V zahraničí jsem viděl zajímavá videa z Ameriky. Byla neuvěřitelná. Asi to čeká i majitele tamních bunkrů tady v EU a ostatní zločince. Prý všem „vypálí hnízdo“ a nikdo se před nimi neschová

…..další zajímavá zpráva pro všechny, kteří se zajímají o dění v Americe a okolí. Zatím jenom tam, ale i u nás už byly udělány „malé“ chirurgické řezy. Výbuch plynu v Rakousku byl také zajímavý….

01:54

Tak postupně.

Cestou v zahraničí jsem se stavil za určitou skupinou lidí, kteří mně ukázali nezveřejněná videa, která se odehrála v Americe. Mohu tedy ihned potvrdit,  že zabraně použité v Americe nebyly použity americkou vládní organizací, ale jinou mocností. Mocností, která se nachází na povrchu planety Země a asi ji došla trpělivost. Mnoho let o tom hovořím a také KARDINÁL JUDAS vše potvrdil. Ve videu říkal, že právě ti z povrchu vlastní elektromagnetické zbraně, které nemá žádná armáda v planetě Zemi a může sehrát v posledním armagedonu hlavní a rozhodující úlohu.  Však si poslechněte všechny tři díly, tam se to dozvíte! Boj tedy začal. Ale jinak, než si to JUDAS představoval. Trvá už několik týdnů a ještě neskončil. Zatím je na řadě Amerika.

KARDINÁL JUDAS 1

KARDINÁL JUDAS 2

KARDINÁL JUDAS 3

Jak můžete vidět ve videích, které jsem uvedl v článku právě zde s precizností chirurga, byly zevnitř roztaveny domy, které vlastnili zločinci a jednali proti lidskosti a lidem. A protože vše začalo po půlnoci a většina z nich byla doma a spali, vypařili se doslova a dopísmene ze svých postelí. Prosím nepleťte si EMP plošné a použití lokálních elektromagnetických pulzů vysoké frekvence a intenzity selektované na jedno místo.  Jsou to dvě naprosto rozdílné zbraně, každá z nich má jiné vlastnosti.

Řezy elektromagnetickými zabraněmi s chirurgickou precizností. Vše roztaveno do základu…..

Ihned mně to připomnělo slova zločince Havla a jeho „HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ“ bývalé Jugoslávie. A nyní použili tento název v opačném sledu. „Humanitární bombardování“ elektromagnetickými zbraněmi bylo použito právě proti zločincům, kteří vše zosnovali. Netušili, že také tak skončí, jak kdysi pronesl HAVEL. Nikomu nepřeji nic zlého, ale tihle si to zasloužili. Zasloužili za tisíce či milióny zneužitých a obětovaných dětí a zmrzačených lidí po celém světě  a nejen těch. Díky DNA a morfogenetickým polím se před nimi nikdo neschová. Všechno vidí jako v čítance.

Asi tak bylo rozhodnuto, protože neexistuje tolik místa pro vězně tohoto ražení.

To co se odehrálo na mnoha místech spojených států amerických, bylo varování všem pedofilům, sionistům a zločincům, šedé vládě a jiným, kteří se snažili zotročit lidstvo. A tohle je jenom začátek. Máte se zločinci na co těšit. Nikde se před nimi neskryjete…..

Byly použity elektromagnetické zbraně, které působí také do hloubky pod zem. Bylo mně sděleno až do několika kilometrů . Jsem zvědav, kam půjde KARDINÁL JUDAS, Michael Freedmann pravým jménem, až si přečte naše stránky. No možná zpátky do Würzburgu, odkud pochází. Ale tam si ho také najdou.

Viděl jsem videa, kde byly zničené bunkry a v nich  roztavené zlaté a platinové nakradené „poklady“. V některých byly i zality lidské pozůstatky a ohořelé kosti čněly ze zlata ven. Na jednu stranu lituji, že nejsou na you tube, na druhou stranu jste ušetřeni ošklivých fotografií.

