V USA probíhá petice za nové vyšetřování pádu budov 11. září 2001 v NYC

On-line petici podepsalo do této chvíle 22.723 občanů a 3.077 architektů a inženýrů, kteří požadují svolání velké poroty.

V petici stojí:

Členům Sněmovny reprezentantů a Senátu Spojených států amerických,

PROSÍM POZOR:

Na popud lidu Spojených států amerických a níže podepsaní architekti a inženýři, a další připojení, tímto prosazují a vyžadují skutečně nezávislé vyšetřování s předvoláním moci, aby odhalili plnou pravdu kolem událostí 11. září 2001, a to konkrétně zhroucení budov Světového obchodního centra a budovy 7. Domníváme se, že o oficiálním příběhu existují dostatečné pochybnosti, a proto musí být znovu zahájeno vyšetřování. Je třeba důkladně prošetřit možné použití výbušnin, které by mohly být skutečnou příčinou zničení Světového obchodního centra „Dvojčat“ a budovy 7.

přeložila tereza | zdroj: 9

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
fohatOrkapavel blahetaJan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Jan
Host
Jan

Neslychany pozadavek vysetrit zlocin WTC na Americanech, spachany vlastni vladou, armadou a tajnymi sluzbami!? To nemyslite vazne! False flag operace znamenala umrti tisicu Americanu i tech, co odstranovali trosky s asbestem, aniz byli vladou varovani a dostali ochranne pomucky. Dodnes umiraji hasici i delnici na rakovinu a jine choroby. Spadly i baraky bez duvodu co ukryvaly archivy, ktere musel Deep State znicit. Po vrazde Kennedyho si Deep State mysli, ze Americanum uz muze nabulikovat vsechno. Probiha statni prevrat ve zpomalenem filmu. Posledni zachranou je valka, proto tam dosadili ted Milleyho, tady je jeho show: https://www.youtube.com/watch?v=U7qKVR7iWM8 Jestli ten bude rozhodovat o… Číst vice »

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Terezo – díval jsem se na zdroj toho článku a je tam uvedena řada jmen s tituly architekt, forenzní architekt, metalurg a další obory. Zkrátka jsou to lidé, kteří něco věcí o stavbách a chování staveb při demolicích. Tak držím Americe pěsti, ať jim to vyjde. Byl by to obrovský průlom a pokud by to vyšetřování snad opravdu otevřeli a vedli naprosto nezávisle a dokázali, že přinejmenším pád budovy číslo 7 byl na základě demolice, tak by se musela přehodnotit celá zahraniční politika USA a ty by měly platit téměř nespočitatelné sumy státům jako je Afghánistán a Irák za války,… Číst vice »

Orka
Host
Orka

Demolice byla vše, vše je zdokladovano a zločinci budou již brzo viset.

fohat
Host
fohat

Hele,Rusko má ZARUČENĚ v rukávu fotečky ze satelitu,kde ŽÁDNÁ letadla nejsou a je to řízená demolice,Virtuální letadla nefungují..Tady je zajímavý filmík,ještě že to má překladač https://www.youtube.com/watch?v=-24Xt2I9GEg