Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace o nátlaku Merkelové na Babiše

Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše. Podle bývalého prezidenta je to ve skutečnosti ještě horší, Angela Merkelová zablokovala dokonce jmenování italského ministra financí. Angela se chová k ostatním zemím jako k AfD doma v Německu. Tohle si jako národ nesmíme nechat líbit!

 

 

 

Výbušné informace německého listu Die Tageszeitung o tom, že Angela Merkelová provedla mohutný telefonický nátlak na Andreje Babiše v polovině dubna, aby nevytvářel koalici s Okamurovou SPD [1], mají další pokračování. Televize Prima v pořadu Partie odvysílala rozhovor s bývalým prezidentem Václavem Klausem a řeč přišla i na informace Die Tageszeitung.

Václav Klaus potvrdil, že tento nátlak probíhá dlouhodobě na českou politiku, že to není nic nového, ale co je horší, že tento nátlak se neomezuje jen na Českou republiku, ale i na další evropské země. Jako příklad uvedl italského kandidáta na ministra financí Paola Savonu, známého euroskeptika, kterého italský prezident Sergio Mattarella odmítl jmenovat do funkce [2], a to podle Václava Klause právě na obrovský nátlak Berlína. Tyto informace tak odkrývají hrozivou chobotnice berlínské moci, která se pomalu roztahují nad celou Evropou v rámci chystaného projektu Das neue Europa.

Bývalý prezident Václav Klaus v Partii na TV Prima.

Sestavování české vlády tak vlastně vůbec není v režii českých politiků, ale vrchního dozoru z Nového německého kancléřství. Celá věc má ještě jeden velmi nebezpečný nátlakový rozměr, a ten se jmenuje Agrofert Deutschland, GmbH [1]. Babišova německá divize a obrovská továrna na průmyslová hnojiva ve městě Wittenberg v Sasku-Anhlaltsku je jednou z největších agrochemických firem v celé Evropské unii. Podnik vznikl na základě podpory této spolkové země a jsou v něm napojené nejen dotace od Evropské unie, ale především dotace od německé vlády. Podnik svojí velikostí a významem spadá do skupiny významných zaměstnavatelů v regionu, které mají od německé vlády velmi výrazné výhody. Není těžké si domyslet, že Angela Merkel má tudíž logicky sakra silnou páku na Andreje Babiše, aby jí poslechl a neuzavíral koalici s SPD.

 

 

Angela Mekel dokopala Andreje Babiše k ČSSD způsobem, který dosud česká politika nezažila

Není proto divu, že ČSSD třískla do stolu a šokovala i prezidenta republiky Miloše Zemana, když Lidový dům před několika týdny oznámil, že na post ministra zahraničí chce ČSSD dosadit Miroslava Pocheho, známého zastánce migrace, za kterou se postavil ve svém článku [3] z roku 2015. Od té doby prý prošel názorovým vývojem a dnes již migraci nevítá. Jenže, v reflexi na informace Die Tageszeitung se lze domnívat, že Miroslav Poche není ve skutečnosti kandidátem ČSSD, ale jde o figuru, kterou si žádá Berlín a Angela Merkel.

ČSSD musí vědět, že Poche je u Miloše Zemana neprůchodný a v pohodě by strana mohla nabídnout jiné a lepší odborníky na tuto pozici, jenže snaha protlačit Pocheho začíná připomínat stejnou umanutost ČSSD, jako když dokola opakovala, že chce křeslo ministra vnitra. A pozor, zde se dostáváme k hlavnímu jádru celé věci. V polovině dubna totiž došlo k obrovské změně postojů u Andreje Babiše.

Miroslav Poche, ČSSD ho navrhla jako ministra zahraničí.

Všichni si pamatujete, jak Andrej Babiš vylučoval, že by ČSSD uvolnil křeslo ministra vnitra. Na to margo vyjednávání s ČSSD počátkem dubna zkrachovalo, a to právě kvůli vnitru [4]. Jenže, potom přišel telefonát s Angelou Merkel v polovině dubna, podle straníků byl Babiš úplně bez sebe a mimo po skončení telefonátu a jako když otočíte knoflíkem, Babiš začal mluvit o tom, že nemá problém s tím, aby ČSSD obsadili pozici ministra vnitra [5].

