Václav Klaus: Zdravý rozum zvítězil nad obří manipulací

Bývalý prezident České republiky Václav Klaus o výsledcích prezidentských voleb prohlásil, že zdravý rozum zvítězil nad obří manipulací.

„Ukázalo se, že zdravý rozum prostých, normálních lidí zvítězil nad obří manipulací, která se na lidi valila ze všech možných i nemožných stran. Pro mě je to obrovská naděje a šance do budoucna, protože to znamená, že ti lidé, kteří mají svůj zdravý selský rozum, se nenechali oblbnout,“ řekl Václav Klaus v rozhovoru pro Českou televizi.

Video rozhovoru je umístěno na Facebooku Institutu Václava Klause.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Novinář má pozoruhodné informace, jak se z Jiřího Drahoše stal kandidát kavárny. Šlo o podnikatelský plán…
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Novinar-ma-pozoruhodne-informace-jak-se-z-Jiriho-Drahose-stal-kandidat-kavarny-Slo-o-podnikatelsky-plan-522037
Komentátor Martin Weiss nešetřil na serveru Echo24.cz tvrdými slovy. Slovní ránu dostal jak Jiří Drahoš, tak Miloš Zeman. Profesor Drahoš jich ale nakonec schytal přece jen víc. Prý se mohlo řadě lidí zdát, že Drahoš může být dobrým prezidentem. Dokud nezačal mluvit…
https://echo24.cz/a/SNWpf/spatny-marketingovy-plan-spatny-nosic

jirik
Host
jirik

Z diskuze na nové republice

Pan Umlauf asi nechápe souvislosti.Na Liberecku a Hradecku volili pražáci co zde byli na lyžích nebo na něčem podobném.Měl se dív at na telku a viděl by,že na volič.průkaz zde volilo 2-3víc lidí než je registrovaných voličů.V tom je to jádro pudla.

Ve volebním okrsku u nás je zapsáno 600 voličů. Protože jsme okrsek pražské čtvrtě doslova zamořené různými VŠ, bohužel v dnešní době spíše pseudoVŠ, k volbám přišlo kromě 62% zapsaných oprávněných voličů více než 120 mladých nadějných studentů ve věku 19-25 let s voličským průkazem.

http://www.novarepublika.cz/2018/01/dva-zazraky-do-tri-dnu-horkovzdusny.html#comment-form

jirik
Host
jirik

Česko nikdy nedá souhlas se zavedením dalších povinných kvót na přijímání uprchlíků, řekne Andrej Babiš v Bruselu. Brusel – Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) jede do Bruselu na jednání s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem s jasným vzkazem. Česko podle něj nikdy nedá souhlas se zavedením dalších povinných kvót na přijímání uprchlíků. „Českým občanům dokážu vysvětlit vše, ale systém povinných kvót nikoliv. Pokud budeme opět přehlasováni, tak to proevropské politiky a politické strany v Česku dostane do vážného nebezpečí,“ řekne podle dokumentů, které má Aktuálně.cz k dispozici, Babiš Junckerovi na večerní schůzce v sídle Evropské komise. A nejen to:… Číst vice »