V Moskvě byly z 12 obchodních center a jednoho nádraží evakuovány tisíce lidí

…..holt chcípající kobyla DEEP STATE bude kopat do poslední vteřiny, a proto je nutné mít neustále otevřeny oči. I u nás v obchodních centrech před vánocemi….

12:54

Asi pokračování scénáře „Kerč“ , a to přestože nevyšel. Je to docela dobrá nahrávka Putinovi prezentovat a pojmenovat 5.kolonu. Hned začerstva i v Přímé lince.

Hm, pamätáte si, keď deti uhoreli v tom nákupnom centre?
Nuž podľa všetkého od úradu výnimočných situácií (či ako sa to volá) začne čistka.

Obchodní dům Metropolis

Několik tisíc lidí bylo evakuováno z 12 obchodních center a jednoho nádraží v Moskvě. K evakuaci došlo kvůli zprávám o hrozících výbuších. Informoval o tom zdroj ze záchranných složek.

„Záchranné složky dostaly zprávu o nebezpečí výbuchu ve více než 10 obchodních centrech. Z budov bylo evakuováno několik tisíc lidí,“ uvedl zdroj. Mezi „zaminovanými“ obchodními centry jsou i největší komplexy v Moskvě — Cvětnoj, Atrium, Megapolis, Kapitolij a Gorbuškin dvor. Také je evakuováné Kyjevské nádraží.

Podle zdroje evakuace proběhla i v obchodním centru Chorošo, kde anonym ohlásil bombu. Nyní v budovách pracují policisté a kynologové, kteří území prohledávají.

Vlna falešných a poplašných oznámení o bombách v Rusku proběhla už v roce 2017. Tehdy od září do prosince bylo informováno o nebezpečí ve více než čtyřech tisících objektů, ze kterých bylo evakuováno přes 2,6 milionu lidí.

Zdroj(1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. Sysi napsal:

    Něco pro potěšení ! Bohužel, v naší kotlině se takto statečný a rozumný politik nenajde. (video 3.33 min s českými titulky)
    https://www.youtube.com/watch?v=9AsScRMCLt8

  2. susanfox napsal:

    budte si jisti, ze deep state neni zadna chcipajici kobyla, naopak me se zda, ze nam to teprve vsechno zacina…. nechci kreslit dabla na zed, ale posudte sami:

    nove a stale se opakujici provokace proti rusku, sirie, iran, ukrajina, falesna immigrace, terrorismus, technologie haarp, chemtrails, 5G, soros (a nejen on), banky, globalizace, cenzura, nucene povinne ockovani nejen novorozencu( v italii chteji zavest povinne ocko pro vsechny, jinak se treba nedostanete na universitu, anebo nebudete moci pracovat ve skolstvi, ci v nemocnicich… atd.), umele vyvolavana zemetreseni, zbrane laser, ….. nwo a treti svetova se blizi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.