V německém časopise FOKUS, patřící elitám, varuje EXPERT občany: Měnová reforma přijde na 100% ještě tento rok

…..mnohokráte jsem psali o připravené měnové reformě, která se měla uskutečnit před mnoha lety, ale neuskutečnila. Nebyla pro ně vhodná doba…..

00:54

V posledním vydání FOKUSU bylo zdůrazněno, že se lidé musí připravit na měnovou reformu. Sám expert říká, že situace je neudržitelná a dluhy státu musejí být zaplaceny majetkem lidí. Prostě jim budou konta zabavena a nedostanou se ke svým úsporám.

Je zbytečné překládat celý článek, protože jsme o nastávajícím problému psali nespočetněkráte. Nyní i pro naprosté slepce a ovčany věřící jenom médiím (sračkometům), bylo varování asi za vteřinu dvanáct důrazně signalizováno. Ano bezmozci či lidé s amputovaným mozkem tomu nebudou věřit a nechají si nadále peníze v bance…..

Sám expert varuje, že může být znovu zavedena marka, či severní nebo jižní EURO, je jedno, jak se bude nazývat, ale akce se určitě uskuteční.

 

Expert se vyjádřil jednoznačně:

Währungsreform ist Tausch von Guthaben der Bürger gegen Schulden des Staates
Měnová reforma je výměna KREDITŮ OBČANŮ za DLUHY STÁTU!!!!!
No tak nyní tomu můžete věřit, je to „salónově potvrzeno“ jinak dluhy už žádný stát nikdy nemůže zaplatit, a proto si poslouží na těch, co dřeli celý život!!!!!
Dále potvrdil:
Wahrscheinlichkeit für Euro-Währungsreform liegt bei 100 Prozent
Pravděpodobnost měnové reformy EURA se uskuteční na 100%
A ještě k tomu dodal:
EU-Währungsreform vernichtet 90 Prozent der Geldwerte
Měnová reforma EU zničí 90 % veškerých financí
Posledním jeho sdělením je zmínka o stříbře a zlatě, které vystřelí nahoru…..
Přeložil a napsal tm
Zde se nachází zdroj a nepodstatný zbytek si můžete přeložit třeba v překladači:

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. NAGUALISTA napsal:

  Je to pochopitelné i rozumem. Chybí bonita států i občanů, dluhy jsou nesplatitelné a věřitel není idiot. Očekávám fin. reset září – říjen 2019. A tentokrát je o poznání lépe připraven, než byl v prosinci 2018. Ať jsou šťastné všechny bytosti.

 2. RD07 napsal:

  Díky za článek. Mám rád alternativní pohled na svět, je velmi užitečný a většinou pravdivý. Nicméně, i zde je občas dobře vidět, že lidé, kteří se tváři, že vědí (a třeba i opravdu vědí), nechávají sem tam svá ega pěkně bujet. Pokud by to tak nebylo, neobjevovala by se na alternativních serverech slova jako: „bezmozci, lidé s amputovaným mozkem, ovčani apod.“ Být probuzený je svým způsobem dar, který by měl dotyčný moudře a citlivě sdílet s těmi, kteří takový dar nemají nebo ho v sobě zatím nenašli. „Vysmívání“ se lidem, kteří stále spí (nebo se jim nechce probudit, protože se bojí nebo jsou pohodlní), v celkové „hře“ nikomu nepomůže. Působí to pak akorát jako další forma elitářství. Možná bude někdo argumentovat tím, že už je ale opravdu na čase, aby se co nejvíce lidí probudilo – že už nemůžeme více otálet. Ano, je na čase, ale takovýto přistup tok událostí ve prospěch „dobra“ určitě neurychlí. Přeji jen vše dobré, krásný den.

  • Lekno napsal:

   casto je to ludska pohodlnost zmenit svoje myslenie, aj ked niekedy uznavaju alternativne argumenty. ich osobny styl, myslenie v zamestnani a ich okolim im pomaha prezit, uzatvaraju sa do svojeho sna, lebo sa im nechce premyslat.
   ano, ani tu nic nevieme, ale aspon hladame (citame, studujeme) a tituly zo skol nie su ziadnym patentom na pravdu.
   priroda vymyslela, boh stvoril a my sa to musime naucit

  • Anan napsal:

   Nezlob se na mně, ale jsou popsáni dobře a navíc hořce arogantní.

 3. MAMUT napsal:

  Je dobre si zobrat teraz pozicku ? Uspory budu znehodnotene. Co sa stane s dlhom ?

 4. Maros napsal:

  Pokial uspory budu znehodnotene o 90 %, co sa stane s dlhom ? Je dobre si vziat pozicku teraz ???

 5. iku napsal:

  A co stavební spoření u nás? Asi to je stejné, neboť včele spořitelen jsou zkušení zahraniční penězoměnci, že?

 6. Monika napsal:

  Už včera bolo neskoro,

 7. Len napsal:

  Jo, to bude určitě hodně motivační, aby si člověk na důchod spořil.
  Doufám, že až ten kotrmelec příjde, že ti, co za to mohou ( za ty dluhy nesplatitelné) skončí někde na kandelábru.

 8. Anan napsal:

  Milý Tomáši, mohl by jsi zopakovat doporučení jak se na krizi připravit: co s finančními úsporami, jak dopadnou úvěry, nemovitosti. Psal jsi i o zásobách potravin a podobně. Díky.

 9. petr napsal:

  Dluhy: osobně jsem toho názoru, že dluhy obyčejných lidí nebudou anulovány (jako ty státní).
  V úvěrových smlouvách jsou inflační doložky (já jsem to tam před pár rokama měl na spotřebáku 50.000,- Kč), že pokud se významněji zvedne inflace, peníze ztratí na hodnotě atp., banka je oprávněna jednostranně přizpůsobit úroky – prostě, banka chce zpět ± hodnotu, kterou zapůjčila. Tzn. Pokud peníze ztratí 50% hodnoty, banka je oprávněna chtít po dlužníkovi těch 50% navíc…

  • Henok napsal:

   Jenže banka vám už nyní půjčuje to, jak se sama přes čnb kvantitativně uvolnila. To znamená fakt, že na bankovkách najdeme jenom copyright čnb a nic o tom, jak je ten papírek oodložen. Na účtech už jsou jen čísla virtuální reality. Pokud lidi jsou ochotni za poskytnuté nic🐀🐁🐭 30 let splácet svou energií, je jejich věc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..