V německém městečku Halle „afričtí utečenci“ pořádají organizovaný lov na lidi

…..vzhledem k tomu, že německá policie nezasahuje proti zločinům spáchaných na německých občanech, (má to od vlády zakázáno, tak raději není nikde vidět) začínají se černí přistěhovalci organizovat a pořádají hony na německy vypadající občany…..

00:54

Ano vážení přátelé zdravého rozumu a slušnosti. Tak to vypadá, když lidé jsou ke všemu lhostejní a je jim jedno, co se kolem nich děje. Hlavně, že se to netýká jejich osoby.

Němečtí policisté, pokud to nejsou již kloni, mají také určitě děti a rodinu a musí jim být jasno, pokud umějí myslet, že právě štvavou „zvěří“ se může stát i jejich manželka, přítelkyně popřípadě jejich dcera nebo syn.

Neustále se ptám sám sebe. Kde se poděl zdravý rozum lidí????? Hlavně že mají nejnovější mobil, který jim pravděpodobně 24 hodin denně nahrává podprahová data do mozku a mění naprosto jejich přirozené chování.

Lov na lidi se odehrál z pátku na sobotu kdy dle pozorovatelů 10 černých mužů pořádalo v Halle dvouhodinový lov na lidi, kdy desítky lidí byly oloupeny, zmláceny a bylo jim vyhrožováno podřezáním.

Prolhaná němcká média zaprodaná sionistům mlčí a neobjevila se žádná zpráva o incidentu.

Jedna z oloupených bytostí leží v nemocnici s vyraženými třemi zuby a podezřením se zlomené páteře. Všichni, kteří byli napadeni mají po celém těle podlitiny a zhmožděniny.

Zbytečné cokoliv k tomu dodávat. Úsudek si udělejte prosím sami…..

tm

Zdroj: https://blog.halle-leaks.de/2018/09/halle-fluechtlinge-organisieren-echte-menschenjagd-und-rauben-deutsche-aus/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..