„Na Václavském náměstí protestovaly desítky lidí za bojkot voleb v Rusku“

„Na Václavském náměstí protestovaly desítky lidí za bojkot voleb v Rusku“

Šlo by to napsat i jinak:

„Na Václavském náměstí demonstrovalo 70 lidí, kteří by se chtěli vměšovat do ruských voleb“:

Na Václavském náměstí se v neděli odpoledne sešlo asi 70 lidí, kteří protestovali na podporu bojkotu ruských voleb. Organizátoři happeningu označují volby v Rusku, které se uskuteční v březnu, za nespravedlivé a protiústavní.

Vidíte ten paradox? Ten, kdo nejvíce křičí „Chyťte zloděje“, ve skutečnosti je sám zlodějem. Už jste někdy viděli, že by v Rusku, Číně, Indií nebo Íránu pobouřená veřejnost protestovala proti volbám v Americe, Německu nebo v Čechách?
Nebo si myslíte, že takové protesty nějakým způsobem ovlivní ruské volby? V nejlepším případě těch 70 zoufalců vyvolají úsměv obyvatele Ruska. V tom horším zakroutí ukazováčkem u spánku. Protože chápe, že tento obrázek potřebuje západ sám pro sebe. Protože takovými kroky utvrzuje místní obyvatelstvo v tom, že vše, co je na východ od Ukrajiny, je nedemokratické a proti ústavní. Kdyby tomu bylo naopak, tak na druhé straně by přece také demonstrovali.

Matrice západu, jako jediného vzoru pro ostatní, musí být neustále živená podobnými malými a velkými akcemi, aby za prvé, západní obyvatel byl udržován v neustálém pocitu, že žije v nejspravedlivější společnosti a za druhé, aby se bál všeho, co je za hranicemi západní zlaté klece. Existuje ještě i třetí důvod, a tím je skutečné vměšování do záležitostí cizích zemí, ale s tím si zde nikdo hlavu neláme. Protože na to už jsme si jaksi zvykli. Vždyť už jsme „vylepšili“ tolik „nedokonalých“ zemí, Jugoslávii počínaje, Ukrajinou konče, že snad na takové jednání máme i zasloužený nárok. Nebo snad jste někde v našem tisku zaregistrovali nějaké stížnosti jiných obyvatel planety na chování Západu? Já ne. Tak potom vše musí být v naprostém pořádku.
I prohlásit volby, které ještě nezačaly, za neústavní a nespravedlivé…

Zdroj: 1

 

Loading...

8
Komentujte

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
tomáš marnýjentakMarošAnanMartin M. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

„Desítky“? – Došli im po volbách peniaze?

Pavel
Host
Pavel

Maroši – asi zjistili, že Češi mají svou hlavu. A jsme vyčůranější než Ukrajinci. My jsme schopni si vzít prachy od americké ambasády za to, že půjdeme demonstrovat, pak když se rozhodneme, že to za ty prachy uděláme, tak se tam možná vypravíme, uděláme si selfi jako důkaz pro sponzory, že jsme tam byli a jdeme na kávu. A nějaké zaplacené protesty jsou nám ukradené. Hlavně když dostaneme zaplaceno – pár stovek na kafe se sejde – stejně jsme se chtěli projít po Praze – selfi nás nic nestojí a příště můžeme jít zase. Jen pár desítek blbých „poctivých“ tam… Číst vice »

Martin M.
Host
Martin M.

Myslím, že jste to nepochopili správně. Těch 70 lidí už ví, že se USA a GP snaží do voleb v Rusku vměšovat. Pokud nemohou Putina svrhnout, tak ho alespoň oslabit. (Peníze, podpora mediální, teroristické akce…) Dělali to vždy a dělají to i nyní. Takže ti lidé, možná nevědomky, prezentují pravdu.

Maroš
Host
Maroš

Kto rozvrátil Rusko a ukradol zlato Ruského impéria. MEDAILA za porážku ZSSR. Debilizácia ruského školstva a rozvrat zdravotníctva – blahobytné očakávania debilov a psychopati a diletanti medzi lekármi. Kto rozvrátil jedinečnú mobilnú jadrovú obranu Ruska – ešalóny odvety. Rozvrat vedy a jadrovej technológie – profesionálni debili v štátnej Dume. Военная тайна. Куда делось золото Российской империи!! 5 Колонна. Выпуск от 15.08.2015 Часть-2 https://www.youtube.com/watch?v=pohcK6EL5rM Úloha socializmu – ako konfliktu, v kontrole globálnej ekonomiky – Kto stvoril ZSSR a Východný blok. Inak – na toto by som rád počul koment Pjakina – tiež si to nedá za klobúk! Zapnúť titulky! Prof. Antony… Číst vice »

Anan
Host
Anan

Maroši a kdo prodal naše tuny zlata pod cenou po revoluci víš to?

Maroš
Host
Maroš

Anan – zdrojov je viac – odporúčam – LEN ako mustru pre pátranie po pravde a detailoch – chronologický prehľad pohybu zlata v našich súvislostiach – podotýkam, že z You Tube odstránili veľmi veľmi detailný dokument – v ruštine – Pravda o rubľoch a dolároch – o v podstate najväčšej lúpeži zlata v histórii – Cárskeho zlatého pokladu určeného na rozvoj Sibíri. Všetko zlato v podstate zhltli – v prospech Británie a USA – VOSR a obe svetové vojny. Pozor na úlohu Japonska a Číny v tomto komplote – Japonsko je súčasťou Tilaterálnej komisie /a účinkovanie T.O. nie je až… Číst vice »

jentak
Host
tomáš marný
Admin

Milá jentak,
už jsem to četl včera, to potěší, že jsme trnem v oku těm zlojedům a zločincům, kteří chtějí čechům ukrást jejich vlast…..
tm