Uvnitř Hnutí ANO to byl šok. Takhle Babiše neznali a neznají. Lidový dům přitom nemusel dělat vůbec nic, všechno zařídil jediný telefonát z Berlína. Hned se objevily spekulace, včetně mainstreamu, že Babiš má máslo na hlavě kvůli Čapímu hnízdu, a že změna Babišova názoru souvisí s tím, že jako premiér bude mít více kontroly nad vnitrem se slabou ČSSD, než riskovat nové volby a bůhví, jak by to dopadlo. Jenže podle mého názoru má Andrej Babiš celé Čapí hnízdo v paži, jemu jde o jeho zlaté tele ve Wittenbergu, Agrofert Deutschland.

Dotace na Čapí hnízdo že je něco extra? Tak to jste ještě nezažili dotace pro německé zemědělce

Abyste se dostali do obrazu, tady v Německu to funguje pro zemědělce velmi bizarním způsobem. Většina zemědělců jede z dotací a pěstuje ty plodiny, které německé ministerstvo agrokultury ve svém věstníku oznámí každý podzim jako prioritně potřebné pro následující rok. Na tyto plodiny a jejich pěstování je potom možné čerpat dotace. Jenže, dotace jsou navázány na obrovskou byrokracii a předpisy a německé precizní výkazy a formuláře. Zemědělec musí pěstovat podle předpisů, musí nakoupit předpisovou setbu, zelenou naftu musí nakupovat podle předpisů u vybraných prodejců se státní licencí pro prodej nezdaněné nafty a hlavně, plodiny musí být ošetřovány jen předpisovými hnojivy, které schvaluje kdo? Německé ministerstvo agrokultury. A dodavatelem schválených a certifikovaných hnojiv pro německé dotované zemědělce je právě jistý Agrofert Deutschland, GmbH. Kruh se nám uzavírá.

Foto z doby výstavby agrochemičky Agrofertu Deutschland ve Wittenbergu.

Předpokládám, že si dovedete představit, co by se stalo, kdyby Andrej Babiš přestal Angelu Merkel poslouchat a jak dlouho by asi zůstal německý Agrofert na seznamu certifikovaných výrobců hnojiv pro německé a z dotací žijící zemědělce. Není jasné, co Angela Merkel řekla Babišovi do telefonu, ale ten obrovský veletoč v polovině dubna, který Andrej Babiš náhle předvedl s ochotou urychleně pustit ČSSD křeslo ministra vnitra, ten pouze ukazuje na to, že Angela Merkel vytáhla na Andreje Babiše největší kalibr a namířila na Babišovu továrnu ve Wittenbergu.

Sami se podívejte na internetu na kategorické Babišovy výroky z února a března o tom, že požadavky ČSSD na místo ministra vnitra jsou mimo jakoukoliv diskuzi, o tom se nikdo s ČSSD bavit prý nebude. A stačil jediný telefonát s Angelou a Babiš naklusal k ČSSD s prosbou a nabídkou křesla na vnitru a plus k tomu další čtyři resorty, včetně ministra zahraničí. A co udělala ČSSD? Obratem na post pro zahraničí oznámila Miroslava Pocheho, vítače migrantů.

 

 

Německá chobotnice ukazuje postupně v Evropě svoji moc

Všechno to do sebe zapadá až naprosto dokonale, aby to byla jen čirá náhoda. Německý nátlak na český protektorát je naprosto otřesný a události v Itálii ukazují, že německá chobotnice nabírá na síle spolu s tím, jak v Evropě oslabuje americká globální moc Pax Americana. Jsou to spojité nádoby a princip nenulového vakua. Všude tam, kde oslabí jakákoliv moc, všude, kde vznikne na okamžik mocenské vakuum, tak takový prostor je okamžitě vyplněn jinou mocí, jinou silou, která vyplní uvolněný prostor po odchodu předchozí moci. A přesně k tomuto dochází v Evropě spolu s odchodem americké globální moci. Čím více Američané oslabují v Evropě, tím více bude posilovat Berlín a s ním budou posilovat procesy, které vidíme teď při sestavování české vlády, nebo při sestavování vlády v Itálii. A to není nic jiného, než mocenský tenzor. Schůzka G7 právě ukázala, jakou obrovskou moc získává Angela Merkel a s ní celé Německo.

