V nejbližších desetiletích nám nemůže být Evropa příkladem

Toto není Evropa, kterou budovali Konrad Adenauer, Charles de Gaulle nebo Margaret Thatcherová. Toto je Evropa šílenců nebo alkoholiků jako je Merkelová, Makron a Juncker.

 

 

EU nám nepůjde příkladem v demokratičnosti svých institucí. Opakovaná referenda k Lisabonské smlouvě, opakování voleb prezidenta v Rakousku, policejní násilí při referendu v Katalánsku, které podpořili špičky EU a dokonce i český ministr zahraničí Zaorálek (ČSSD), jsou dostatečným varováním kam se ubírá demokracie v Evropě.

EU nám nepůjde příkladem v budování svobodné společnosti. Jsou přijímány zákony, které umožňují sledovat lidi na každém kroku, po 1,5 roce mimořádného stavu ve Francii byly přijaty zákony, které z toho udělaly stav trvalý, úřady požadují kopii každé účtenky (EET), je omezováno právo na používání hotovosti.

EU nám nepůjde příkladem ve svobodě slova. Názory lidí na sociálních sítích jsou blokovány a mazány. Policie v západních zemích nesmí informovat o množství násilí a o útočnících. Novináři nesmí kritizovat migranty a psát pravdu o tom co se děje. Nejlépe do ukázaly události ze Silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem před 2 lety.

EU nám nepůjde příkladem v oblasti hospodářské. Přibývající regulace a nařízení dusí svobodné podnikání.
EU nám nepůjde příkladem v hospodářském růstu. Jsme naopak svědky dlouhodobé stagnace.Euro nám nebude příkladem úspěšného projektu společné měny. Zadluženía problémy zejména jihu Evropy ukazují strukturální chyby tohoto evropského projektu.
EU nám nepůjde příkladem v zajištění bezpečnosti vlastních obyvatel. Rezignace na ochranu vnějších hranic, podpora migrace elitami EU a nejsilnějších evropských států, natáhla do evropských měst terorismus, násilí na ženách, vznik no go zón, zón kde nefunguje právní systém, ale právo šaríja.
EU nám nepůjde příkladem ani v hodnotách, které prosazuje nebo v tom jak rezignuje na vlastní hodnoty.Je to uznávání mnohoženství, dětských sňatků, ženská obřízka apod. V 21. století jsou v Evropě opět ženy, které nejsou rovnoprávné s muži, protože EU uznává islamismus, přestože je v rozporu s ústavami evropských zemí.
SPOLEČNOST, KTEROU BUDOVALI KOMUNISTI 40 LET NEVYDRŽELA ZKOUŠKU ČASEM. ANI SPOLEČNOST, KTEROU BUDUJÍ V EVROPĚ TITO ŠÍLENCI NEMÁ ŠANCI VE ZKOUŠCE ČASEM OBSTÁT.
Toto není Evropa, do které jsme vstupovali, ani svoboda, kterou jsme v roce 1989 po dlouhých desetiletích získali. Chceme nadále investovat peníze, měnit své zákony a přijímat cizí nařízení. Jsme ochotni na to vsadit budoucnost a možná i život svých dětí, že budou muset žít podle pravidel EU a třeba brát terorismus jako běžnou součást života? Prodáme je za dotace pro naše oligarchy nebo pro solární barony a asfalt na cyklostezky pro plebs?Je na čase se zeptat lidí.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikJanHonza Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Honza
Host
Honza

Jenom malá otázka. V článku se píše, že toto není svoboda, kterou jsme v roce 1989 získali. Rád bych věděl, jakou že to svobodu jsme získali v roce 1989?

Jan
Host
Jan

1989 jsme svobodu ziskali a zase ji dobrovolne ztratili. 1989 znamenal odtrzeni se jako kolonie CCCP ze svazku RVHP a Varsavske smlouvy. Sovetska invaze 1968 a kopirovana hruzovlada komunistu v CCCP nasi KSC naprosto znicily sympatie Cechu Slovaku k Rusku. To bylo vyuzito V. Havlem a dalsimi, kteri nas ‚prodali‘ do zapadniho sveta jako kolonii USA a pozdeji i EU. V r. 1989 jsme zadnou novou svobodu neziskali, jenom jsme vymenili sferu, ktera nas ovlada a vykoristuje od CCCP k USA. Vstupem do EU a NATO jsme nejvetsi cast svobody rozhodovani jako statu ztratili a jsme pod diktatem nikym nevolene… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Európska komisia povolila používanie piatich GMO Európska komisia oznámila, že prijala rozhodnutie o autorizácii piatich geneticky modifikovaných organizmov (GMO) na používanie v oblasti krmív a potravín.Rozhodnutia o autorizácii pritomnezahŕňajú použitie týchto GMO na pestovanie. Rozhodnutie eurokomisie sa týka dvoch nových povolení pre kukuricu MON 87427 x MON 89034 x NK603 a kukuricu 1507 x 59122 x MON 810 x NK603. Zároveň rozhodla o obnovení troch už existujúcich povolení – pre kukuricu DAS-59122-7, kukuricu GA21 a cukrovú repu H7-1. Európska komisia tvrdí, že všetky tieto geneticky modifikované organizmy prešli komplexným povoľujúcim postupom vrátane priaznivého vedeckého hodnotenia Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín.… Číst vice »