V Moskvě byly z 12 obchodních center a jednoho nádraží evakuovány tisíce lidí

…..holt chcípající kobyla DEEP STATE bude kopat do poslední vteřiny, a proto je nutné mít neustále otevřeny oči. I u nás v obchodních centrech před vánocemi….

12:54

Asi pokračování scénáře „Kerč“ , a to přestože nevyšel. Je to docela dobrá nahrávka Putinovi prezentovat a pojmenovat 5.kolonu. Hned začerstva i v Přímé lince.

Hm, pamätáte si, keď deti uhoreli v tom nákupnom centre?
Nuž podľa všetkého od úradu výnimočných situácií (či ako sa to volá) začne čistka.

Obchodní dům Metropolis

Několik tisíc lidí bylo evakuováno z 12 obchodních center a jednoho nádraží v Moskvě. K evakuaci došlo kvůli zprávám o hrozících výbuších. Informoval o tom zdroj ze záchranných složek.

„Záchranné složky dostaly zprávu o nebezpečí výbuchu ve více než 10 obchodních centrech. Z budov bylo evakuováno několik tisíc lidí,“ uvedl zdroj. Mezi „zaminovanými“ obchodními centry jsou i největší komplexy v Moskvě — Cvětnoj, Atrium, Megapolis, Kapitolij a Gorbuškin dvor. Také je evakuováné Kyjevské nádraží.

Podle zdroje evakuace proběhla i v obchodním centru Chorošo, kde anonym ohlásil bombu. Nyní v budovách pracují policisté a kynologové, kteří území prohledávají.

Vlna falešných a poplašných oznámení o bombách v Rusku proběhla už v roce 2017. Tehdy od září do prosince bylo informováno o nebezpečí ve více než čtyřech tisících objektů, ze kterých bylo evakuováno přes 2,6 milionu lidí.

Zdroj(1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JirkasusanfoxSysi Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Sysi
Host
Sysi

Něco pro potěšení ! Bohužel, v naší kotlině se takto statečný a rozumný politik nenajde. (video 3.33 min s českými titulky)
https://www.youtube.com/watch?v=9AsScRMCLt8

susanfox
Host
susanfox

budte si jisti, ze deep state neni zadna chcipajici kobyla, naopak me se zda, ze nam to teprve vsechno zacina…. nechci kreslit dabla na zed, ale posudte sami: nove a stale se opakujici provokace proti rusku, sirie, iran, ukrajina, falesna immigrace, terrorismus, technologie haarp, chemtrails, 5G, soros (a nejen on), banky, globalizace, cenzura, nucene povinne ockovani nejen novorozencu( v italii chteji zavest povinne ocko pro vsechny, jinak se treba nedostanete na universitu, anebo nebudete moci pracovat ve skolstvi, ci v nemocnicich… atd.), umele vyvolavana zemetreseni, zbrane laser, ….. nwo a treti svetova se blizi.

Jirka
Host
Jirka

No přesně takhle se chová chcípající kobyla.