V jednom videu byla ukázána obrovská síla ruského dělostřelectva

Den raketových vojsk a dělostřelectva se slaví v pondělí 19. listopadu. Bohové války, jak říkají dělostřelcům, vedou svou historii od 19. listopadu 1942, kdy první salvy sovětských Kaťuš Rudé armády u Stalingradu uvrhly nacisty do šoku. Začátek operace Uran byl začátkem svátků všech dělostřelců a vojáků raketových vojsk. Dnes se slaví již po 76.

 

 

V předvečer svátku Ministerstvo obrany Ruska na svých oficiálních stránkách zveřejnilo výběr unikátních historických dokumentů z ústředního archivu o dělostřelcích, kteří hráli zvláštní roli ve Velké vlastenecké válce.

O moderních střelcích ministerstvo obrany představilo video. Dnes je výzbroj ruských raketových sil a dělostřelectva jednou z nejmodernějších, jsou tam nejen smíšené raketové systémy, samohybné a vlečné zbraně, minomety a děla, ale také vysoce technologické operativně taktické, pobřežní, protitankové raketové systémy a vysoce přesné rakety Krasnopol. Na záběrech můžete vidět, jak se moderní bojovníci vyrovnávají se zbraněmi.

 

zdroj: Sputniknews.com

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MarošAnanmariankosmacOlafSysi Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Sysi
Host
Sysi

Ke konci videa jsem zřetelně cítila a stále cítím střelný prach !

Olaf
Host
Olaf

Tuší někdo, proč si Rusové nechávají plundrovat Sibiř, aniž by z toho navíc něco měli?
https://zpravy.idnes.cz/cina-rusko-kaceni-lesu-tajga-ekologicka-katastrofa-fw5-/zahranicni.aspx?c=A181101_111015_zahranicni_baje

mariankosmac
Host
mariankosmac

Čína je holt veľmoc, ktorá navyše s Ruskom susedí a Rusi ju potrebujú ako prípadného spojenca proti USA. S takýmto susedom sa Rusom ťažko dá bojovať… V takýchto prípadoch ani ruské zbrane nepomôžu. Obávam sa že to Číňanom nikto nezatrhne, keby aspoň sadili nové stromky.

Maroš
Host
Maroš

Olaf – áno! Putin rieši dilemu – či ďalej bude Rusko na východe rozkrádať a devastovať ruská mafia spolu s čínskou mafiou, alebo či to Rusko ustojí vďaka kontraktu s čínskou ŠTÁTNOU mafiou a dohodnutými „obchodnými“ vzťahmi, t. j. – že čínska vechuška následne eliminuje – vďaka tejto legalizácii a legitimitizácii príjmu – lokálny zločin na Ďalekom Východe!

Anan
Host
Anan

Uvědomte si, že Rusko má zbraně, které jsou mnohem účinnější než prezentované. Náš státeček se nedá s Ruskem srovnávat. Byli jsme proti NATO a teď jsme s NATO. Nic Vám to neříká? Tak se podívejte na Pjakina. Snad pochopíte o co dnes jde.