V roce 2014 zveřejnily německé noviny Deutsche Wirtschafts Nachrichten nepochopitelně pravdu

…..napsal jsem krátkou reportáž do okénka marného na osudu. Dnes již neexistuje. Škoda že nenechal majitel přístup k datům, která jsem tam po roky zveřejňoval….

05:55

Teprve po fotbalové…..
….idiotérii (která také v dnešních dnes v roce 2017 opět probíhá), se možná část obyvatel Evropy probudí. Možná taky už né. Lidem dáme hry a chléb a ostatní nechte na nás. Takovými idiotskými sporty, kdy celé obyvatelstvo „čumí na obrazy a zbožňuje obrazy“ tak jak to kdysi řekla Sybila, se zavede myšlení a pozornost úplně někam jinam než na skutečnosti, které se zde drsně odehrávají za zády všech obyvatel…..

Pravděpodobně málokdo zaznamenal zákon, který ustanovila právě v době her EU. Tak se tedy držte. V úterý minulý týden odsouhlasila následující:
Byl odsouhlasem v parlamentu EU „SOLIDÁRNÍ ZÁKON“. Pro případ katastrof a terorismu, popřípadě katastrof způsobených občany (asi myšleno povstání nebo revoluce či hromadný nesouhlas s vládními loutkami jako revoluce) může EU použít proti vlastním obyvatelům policii a armádu.
Jinak se vůbec nic neděje, klidně mohou spát ovečky až do dne, kdy budou oholeny a možná půjdou na „jatka“.
Přečíst si můžete ZDE samozřejmě s překladačem:
http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2014/06/28/eu-schafft-grundlagen-zum-militaer-einsatz-gegen-die-buerger/

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Sotojirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Saský ministr spravedlnosti navrhuje odeslat vězně-cizince do jejich domovských zemí. Důvodem je přeplněnost saských věznic a to zejména v Chemnitz a Zwickau.

„S ohledem na významný podíl cizinců na celkové obsazenosti našich věznic, by výrazně pomohla pomoc mezi členskými zeměmi EU, které by si převzali své vězně,“ řekl ministr Gemkow .

Podle Gemkowa je většina zadržených cizinců Poláků a Čechů. Navrhované nařízení se má týkat zadržených, kteří mají být rok nebo méně ve vězení. Další budova vězení ve Zwickau s 820 místy bude pravděpodobně dokončena až v roce 2020.
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/do-nasich-veznic-prijde-zasilka-veznu-z-nemecka/

Soto
Host
Soto

Je to velmi nepříjemné, ale je to tak strejda Trump musí poslouchat. Stačí nadpis „Trump mate své odpůrce svou naprostou vstřícností“ a obrazek jak si podává ruku s šéfem nato stoltenbergem – naprosto podřízeně. Takhle mu chtěla zřejmě podat ruku už makrela.

https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2017/04/13/trump-verwirrt-seine-gegner-mit-totaler-flexibilitaet/
Globalisté mají také páky, mohou jim zvýšit úrokové sazby.