Dokonce mně byla ukázána ponorka, která byla pod mořskou hladinou několik desítek metrů či více – hloubka nebyla publikována – se po zásahu magnetickou zbraní roztavila ve vodě. Tak tohle byla síla. Vše trvalo pár vteřin. A najednou nic.  Možná bude někdy k máni i na youtube.

Bylo toho daleko více, ale nedá se vše popisovat.

Tímto Vás vážení čtenáři tadesca.cz zdraví i tereza von dönitz, která se momentálně nachází ve Švýcarsku. Ptal jsem se, jestli to s pozdravem pro čtenáře tadesca myslí vážně a mohu ho zveřejnit. Tvrdila že ano, že doba nadešla. Připomnělo mi to slova indigové dívenky, od které jsem také tuto větu kdysi slyšel. Tak pozdrav všem čtenářům tadesca vyřizuji. Ještě vzkazuje, že se nemáte ničeho bát. Vše se obrátí prý k dobrému a lidé se dozvědí konečně pravdu. Konstruktivní síly na tom pracují.

Já už jenom dodávám, byla to zase jedna z velmi zajímavých cest a můžeme se tedy těšit na další dění. Pokud jste nebyli zločinci a nepodíleli jste se na nějakém tom „humanitárním bombardování“ či přípravám na něj nebo przněním dětí, tak se nemáte čeho bát. Bylo mi nakonec sděleno…..

A vzpomeňte si na slova která kdesi byla napsána. Ke konci časů lidstva bude vše očištěno ohněm…..

Čas nadešel….

Napsal tm….

 

 

Mohlo by se vám líbit...

24 komentářů

 1. mariankosnac napsal:

  Tak to je super ale požiare v Kalifornii niesu zas nič výnimočné to tam majú každú chvíľu, tak čakám kedy sa začne diať niečo viac.

  • marmelada napsal:

   Samozrejme, veď tam je/ bolo miestami len okolo 3 % vlhkosti a po dňoch a týždňoch bez zrážok (suché leto) sa ani nieje čomu diviť. Na druhu stanu si myslím, že sa robí z komára somár, pretože na roztavenie hlinikového disku auta netreba žiadne EMP či laser. Veď viete z čoho majú tie ich papundeklové domy a strechy.. veď to je jasné že takémuto požiaru pri silnom vetre nie je problém premiestniť kúsok plameňa (popola) z jedného miesta na druhé, bez zásahu okolia a to aj na niekoľko sto metrov ! Kto sa zaujíma o zdroje požiaru a jeho šírenie, musí vedieť, že aj malý kúsok sadze (popola) ktorý vyletí z vášho kozuba, môže o niekoľko sto metrov založiť oheň – no samozrejme musia byť k tomu dobré podmienky.. vietor, extrémne nízka vlhkosť k tomu len a len prispievajú.

 2. P napsal:

  Něco se děje už u nás.Na ostravsku zemětřesení nebylo.

 3. Laco napsal:

  Aj ja som optimista, že všetko zlé sa na dobro obráti. Ale bude zrušená aj táto kliatba? https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/ovplyvnovanie/377-ostane-slovensko-pod-kliatbou

 4. jirik napsal:

  Moskva vyzývá USA odvést své jaderné zbraně z území Evropy – MZV RF
  Moskva vyzývá USA odvést své jaderné zbraně z území Evropy, nyní se tam nachází až 200 leteckých bomb, prohlásili na Ministerstvu zahraniční Ruska.

  Aktualizujeme. https://cz.sputniknews.com/svet/201712186453358/

 5. TauRus napsal:

  Díky za povzbudivý článek co zvednul náladu 😉 Mám rovněž takový vnitřní dojem,že už „TO“ KONEČNĚ začíná…

 6. cholekalciferol napsal:

  Fällt die Makrele auch oder wird sie lebendig gefangen ?

