V Nizozemsku nečekaně uvedli, že za katastrofou Boeingu 777 let MH17, může být Ukrajina

…..pomalu, ale jistě, se vítr obrací a začínají mnozí otáčet. Lež není možné do nekonečna pod velkou tíhou důkazů opakovat….

13:54

Thierry Bode, člen evropského parlamentu, vůdce fóra pro demokracii euroskeptické strany Nizozemska, veřejně prohlásil, že Kyjev by mohl být vinen smrtí cestujících při sestřelení Boeingu MH17 nad Donbasem 07.07.2014 uvedl nizozemský televizní kanál NL Times

Během televizních debat s předsedou vlády Nizozemského Království Markem Ruttem, politik nečekaně prohlásil, že zpráva mezinárodního týmu pro vyšetřování havárie tohoto stroje vyvolává značné pochybnosti.

„Ukrajina je jedním z pachatelů tohoto útoku,“ řekl Bode.

 

Vůdce strany „Fóra pro demokracii“ dodal, že rozsudek v případě MH17 by měli být právoplatní soudci a nikoliv nějací úředníci, kteří obviňují Rusko bez jakýchkoliv důkazů.

Kráceno ze zdroje: https://rusvesna.su/news/1558724199

tm dodává: několik dní po katastrofě jsme předložili na jiném webu nejen důkazy, ale také důvody, proč atentát na letadlo byl proveden na pokyn DEEP STATE přes „P-REZIDENTA“ POROŠENKA, kterému také amíci slibovali „hory doly“ a nedodrželi v podstatě ke konci časů nic. Má nyní na krku několik trestních oznámení a je na něho vystaven zatykač. Pravda se dostává na povrch a právě POROŠENKO hrál v této hře rozhodující roli, kdy bylo letadlo záměrně z vyšší letové hladiny, kvůli sestřelu, donuceno klesat do hladiny nižší, na jeho příkaz…..

Podobně v budoucnu bude řešena situace za vlastizradu i s jinými politiky jak v ČR, tak na Slovensku. Tak to se máme na co těšit. Skrýt se nebudou moci nikde….

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Vladislava napsal:

  A co je to v budoucnu-prosím pěkně. Za rok,2 5,10? Do té doby pomřeme na 5G záření a chemtrails a nebude již koho soudit.

 2. Pavel napsal:

  „Vidoucí“ to věděli již tenkrát v červenci 2014 a ti ostatní neuvěří ani když jim někdo dodá důkazy. Takže „je to marný, je to marný“.

 3. jirik napsal:

  Článek byl převzat na novou republiku a komentáře tam jsou zajímavé
  http://www.novarepublika.cz/2019/05/v-nizozemsku-necekane-uvedli-ze-za.html

 4. PTZ napsal:

  Mrtvé v letadle, které se „sestřeluje“, těžko zabít… Ale hodit to na někoho je užitečné…

  • tomáš marný napsal:

   Milý PTZ,
   ano máš pravdu, bylo to tak, o tom jsme psali, že před naložením do letadly mrtvoly ležely ve formaldehydu. Je to větší akce DEEP STATE, než by lidé mohli domyslet….
   tm

   • disident2018 napsal:

    To byly zcela jistě mrtvoly pasažérů z malaisijského letadla MH380, uneseného před necelým rokem před MH17a dosud nenalezeného.To nehavarovalo, ale skončilo na US základně Diego Garcia a potom se použilo proti Rusku, jako MH17.

 5. Pavel napsal:

  „Vladislava“ – dočkej času jako husa klasu. Žádný strom neroste do nebe a každá „akce“ vyvolává „protiakci“. Čím více se bude snažit skrytá moc škodit lidem, tím více lidí pomalu pomaličku „prozří“ a postaví se na tu správnou stranu a moc ZLA zruší.

 1. 26.5.2019

  […] Tadesco…..pomalu, ale jistě, se vítr obrací a začínají mnozí otáčet. Lež není možné do […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..