Schůzka G7 v Kanadě: Angela Merkel jako vůdce G7 a Trump jako školák a uličník.

Když posílí Američané v Evropě, oslabí Německo, ale s Američany vzroste hrozba války s Ruskem. S oslabením USA posílí v Evropě Německo, ale tím vznikne hrozba zániku evropských států, protože Německo bude prosazovat federalizaci Evropy v rámci globálního euroasijského konceptu. Spolu s tímto procesem budou proudit do Evropy migranti a nastartuje se proces islamizace. A vybrat si z těchto dvou možností může člověka dovést k šílenství, obě volby jsou strašné. Třetí cesta vyžaduje totiž sílu, odhodlání, pevný národ a silnou rodinu. A to všechno v Evropě zemím chybí, takových hodnot se nedostává, je jich málo. Zrušené hranice Schengenu byly jen počátkem. Za chvíli nebude ani česká vláda, bude jen evropská vláda někde v Bruselu. A v jednotlivých zemích zůstanou jen zemská zastoupení a v jejich čelech státní manažeři, kteří budou dnem i nocí k dispozici Bruselu/Berlínu na telefonu.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Rím „nás“ označuje za Vandalov, pretože bojujeme proti Chaosu, ktorý má opätovne nastoliť Pax romanum NWO.
  Chaos je súčasťou plánu Ríma – Chaos et Ordo, takže celý tento chaos ide pekne poporiadku!

  Zelený islamo-fašizmus v Bundestágu
  http://www.infovojna.sk/article/video-poslanci-nemeckeho-bundestagu-s-vynimkou-clenov-afd-odmietli-drzat-minutu-ticha-za-dievca-zavrazdene-migrantom

  Poznámka – zelená Lavicová=dereš-piča Rothová si v minulosti vydobyla minútu ticha za migrantov – utopených-neutopených.
  https://zpravy.idnes.cz/italie-migranti-aquarius-spanelsko-voda-jidlo-f4x-/zahranicni.aspx?c=A180612_052958_zahranicni_aha
  – – –
  V Iráne objavili sarkofág Radomíra a veľké nálezisko slovanských okultných predmetov a prorockých textov a skelety neznámych humanoidov.
  Предсказания волхвов – что нас ждет? Документальный спецпроект (22.09.2017)
  https://www.youtube.com/watch?v=dZBtoawCZZ4

 2. Maroš napsal:

  Vo videu „Предсказания волхвов“ je v časti o vykopávkach starého Arkaimu /APK rusky=ARK=medveď/ v 22:58 min záber na rovnakú popolnicovú pohrebnú kamennú schránku, aké boli pohrebné schránky Lužickej popolnicovej kultúry, ktorej nálezisku v Cinobani-Strieborná, sa venovala zavraždená Martina Kušnírová, čo podporuje /v súčasnosti s imigračnými plánmi nežiadúcu/ tézu o našich slovanských predkoch – Lužičanoch.
  Na porovnanie – kamenná popolnicová schránka v Cinobani
  cnb_3.avi
  https://www.youtube.com/watch?v=e1cTe4289uA
  https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Lusatian_culture
  “ Je to důkaz, že přinejmenším od starší doby bronzové v této oblasti lidé žili a že tu docházelo k nepřetržitému a přímému vývoji. Pěkně nám to do sebe začíná zapadat a dávat smysl.“
  https://hradec.idnes.cz/archeologicke-nalezy-ve-hvozdnici-u-hradce-kralove-f8e-/hradec-zpravy.aspx?c=A161015_2279468_hradec-zpravy_the

 3. Martin Rubáš napsal:

  Tak to je Babiš pěkně slabý. Že se nechal od Merkelové zastrašit. Merkelové se to začíná hroutit a její autorita klesá. Ani Dublin IV neprosadila. Ukazuje se, že i elity sa dají porazit, pokud veřejnost vyvíjí dostatečný tlak. jen tak dál!