  • tomáš marný napsal:

   Lieber cholekarciferol,
   das weiss ich nicht, möglicherweise wird die auch verbrant, wie die Leute im Amerika…..

   tm

 7. Irena napsal:

  Nepochybuji o zdárném konci. Protože jste to kdysi říkal :-)…“nebojte se, už se jim to nepovede“ 🙂 Tak toho se celou dobu držím. Děkuji. I.S.

 8. Pavol napsal:

  Dobry vecer pan Marny, dlhsi cas citam rozne „alternativne“ stranky a nezvyknem pisat do komentarov pod clanky no rad by som pocul Vas nazor na tuto otazku.

  Vo videu sa hovoria veci s ktorymi sa da viac-menej suhlasit no vrta mi v hlave to „datovanie“. Momentalne citam knihu od pana Emila Palesa – Angelologie a tam sa datuju obdobia ako platonsky mesiac atd a obdobia tam idu „posebe“ tak ako maju. Vyvoj duse atd. Neni tam ziadna zmienka o skracovani datovania. Nevie mi to hlava pobrat, ani z toho videa nemam taky pocit ako ked clovek vravi pravdu.

  Ako ked clovek intuitivne city ked clovek povie pravdu alebo loz. Ved akoby bolo mozne ze taka velka udalost sa nikde nezaznamenala.
  Historia mala tolko „velikanov“ a nikde by nebola o tom ani zmienka, ani naznak? Ani samotna cirkev akokolvek sa snazila nedokazala spalit vsetky spisy, knihy a zvitky ktore nemali byt urcene pre verejnost.

  Vopred vdaka za odpoved,
  citatel Pavol

 9. Stenly919 napsal:

  Tak jestli začnou likvidovat hnízda těchto zločinců, tak to asi příjde na řadu i Babišovo čapí hnízdo. Babiš bude asi trochu rozhozenej 😁tak se nadřel, néž si na něj nakradnul 😀

 10. Vitězslav Crha napsal:

  Naprosto věřím v útok jemnohmotné,či světelné kultury z jiné dimenze,protože ti satanisti by zabránili lidstvu vstup do další 4. 5. dimenze,jako mylníku svých splněných úkolů na této planetě. UFO je na tisících důkazních materiálech co pořídili lidé a ne nějaká instituce,která tíhne vše bagatelizovat a převracet pravdu. Pravda a lež se pravým dokladem každého jedince a vepisuje se do jeho karmického života a DNA,kde je čitelný i po tisících letech. Není to žádná legrace,ale vážná osobní věc každého. I to jak kdo zde píše se vrývá do volného intuitivního prostoru a ovlivňuje to další čtenáře. Tím se každý z Vás dopisovatelů stává věčným razidlem pravdy dobra či zla a pýchy. Ale lidstvo se již začíná opravdu zlepšovat v poznání. Jenom ve větších městech jsou lidé svázány až příliš městskou vřavou a branou možností a materiálního vyžití. To vede k úpadku mysli. Ale není to pro každého pravidlo,abych se někoho nedotkl. Pracovitý a poctivý člověk má u mě velmi vysokou hodnotu a nejen u mě.

 11. Karel napsal:

  zajímavé, ale. Ono to je takové obecné. Píše se, že zločinci, kteří atd. ale … kteří zločinci? Bez konkrétních jmen a toho kým, čím byli, pokud tam v uvedenou dobu opravdu byli a neslouží to jen k jejich zmizení jinam (tak jako kdysi světově proslulý Adolf). Jinak, pokud jde o mě známé „zločince“, tak je vidím stále ok a jak patrno, pokračují ve své činnosti a řízení pro ně potřebných skutečností, čili světa.

 12. Marián napsal:

  Z tých fotografií mám pocit, že zrušili Wall Mart a nie nejaký palác v lone prírody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × five =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!