V řeckém parlamentu to hodně jiskří….. Velice turbulentní proslov. Bude i u nás?????

….aby nejiskřilo, náklady na „emigranty“ a hlavně zničná země vypovídá o svém…..

08:54

Záznam ze slovní přestřelky v řeckém parlamentu. 35-letý poslanec Illias Kasidiaris je zajímavá postava – sloužil v armádě u elitní jednotky a vystudoval Zemědělskou univerzitu v Aténách. Je propagátorem zdravé stravy a znalým tanečníkem. Podle svých slov se snaží dosáhnout antického řeckého ideálu – být co nejlepší jak po fyzické, tak po intelektuální stránce. Je považován za „playboye“ řecké „ultrapravice“.
Tento záznam pochází z prosince 2015.

https://youtu.be/P32MZ1LUkbA

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jiriksmrdutá mrtvola Václava Havla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Tomio Okamura: Máme hlad! (video z FB) http://spd.cz/tomio-okamura-mame-hlad/ Máme hlad! V těchto dnech se podobné jednoduché nápisy objevily na nástěnkách řady škol. Jde o reakci žáků na rušení školních bufetů a kantýn. Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda totiž zase chrlí další neuvěřitelné paskvily. Společná vyhláška ministerstev školství a zdravotnictví, která vymezuje požadavky na potraviny nabízené ve školách žákům do 15 let, znamenala konec školních bufetů a kantýn. Stávající provozovatelé totiž neví co prodávat a ředitelé škol se bojí postihu, neboť vyhláška absurdně na jejich osobu klade odpovědnost za technologické složení prodávaných rohlíků, jogurtů, nápojů a dalších výrobků. V zásadě vše… Číst vice »

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Menší problém je v tom, že jsou sorta lidiček jako němečtí nácci v třicátých. Kdo si pamatuje jejich tiskovku hned po tom, co se dostali do parlamentu…

jirik
Host
jirik

Šumy v Českém parlamentu –
Důchod dostanete maximálně po dobu 18 až 21 let. Pokud, stařečkové, přežijete déle, máte smůlu. Stát vám už nedá ani korunu. I tak by se dala přeložit informace, kterou i podle nejsilnějších médií republiky poslalo do světa Ministerstvo práce a sociálních věcí, přesněji řečeno jeho nová důchodová komise. Důchod na dobu určitou teď ale experti odmítají. Že jde o šum, tvrdí i místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková.
http://vool.cz/JWboD