  http://www.epshark.cz/clanek/742/obycejni-lide-porazili-nemeckou-kanclerku

  • Maroš napsal:

   Martin Rubáš – oligarchia všeobecne slúži ku koncentrácii moci a národného kapitálu – aby ho potom ľahšie mohol ovládnuť ten nadnárodný kapitál a nadnárodné riadenie! Babiš JE PRODUKTOM NADNÁRODNÉHO RIADENIA A NADNÁRODNÉHO ZÁUJMU! Pokiaľ viem – Babiš sám sa s úškrnom vyjadril, že jemu nič nepatrí – pretože to všetko patrí nadnárodným bankám, myslím konkrétne hlavne Goldman-Sachs, a to sú americkí neokoni! Babiš vo vláde predstavuje záujem korporácií = prepojenie korporácií a štátu /v zmysle nájomný štát, štát ako služba – legislatíva + exekutíva/ = KORPORÁTNY FAŠIZMUS!!! Lebo základná otázka je – komu slúži váš-náš NÁJOMNÝ štát?!

   Ergo – „Merklová riadi Babiša“ je komédia Gašparka pre detičky, pretože oboch riadia korporátne záujmy v USA a Izraeli! Babiša treba vnímať ako sofistikovaného tunelára, ktorý riadi procesy v krajine tak, aby pod nálepkou „bezpečnosti a záujmov krajiny“ – v podstate – ovládol ZDROJOVÉ ZÁZEMIE!!! a postupným zadlžovaním tak tuneloval a vexloval toto zdrojové zázemie do rúk nadnárodného kapitálu – konkrétne nadnárodnému Západnému krídlu GP – Rotschieldovcom, s ktorým súperí Východné krídlo GP – Rockefelerovci = čínske nadnárodné korporácie, nakoľko centrum Globálneho riadenia GP sa presúva práve tam – a toto krídlo podporuje práve Zeman!

   Ešte raz! Ako „Babiš“ skupuje slovenskú pôdu, ktorá sa dostáva do rúk západných bánk. Tak, že jeho Afrofert kontroluje všetky vstupy a výstupy do poľnohospodárstva Sr a CZ – konkrétne ceny všetkého, konkrétne plodiny – vrátane Monsanto odrôd a pesticídov, konkrétne výstupy – nákupné ceny, pretože – kto ovláda Svetovú burzu potravín? No tí, pre ktorých Babiš a jeho Agrofert pracujú – a tí aj Babiša-oligarchu STVORILI!!! Babiš nie je génius – pred Babišom pozametalo Globálne riadenie už od roku 1989! To, ktoré má v rukách aj geoinžinierstvo, a ktoré rozhoduje o tom, kedy a s akou intenzitou zničí úrodu – aby sa to neprezradilo a aby systém „neruchol“ – lebo by to znamenalo odpor a politickú nestabilitu a tá je nežiadúca, lebo Nadnárodné riadenie chce byť zásadne NEVIDITEľNÉ – aby to bralo skazu pomaly ale iste – POSTUPNE!!!

   A tak – „neviditeľným spôsobom“ – niektorí farmári v niektorých oblastiach postihnutých živelnou pohromou alebo suchom alebo pohybom na burze – „neviditeľne“ krachujú, zadlžujú sa Agrofertu – ktorý je účelovo „investične“ zadĺžený povedzme v „mojej“ banke, a tak dlhy a pôda farmárov – a keď to Babiš ako premiér zariadi – tak aj pôda štátu – prejde do „môjho“ nadnárodného vlastníctva a to je vlastne cieľ – celosvetové ovládnutie zdrojov tejto civilizácie a nastolenie monachisticko-marxistického svetového kastovného poriadku – NWO!!!

   To je ten „váš-náš“ BABIŠ! FUCK!

 4. Anan napsal:

  Jak jinak všechno je demokratická diktarúra. Ubráníme se ji nebo ne.

 5. jarda napsal:

  Velký český národ v čele se Zemanem se vrátí zpět do lůna východní mongoloidní říše. To slibujeme. Už žádná demokracie.

 6. Veliký český nácek Klaus se postaví do čela českých vlastenců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..