Alessandro Tomazi.

„Nepotřebujeme cizí obchody, minimarkety, směnárny, stejně jako automaty fungující 24 hodin, sexshopy, anebo podniky pro víc než 200 lidí.“ Dodal, že turisté nepřicházejí do města, aby si dali kebab.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "V italském městě zakázali sexshopy a kebaby"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ABCD
Host

🙂 pěkné, to aby se zavedlo všude … Píšu tenhle komentář už po třetí, protože prý jsem špatně vypočetla příklad. 😀
5 + 8 se rovná třináct, měla jsem to správně !!

jirik
Host
jirik

Mělas to správně, do žákovský knížky si zapiš jedničku…..tadesco si napíše za pět protože ten kontrolní kod pořád blbne…….

V
Host

Jo tohle tesat v ČR taky a propagovat i podporovat obchody, zarizeni co zkrasli a budou uzitecne pro obyvatele mesta, kdyz to vidim co se potom taha v centrech mest s hernami atp. Proste peknou zivou cistou energii, herny a podobne v centrech nechci.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!